Jaké a kde koupit plavečky?

sylvar
7. črc 2008

maminky, prosím poraďte, jaké a kde koupit plavečky, chci do bazénu s nepropustnou vrstvou,ale vše, na co jsem narazila, je ne moc hezké 😒
a k moři normální,ale to jsem už vybrala, jen v těch nepropustných není nějak výběr, růžové většinou nemají a my si na téhle barvě dost zakládáme
😀
chci jak vcelku tak jen spodní díl pro holčičku...

děkuji Sylva

lenchita
7. črc 2008

sylvar, my máme plavečky od popolini, tyhlety:

http://www.mamaja.cz/scripts/podrobnosti.php?ID...

jsme s nimi spokojení a jsou fakt růžové 😎 😎 😎 Nevím, jak si představuješ nepropustnou vrstvu, moč ti projde vším a případnou tuhou nehodu takovéhle plavky stoprocentně udrží (vyzkoušeno) 😉

sylvar
autor
9. črc 2008

jé, děkuju, jsou krásné 😉

pikkumyy
30. pro 2008

chci se zeptat - jsou ty popolinovy plavky dobre nastavitelny, jestli jako dobre sedej? To rozpeti 8-15 kg se mi zda dost velky... mate nekdo zkusenost?

mysulka
13. led 2009

Ahojky, přesně, jak říká lenchita, když jsme začali chodit plavčit, tak jsem hledala do bazénu takové ty pogumované plavky, mají spodní vrstvu jakoby z gumy a myslela jsem si, jak jsem to vyřešila, proběhla jsem celé plzeňské okolí, začali jsme na podzim 😠 a sehnali dvoje, ale nakonec nám řekla instruktorka, že je to stejně fuk, moč nechytnou ani jedny a něco tužšího oboje 😎 tak klidně můžou být i jen z klasické plavkoviny a těch je už větší výběr 🙂

jonuska
10. dub 2011

ahojky 🙂 maminky prosím popradte plavky na malá prsa....a nemáte někdo zkušenosti s plavkama victoria secret?těma push up??díky všem🙂

achina
14. dub 2011

@jonuska - co se tyka malych prsou, tak ja osobne jsem byla nejspokojenejsi v plavkach od vietnamcu 🙂 Podprsenka byla push-up a vydrzely mi fakt dlouho. Loni jsem si koupila superdrahe od firmy Cocoa, jsou krasne, ale prsa se mi po kojeni jeste zmensila a zadek zvetsil, tak je ted nemuzu nosit 😒 Nejak se tomu telu proste neprizpusobily. A zkousela i jsem Litex, maji moc hezke, a velky vyber, tak se zkus mrknout na jejich stranky, daji se kombinovat ruzne velikosti poprsenek a kalhotek.
Omlouvam se, ze se prispevek asi uplne netyka tematu, teda aspon myslim, ze tematem jsou detske plavky, ale kdyz uz se jonuska ptala 😅 ...

jonuska
15. dub 2011

@achina ahojky 🙂)já jsme a potom zjistila že to je o plavečkách na děti😀 tak pardon🙂...už mám objednaníé🙂krásně sedí a zvětšují prsa.-)je to typ victorias secret ale levnější🙂