Jaká česká značka bot se vyrovná Superfitkám?

ivasad.
2. čer 2013

Ahoj všem, otázka již zazněla v názvu diskuse... Laťka je vysoko, já vím 😀 Jde mi především o ohebnost podrážky. Dříve jsem dětem kupovala Santé, Essi nebo Pegres, ale poslední dobou se mi zdá, že především Essi mají fakt prkennou podrážku 😖 Ráda bych podpořila českou výrobu, ale zase ne za každou cenu, když se mi ty podrážky fakt nelíbí 😒 . Takže včera jsme odešli z obchodu se Superfitkama pro obě děti.... Ještě jsme měli pro dcerku loni Peddy plátěné tenisky na písek, ale skoro nic nevydržely. Díky za rady a postřehy 🙂

2veverka
7. říj 2014

@niax A v Brně je někde prodávají? Mají i goretexky?

2veverka
7. říj 2014

@hojda Potřebovala bych chlapecké 29 nebo 30, teď stoprocentně nevím, jak chlapíkovi vyrostla noha 😉

2veverka
7. říj 2014

@hojda Potřebovala bych chlapecké 29 nebo 30, teď stoprocentně nevím, jak chlapíkovi vyrostla noha 😉
@lu777

2veverka
7. říj 2014

@lu777 Zvláštní, co píšeš. Já jsem se snažila Superfitkám, Vikingům... vyhýbat, jakože je to snobárna, a že přece musí existovat kvalitní české boty. A částečně si myslím, že to asi opravdu je zdejší móda, že to pro nás má takovou důležitost. A přesto si myslím, že máš asi pravdu...
(předchozí odkaz je mylný, překlikla jsem se)

ngvadi
7. říj 2014

ještě o třídu lepší (ohebnější, s dostatečným místem na prsty) než superfitky jsou pediped. ale to není česká značka, američani, tuším...

ebsian
7. říj 2014

Jonap obuv mi schválila i doktorka na orthopedii. Pěkně si ji osahala a a ohnula a kontrolovala opatek a prostě úplně takové, jaké mají botky být.

niax
7. říj 2014

@2veverka
boty zn. Béďa obuv - mají prodejny. Slavkov, Hodonín a Hustopeče. Brno tam nevidím.

evah1
27. lis 2014

superfit podle mě nemají českou obdobu. takhle měkké a lehké boty dělá jen superfit. ale měly jsme vloni KTR - to je myslím česká firma a boty měly membránu a uvnitř kožíšek a podešev byla dost ohebná.... tak možná tohle není špatný tip. a cena o cca 200 pod supefitem

jardina
4. bře 2015

Superfitkám se vyrovnají DPK a jsou o něco levnější.

marsetka
1. čer 2015

Se Superfitkami nemám zkušenost, ale nedám dopustit na značku Veleta, česká výroba, mají atest, podrážka měkká a botičky kožené, pohodlné. Záleží samozřejmě na typu nohy, měli jsme asi i štěstí, že nám tyto sedí bezvadně, takže objednávám další velikosti vždy přímo u výrobce a nemusíme ani zkoušet. Navíc při přímé objednávce jsou za super ceny, v obchodě bych takové nesehnala.

jardina
30. čer 2015

Měla jsem dobrou zkušenost se Superfit,ale teď jsem koupila sandálky Santé a jsou výborné a o dost levnější.
Na doporučení jsem byla v obchodě na Smíchově v ulici Svornosti a opět jsem byla moc spokojená.
Jak s výběrem,tak s milou a odbornou obsluhou.

ilonne
30. čer 2015

DD step. Superfity zase přijdou dost tvrdé a neohebné mě.