Jak vybrat cestovní postýlku?

jasminy
27. led 2011

Prosím, poraďte, jak vybrat cestovní postýlku? Když se dívám na nabídku, tak se mi zdají všechny skoro stejné. Jen cenově se hodně liší. A je opravdu praktická na cesty? Díky za radu a názor.

luti
27. led 2011

Ahojky, my mame a meli jsme pro obe deti, Chicco spring, http://www.just4baby.co.uk/acatalog/Chicco_Spri...
ma podelnou postrani cast na zip, takze dite muze kdykoliv samo do postylky vlezt 😉 😉 nebo vylezt .Hodne cestujeme a vsude jsme ji brali sebou, samozrejme tam, kde ji nemeli v hotelu atd. Jen jsme dokoupili molitanovou matraci 🙂. Lehze slozitelna a skladatelna. My osobne jsme s ni navysost spokojeni 😉 Nasi mali v ni dokonce i doma nekdy spi. 😀

luciferdik
27. led 2011

My jsme koupili tuhle http://www.detskydum.cz/detail/cam-daily-plus-1... a jsme s ní spokojení, má všechno, co jsme potřebovali a kupovali jsme jí tenkrát za 1800 Kč v akci. A vybírali jsme podle toho, že jsme chtěli aby měla vložné lůžko pro novorozence, protože jsme jí používali od narození a bylo to pohodlnější, ten rozepínací otvor, aby větší dítě mohlo samo ven i dovnitř, kolečka a tmavou síť z boku, protože přes tu je líp vidět. A jako bonus jsem byla ráda nakonec i za ten přebalovák, co se dá dát nahoru na postýlku, používala jsem ho první půlrok opravdu hodně a stříška byla taky fajn, bylo tam takové přítmí a přes to síťka proti hmyzu. Ale my jsme tu postýlku používali denně na chatě - uvnitř i venku na verandě, doma máme normální a na chatě tuhle, koupili jsme do ní normální matraci, jinak s náma postýlka všude cestuje a zatím žádný problém.

alenka_poklad
29. led 2011

Ony asi jsou v podstatě stejné. Já taky dlouho vybírala, chtěla jsem hlavně závěsné lůžko a taky tmavou síť. Nakonec mám postýlku s bílou sítí ( http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/9-1-Cesto... ) a je to jedno. Ze začátku bylo hlavně důležité závěsné lůžko a to má tahle postýlka dobré. V podstatě za ty peníze je výborná, malá v ní řádí doted. Máme jí doma místo ohrádky a vozíme jí i k babičce na moravu na spaní a nemáme žádný problém. Takže důležité je asi si nejdříve říct, co chcete, aby postýlka měla, protože seženete i s vibracemi, kolotočem a hudbou 🙂)

sovicka_
30. led 2011

Podle mě dost záleží, jak moc bude postýlka využívaná. Pokud často, pak se vyplatí asi investovat do výše zmíněných věcí. Pokud méně často, tak postačí nějaká bez doplňků. Já třeba plánuju to postýlku použít na jednu dvě dovolené v roce plus párkrát na chalupě u rodiny a podařilo se mi sehnat na inzerát úplně obyčejnou za skvělou cenu.

michaelabrazdilova
28. črc 2013

Já jsem kupovala cestovní postýlku tady: http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/3/cestov... a myslím, že je velmi kvalitní. Když jsem se dívala na nabídku mnoho e-shopů, tak jsem usoudila, že nejlepší jsou ty dražší, které už mají i přebalovací pult apod., protože ušetří spoustu práce. Sice nejsou nejlehčí, ale dají se perfektně složit.

maria38p
25. bře 2014

Tak já mám jen dobrou zkušenost 🙂 Zuzka se dobře vyspinká a ještě i vyhraje v postýlce, kterou jsme objednávali z ebambino.cz.
http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/40-1-Cest...
Svou pestrostí i vyplňuje domácí prostor v obývacím pokoji. samozřejmě máme i dřevěnou postýlku, ale Zuzka raději spí v té cestovní, tak jí nebudu bránit. Kromě toho se nám tato cestovní postýlka ověřila i při cestě na Slovensko, když jsme šli za manželovými rodiči 🙂

yamdena
25. bře 2014

Ahoj, my máme také Cam Daily Plus (starší model) světlou s bílou síťkou (osobně se mi zdá lepší než tmavá síťka) a je perfektní - protože má kolečka (praktické pro přesun postýlky a houpání či drncání při uspávání), stříšku, na kterou se dají zavěsit hračky a chrání proti sluníčku, otvor na zip, moskytiéru, kterou se dá postýlka celá ochránit před hmyzem (na rozdíl např. od klasických dřevěných postýlek), velkou kapsu na straně a dále má velké vložné lůžko pro novorozence a přebalovací pultík. Z hlediska kvality si ji nemohu vynachválit, protože ji používám denně už dva roky namísto klasické postýlky, dostává rozhodně zabrat, jen jsem přikoupila kvalitní matraci.