Jak vyšperkovat dětský pokojík?

miky69
23. dub 2015

Ahoj holky můžu se zeptat, kde jste nakupovali věci a nábytek do pokojíku?? Nechci nic uplně měga drahého, ale taky aby to dobře vypadalo a nějaký čas to vydrželo 🙂

lv
23. dub 2015

Ikea, idea nabytek

lindaaax
23. dub 2015

Ikea a nemusíme se bát, když děti něco pokreslí nebo tam něco rozlijí a nepůjde to vyčistit, tak to nebude taková škoda, jakoby zničili něco drahého. Ale zase záleží na finanční situaci rodiny. Chápu, že když je někdo na tom opravdu dobře, tak svým dětem dopřeje opravdovou kvalitu v materiálu i designu. To však chápu u lidí, kteří na to fakt mají. Takový ten přístup: pořídíme to, ať návštěvy vidí, že na to máme, ale běda, jestli s tím ty děti něco provedou, raději si budou hrát jen venku, protože pokojíček je na "dívání" a "předvádění se před návrštěvami", neschvaluji. Chudáci děti. Prostě pokojíček na hraní 😎 Vypadá to pěkně, nápor dětí to vydrží a také výhoda je, že pokud máte vše ikea, tak se nemůžete plést v kombinacích - vše se ke všemu hodí. Na to je IKEA skvělá 🙂

ladyhacek
23. dub 2015

my máme klups ale z bazaru a vypadá jak nový 🙂 + starou postel v dobrém stavu, kterou otapetujeme a bude to 😉

miky69
autor
25. dub 2015

Já mam s ikeou právě špatné zkušenosti, skřín se mi polorozpadla, stolek se rozštípl :D takže to bych radši něco bytelnějšího a pak to třeba poslala zase od dům dál. Paní na jiném foru mi doporučila www.vysnenynabytek.cz, máte stím někdo zkušenost??

olinkapolka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz