Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

sarkasa
11. lis 2007

milé maminky,mi používáme sleep and play (někdo je hodnotil jako vypelichané 😨 ) a nikdy nám nic neproteklo. a jsou cenově přívětivé - 209 kč za 62 kusů. od ostatních mamin vím, že tesco pleny si docela chválí i kvalitou???? a cenou.

petraluk
11. lis 2007

Ahojky, mě přijdou nejhorší huggiesky, ty mi malej pročůrá raz dva. 😒 A ty jejich gumičky kolem nožiček nám taky vůbec nesedí, jsou strašně volný a občas to jimi vyteče ven. 😒
Nejlepší mi přijdou taky ty Tesco a pampersky sleep and play. 😀

berynka
11. lis 2007

Petraluk: s Huggies máme uplně stejnou zkušenost 😒 ! A Sleep and play si nemůžeme vynachválit, dobré mi taky přijdou z drogerie DM Babylove. Jinak Tesco pleny si holky hodně chválí, ale my koupili asi nějaké blbé igeliťáky a byly opravdu na jedno použití. Když jsem kontrolovala, jestli je malá suchá, tak ta plena už znova nešla zalepit 😠 .

paolin
11. lis 2007

Tesco maji dva druhy plen. jedny jsou v bilem baleni - Tesco design a druhe ve fialovem baleni. ty primo Tesco jsou opravdu igelitovy hnus..

elucinka
11. lis 2007

Ahoj holky, i já dávám hlas pamperskám sleep and play - vyhovují nám, jsou sice jakoby slabší, ale o to měkčí a líp se přizpůsobují. Malej zatím nikdy nebyl opruzelej, ani spařenej, protekla nám asi jen jednou nebo dvakrát, když jsem si nedala bacha a nezkontrolovala gumičky kolem nožky a dala je podhrnuté. Máme teď č.2 a už jsem koupila i balení trojek, pro nás jsou fakt nejlepší. Navíc mimču dlouho blbnul pupíček, sem tam mu zakrvácel a všechny ostatní plenky (a vyzkoušela jsem snad všecko možný) mu to dost dráždily. Sleep and play jsou v těch místech měkké a krásně se nám s nima pupík zahojil 😉

martik28
11. lis 2007

Ahoj, my používáme fialový teska midi. Mimi jsme kombinovali Teska a Huggies Premium (ty mi přišly nejlepší), ale v midi to není úplně ono... koupili jsme jedno balení, doděláme a zůstaneme asi jen u fialových tesko.

iza
12. lis 2007

ahoj holky,v Tescu mají teď fialovky za 199,- 😉

paolin
12. lis 2007

je dobre plinky v miste pupiku nastrihnout. at pupik kouka ven a neni problem 🙂

natalia3
12. lis 2007

ahoj, ja pouzivam jen pamprky a jsem hrozne spokojena. Ty Tesco pleny jsem uz take mela, byly take celkem dobre. Ale jednou jsem si koupila pleny v drogerii markt a ty prosakovaly. Cau Nat

petrule28
12. lis 2007

Ahoj, mě vyhovují plínky Babylove č.3 z Drogeriemarkt...Malje spí celou noc a nikdy není mokrej ani pročuranej... 😉

lenycka
12. lis 2007

My ted pouzivame Tesco za 199,- 😎 ale maximalne spokojena jsem byla s Huggies Premium, daji se koupit v akci, ale uz nam jsou ted maly, takze na meziobdobi mame ted Tesco a pak se zase vratime k Huggieskam 😀

llenda
13. lis 2007

Ahoj měli jsme Pampersky a byl vždycky durch mokrej,takže jsem nedělala nic jinýho než prala a žehlila 😖 .Pak jsme měli Helen Harper a Babylove,ty byli dobrý a kámoška mi poradila Tesco 4-9kg.A s těma jsem fakt dost spokojená 🙂

tetris.ka
13. lis 2007

Ahoj všichni, kamarádka používá Tesca fialové a je s nimi také moc spokojena, takže také uvažuji o jejich koupi. Ještě jsem chtěla zjistit jiné názory a vidím, že hodně z Vás je s nimi spokojeno. Jen bych ještě chtěla poradit jakou velikost a kolik si jich mám asi koupit pro miminko, které čekám na konci roku. Jestli stačí jedno balení a podle toho uvidím, jestli v nich pokračovat nebo jich mám vzít více....Díky za každou radu 🙂.

schnek
13. lis 2007

tetris, určo kup jedno a uvidíš, třeba zrovna vám vyhpvovat nebudou a co pak s nima? 😉

pucik
13. lis 2007

tetris, já bych ti doporučila pro úplný novorozeňátko plenky Huggies 2-5 kg nebo pak 3-6, teď nevím, ale strašně moc nám vyhovovali a teď, když je Daník trochu větší jsme přešli na ty Tesco fialový, zkoušíme i jiný, ale tyhle jsou fakt dobrý jsou mu tři měsíce a teď pužíváme 4-9 kg, teď na ně je v Tescu akce za 199. Musíš to vyzkoušet, každýmuý mimču může vyhovovat něco jinýho. 😉 🙂

iza
13. lis 2007

tetris :kup jedno a uvidíš jestli bude prďolovi vyhovovat..jinak jak psala Pucik ty Huggies Nexborn jsou fakt bááječný pro čerstvá mimi, jsou děsně jemnňoučkýy(je to balení 2-5kg,s medvídkem Pů)

schnek
13. lis 2007

jj, ty huggie jsou fajn a nebo mini fixiesky, ty jsme měli i v porodnici 😉

nikitka26
13. lis 2007

Huggies newborn jsou fakt super,používají je i v porodnici,kde jsem rodila. Velikost 2 taky super, zatím u nás vedou, jsou fajn ty pružné pásky 😉
tetrisd.ka: nedělej moc velké zásoby....já budu ráda, když teď stihnu spotřebovat ty 3 mega balíky, co tu mám, prcek rychle roste a cítím, že ta velikost č. 2 je už jen na chvilku 😉 Až bude někde zase akce na plínky, tak už budu nakupovat trojky a to nám budou teprve 2 měsíce, odhadem malej má něco málo přes 5 kg 🙂

tetris.ka
14. lis 2007

Díky za rady. Asi to teda vidím, že do porodnice a na první dny koupím ty Huggies a pak se uvidí, jestli budem pokračovat nebo přejdem na Tesca...No už se to blíží 🙂, snad to zvládneme, jsem nováček 🙂 .

andreea
15. lis 2007

u nás je naprostá spokojenost s fialovými tesco plenami 😉

lukynek
15. lis 2007

My kupujeme Tesco plínky a jsme s nima spokojeni. Taky máme balík Huggies plínek a ty dáváme na noc. 😉

helllena
15. lis 2007

mne nejvic vyhovuji cien, uz kvuli tomu prouzku, ktery se močí zabarvuje domodra..a malou mam porad zkontrolovanou. jinak tez tesco a huggies.

cermonca
15. lis 2007

My take pouzivame fialove Tesco pleny paa jsme naprosto spokojeny.Jeste jsme zkouseli Fixis,Huggies ty taky docela sli.Pampers zeleny nic moc.nejhorsi jsme meli Babylove mela jsem jeden balik a u kazde te pleny se mi roztrhla ta gumicka co je vevnitr u nozicek jak jsem tu plenu nasazovala 😠 Nevim jestli to byl jem blbej balik ale radeji uz je nekupuju.

gandy
15. lis 2007

My používáme Pampers a Huggies, vše zatím ty nejmenší a jsem s oběma spokojená. Ani jednou je nepročůrala ani neprokadila.

susik77
15. lis 2007

ahoj, nam vyhovovali huggies newborn-potom sme pouz. pampersky 2-nic moc-vzdy to mala prekakala pres zada 😎
ted pouzivame fial. tesco a sme moc spokojeni 😉

mysulka
15. lis 2007

Ahojky, tak jak to tu čtu tak nejméně problémů je asi s Huggies, chceme si nakoupit nějaké do zásoby do předu a tak vybíráme zn. od které toho koupit nejvíc, je tu některá z maminek, která s nima měla problém?

majkeela
15. lis 2007

Ve velikosti 1 a 2 mně nejvíc vyhovovaly Huggiesky. Ve 3 se mi zdá, že už tak pěkně nesedí kolem nožiček. Ve trojce mi nejvíc vyhovují Pampers Active play. Fialové tesco ve 3 mi přijdou taky OK. Včera jsem koupily ty bella happy plenky na zkoušku a vůbec z nich nadšená nejsem☹ Nejsou anatomicky tvarované a malá má mezi nohama hotový pytel. No, vypotřebujeme balík a další už nekoupím.

magika
15. lis 2007

Ahojda
Tak my používáme Pampers Active play 4,malej je cvalík-má 8.30kg,tak jsme ty nejmenší plenky téměř neužiliJsem s nima naprosto spokojená,nejhorší mi přijdou Fixies-nechávaj na kůži ten gel s močí 😝 ,Huggies nejsou špatný a Tesco jsem nezkoušela

seymi
15. lis 2007

Od pocatku nejvic pouzivam fialove Tesco - ve vsech velikostech(ted jsme na c.4) a jeste kupuju HelenHarper. Tot moji favorite 🙂 Pampres neeeee- pupinky a pkadeny zada, Hugies take az na zadech 😒

andilek
15. lis 2007

tak dnes hlásili, že Tesco plínky obsahují jakési plastové ksindly, které škrábou mimísky d prdítek, tak pozor na to 😉
jinak já používám zatím pampers, hugiesky máme nakoupené, ale zatím jsme je nepoužili, tak uvidíme 😉