Jaká látková plínka na noc?

baraka27
5. bře 2013

Ahoj holky, už je malé sice roik,bezplenkujeme s jednorázovlkama.Pozdě,ale přeci bych se ráda vrhla na látkovky.Ted se ptám hlavně na noc,kvalitní plínku, která bude co nejvíce suchá, vhodná pro rok a výše?Co anavy aio?Díky za vaše rady.

demian
5. bře 2013

Mám noční pleny od Bamboolika a noční od Anavy. AIO vezmou míň než běžné kalhotovky, na noc stačit nebudou. Občas dávám i Bamboolik základní plenu+batolecí vkládací plenu nebo vícevrstvou Anavy na rovno.

mataharyy
5. bře 2013

Na noc nedám dopustit na babyidea bamboo extra, ještě mi nikdy neprotekla a to ani u staršího, ani mladšího, nedávala jsem ani prefold a super, jak s vlňákama, nebo flísovými svrchními kalhotkami 😉

baraka27
autor
5. bře 2013

@demian Děkuju moc a můžu se zeptat ta značka se jmenuje Bamboolika ?

baraka27
autor
5. bře 2013

@mataharyy Děkuju, vidíš,ty jsem dostala nějaké starší od kamaráýdky,tak vyzkouším🙂

mataharyy
5. bře 2013

@baraka27 Určitě zkus, já jsem s nimi fakt spokojená 🙂 A když použiješ na vrch PUL-ky, tak jsou naprosto 100% nepropustné, ale jak říkám já na noc PUL nepoužívala a v pohodě 😉

medakote
5. bře 2013

Anavy AIO na noc bych nedávala, synkovi byly v 8m už malé. Na noc máme anavy noční, dovycpaný Bamboolik a nejvíc jsem asi s spokojená s Little Lamb bamboo, máme tu největší velikost, S3 (píšou asi od 15 kilo ale kluk má teď přes10 a jsou mu akorát) Přidávám jednu vkladačku a super.

aideen
5. bře 2013

Můj syn má 7m a dávám na noc do fleesáčků vícevrstvou anavy vel. M a stačí nám 🙂 u většiho dítka uvidíme. Ale jak píšou holky, většina si jich chválí noční anavy či bamboolik 🙂

hanule04
6. bře 2013

Máme nočního bambolíka a super mám kapsu a dá se dovycpat, my ted dáváme malou anavy vkládačku jinak máme dlouhý bambolík vkládačky ale to budem přidávat až bude větší, jsou dost savý.

@demian a co ti přijde lepší anavy noční nebo bambolík?

demian
6. bře 2013

@hanule04 Mám půlroční dítě, které navíc přebaluji i při nočním kojení, takže je nemůžu zcela objektivně srovnat.
Noční anavy jsou v podstatě bambusová kalhotovka, na kterou se připíná jejich vícevrstvá plena vel.M, jejímž složením podél švů získá plenka dalších 6 bambusových vrstev. Noční anavy mi přijdou savější, ale taky mnohem robustnější a horší na manipulaci.

ofelieee
6. bře 2013

já jsem od narození látkovala a zhruba od roka jsme měli asi 3 měsíce období, kdy proteklo přes noc všechno (teda ať nekecám, mám Baby Idea Bamboo extra a protekly i ty - zkrátka těch pár měsíců dostával na noc jednorázovky. Pak začal čůrat až ráno a už to zase šlo... jinak ty BI bamboo extra jsou parádní

baraka27
autor
7. bře 2013

@ofelieee děkuju moc,ty idei jsme vyštrachala si sedm kusů,tak to prubnu🙂

baraka27
autor
7. bře 2013

@demian děkuju moc,stále se v tom motám a příjde mi to jako věda

demian
7. bře 2013

@baraka27 já se v tom motám taky a látkuju od narození malého 😉 určitě je tady spousta holek, které Ti rády a dobře poradí

iina
11. bře 2013

BI extra...na ně vlňáky.....nebo zavazovací BI do nich vícevrstvou BM a na ně zase vlňáky...je to zaručené, pohodlné...celou noc vydrží...nemohu než doporučit prostě na větší batole a děti dávat na noc vlňěné kalhotky, krásně to větrá, nepřehřívají se a ráno pověsíte a večer v klidu zase můžete použít, já dokonce lanolínuji tak jednou za dva měsíce a neprotečou....