Jaké hračky pro miminko "musíte" mít?

danvitka
17. dub 2018

Co pro miminko za hračky, chrastítka, kousátka?
Chystám se dělat objednávku a přihodím si asi pár hraček, ale jak tak na to koukám...samé blbosti a motivy nestvůrek a dalších neidentifikovatelných stvoření? Proto sháním inspirace a nápady co jste prostě museli mít nebo koupit miminku, buď protože vám to připomínalo dětství, nebo to byla prostě super hračka bez které vaše mimčo nedalo ránu 👶

Inspirace ode mě: já musím mít 100% špendlík a nedávno jsem objevila kachničku v kouli (ta je prostě boží), jinak asi klasické chladítko na zoubky a dál se nechám inspirovat od vás 😉

z_kopretinka
17. dub 2018

@danvitka špendlík jsme dostali jako dárek pro dcerku a byla to hodně dlouho best hračka :D pěkně padne do ruky, chrastí... Do vany kachničku, ale tu jsem vybírala, aby byla bez otvoru, aby se tam nedržela plíseň, když ji dává do pusy. Jak už tu také bylo - oball takový ten děravý míček - kutálí se, jde dobře chytat do prstíků a dívat se skrz. Usínáček se u první vůbe neujal, ani teď ve 3,5 letech nemá vyloženě vaforita v hračkách a na spaní si vybírá každý den jinou. Nakupovali jsme hračky postupně s věkem, takže později pak maják - navlékání kroužků na tyč, zatloukání kolíčků. Mimo hračky cokoli co jde vyndavat a vypsypávat - košík s kolíčky, krabice s kostkami. Hodiny a hodiny, vyndat, vracet, vysypat...

konidana
18. dub 2018

Ja myslim, ze pro začátek uplne stačí ty tři kousky z úvodního příspěvku. Ještě možná plastovou knizecku i kousaci s výraznými obrázky .

bartakova_veronika
18. dub 2018

ještě u nás vede teďkon tenhle řetěz .. sice je od narození ale malá si sním začala hrát někdy až tak v5tém měsíci .. ale my jsme trošku ve všem opožděné 🙂 nejlepší je když jí ho pověsím nad košík ve kterém je přes den a tahá za něj .. má největší radost když se jí odpojí a dostane ho celý do ručičky :D

gabrolo
18. dub 2018

Vidím že špendlík je velice oblíbený 🙂, taky ho máme nachystaný 🙂. budu teprve nakupovat, zatím mám knížku do vody a to chrastítko a jinak nic moc z těchto hraček, nechci to nijak přehánět 🙂.