Jaká odsávačka je lepší?

verca12345
10. led 2013

Dobrý den potřebovala bych poradit s výběrem odsávačky. Po mé zkušenosti s Chicco kterou jsem 3 reklamovala kvůli materiálu ( uvnitř jak se rozebírá páka mi nejdřív praskla pružina to opravili pak 2X praskl kolíček a začal se vnitřek rozpadat cely). Proto prosím o doporučení, nebo čeho se vyvarovat a kvůli čemu. Děkuji za odpovědi Verča

hojda
10. led 2013

Avent bez problémů dlouhodobé odsávání!

nunacek
10. led 2013

Za mě elektrická odsávačka Medela 😉

llluckaaa
10. led 2013

Medela Harmony

martinan4
10. led 2013

Rozhodně Medela 🙂

bbn
10. led 2013

Medela, ta dvojfázová

vendullka
10. led 2013

Také jsem za Medelu🙂

luciesofi
10. led 2013

Pro občasné odsávání apod. stačí manuální Avent, jinak si holky dost chválí Medelu 🙂

antarres
10. led 2013

Měla jsem Avent mechanickou.

terka82
10. led 2013

Používala jsem Medelu Swing a můžu vřele doporučit. 🙂

kikimaruska
10. led 2013

Vyzkoušela sem jich několik a nakonec zůstala u manuální pákové Avent...nechala sem si ji i pro druhé dítko. Ale každému sedne něco jiného.

barus88
10. led 2013

Ahoj, taky mám manuální pákovou Avent a nezkoušela jsem sice jinou, zda je ještě lepší, ale dala jsem na doporučení a jsem spokojená, dobře odsává, bezbolestně... tak to jsou asi pro mě dvě kritéria, podle kterých by byla odsávačka buď dobrá nebo špatná 🙂

petrusew
10. led 2013

manuální Avent měla jsem ji a senzační, madela pístová - poškodila mi bradavky a špatně se odsávalo, elektrická medela super, s elektrickou Aventovkou nemám zkušenosti 🙂 Avent má i masážní vložku a perfektně se mi s ní odsávalo.

usounek25
10. led 2013

ahoj, měla jsem manuální Aventku a spokojenost, byla v permanenci hodně dlouho a žádný problém.

aideen
10. led 2013

Já mám teď odsávačku pákovou Lovi Senso a jsem velice spokojená. Sice by byla rychlejší elektrická, ale tahle je fajn.

katchi
10. led 2013

Mela jsem pakovou Avent a elektrickou Medelu, obe dobre, ale Medela lepsi.

2hanah
10. led 2013

Rozhodně Medela, prodávají ji i v porodnicích, je moc dobrá, mně třeba Avent absolutně nedokázala z prsou to mléko dostat. Medela je podle mě i nejjemnější k prsům, měla jsem ruční pístovou ,,kačenku".

puckal
10. led 2013

Záleži, zda ji potřebuješ na občasné odsávání nebo na denní použití. Na občasné stačí manuální Medela, na denní Medela Swing, používám a jsem 100% spokojena 😉

mataharyy
10. led 2013

Já měla Avent manuální a byla na ... netahala, no prostě opravdu na nic. U druhého jsem pořídila Medela Swing elektrickou a tedy rozdíl znát na tahu, ale protože jsem pořádně nekojila zatím, tak doufám plně otestuji až teď. Ale jak podle referencí, tak podle toho jak jsem měla možnost testovat na sobě, tak Swing 🙂

loafeer
10. led 2013

Škoda, že jsi nenapsala, jak často potřebuješ odsávat. Ale za mě teda Medela harmony, je to takový střed mezi pístovou Medelou a Swingem- která je o hodně jiné ceně a vhodná tehdy, pokdu z nějakého důvodu nemůžeš kojit, ale mimčovi dáváš pravidelně své mlíko.
Přeju hodně zdaru při výběru:o)

leeela
10. led 2013

Za me Medela Swing - naprosta spokojenost 🙂

lisanda81
10. led 2013

Ahoj já měla Medelu minielektric- v podstatě mě rozkojila, avent manuální- mi sedla až když jsem měla hodně mlíka.

augustka
10. led 2013

Ahojka, já byla spokojená s Medelou Harmony🙂

sandynka
10. led 2013

Já odsávala občasně a byla jsem moc spokojená s manuální Aven Isis s Via kelímky 🙂

mitote
10. led 2013

medela swing, uz jede tri mesice 8x denne a bez problemu

teri_luky
10. led 2013

Medela Harmony - páková, pokud chceš odsávat jen občas, tak je super 🙂

paaajuska
11. led 2013

Mohu doporučit Avent. Odsála jsem vždycky, když bylo potřeba🙂 Kojila jsem 10 měsíců;)