• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká je standardní velikost peřinky pro miminko?

1. listopadu 2012 
Holky,prosím,poraďte...asi blbý dotaz,ale vůbec nevím...jaká je standardní velikost peřinky pro miminko? dívala jsem se na různý povlečení pro mimina a každý je jinak velký, liší se to třeba o deset centimetrů, tak jsem z toho nějak zmatená :(
1. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacirek00101 To chce vybírat přímo podle konkrétní peřinky. Já mám zděděné dvě peřinky a několik sad povlečení, peřinky jsou každá jinak velká, některé povlečení mi pasuje na jednu, některé na druhou a některé pořádně na žádnou :grinning:
1. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha..no právě jsem našla dost peřinek 90*135 a většina povlečení je 120*a ted jsem zapomněla na kolik :slight_smile:
1. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se to dost liší podle výrobce. my kupovali deku i povlečení nový, tak jsem si míry hlídala, ale u našeho velkého, co přicházelo postupně nebo jsem dostávala, dědila...každá deka a povlečení jiný.
1. lis 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jakóu velikost teda pro mimino? těch 120x90?
1. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacirek00101 my kupujeme peřinu s polštářem v tom samém obchodě kde nám ušijí na míru povlečení a kdykoliv prý není problém přijít a objednat další. Jen si vybereme vzor a bez jakéhokoliv příplatku nám to ušijí. Tak si zkuste pozjišťovat jestli to některý obchod ve vašem okolí nepraktikuje podobně. A rozměr máme 135x85 cm a 45x55 cm.
1. lis 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacirek00101
já kupovala peřinku 135x100 cm, polštářek je 40x60 cm a povlečení jsem koupila na stejných internetových stránkách jako peřinku s polštářkem protože tam na to měli stejný rozměr.
1. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, díky, už jsem našla jeden eshop,kde maj hezký povlečení a peřinky a i ty velikosti mi zde sedí :slight_smile:
1. lis 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek