Jaké jsou nejlepší zimní botičky?

urrio
12. říj 2015

Maminky, prosím, jaké jsou nejlepší zimní botičky pro děti? Můžete mi prosím něco poradit a doporučit? A kupujete raději v kamenných obchodech nebo přes internet?
Děkuji za rady a odpovědi. 🙂

desnice
13. říj 2015

Zdravím, nedám dopostit na zimni boty od Fare s membranou Jsou teda drahé,ale noha je fakt v suchu a dobře se v tom chodí-narozdíl od sněhulí. Mám dvě holky a jiné nekupuju.
http://www.fare.cz/detska-obuv/
mají s kožíškem uvnitř-ty kupuju na zimu a kupujeme i bez kožíšku na podzim-do ranních ros, zimních čachtanic,dokud nemrzne, nesundáme z nohy

urrio
autor
14. říj 2015

@desnice Moc Vám děkuji za odpověď! 🙂 A nepotí se jim v nich nožička? Protože ve většině botiček se potí a pak je studená. 😒 Tak zkusíme tento rok tyto, je pravda, že jsem se na ně taky už dívala a líbily se mi, akorát je lepší, když už mi někdo řekne svoji zkušenost, jestli nepromoknou atd. Protože že nepromoknou je napsáno u každých, ale ne vždy je to pravda. 🙂
Tak děkuji. 🙂

desnice
14. říj 2015

Dobrý den, nám opravdu držely, vyloženě gumák to pochopitelně není, kalužím se vyhýbáme,ale mokrý sníh zvládnou, vždy je nové ještě nastříkáme impregnačním sprejem Nožky se nám nepotily-je to pořád kůže,takže by to mělo dýchat. Hezký den

krystalka
25. říj 2015

My od prvních zimních botiček kupujeme Superfit s goretexem, jsou lehoučké, nepromoknou a stačí jako jediné boty na celou sezónu, navíc je vždycky potom ještě bez problémů prodám tak za půlku ceny....ale chce to dobře vybírat model, ideální jsou ty s pogumovanou špičkou, ty, co jí neměly, byly trošku okopané a pak už se nedaly tak dobře prodat 😉

urrio
autor
25. říj 2015

@krystalka Taky jsem se nedávno dívala na Superfit a moc mile mně překvapilo, jak byly lehoučké! 🙂 Podrážka byla krásně tvárná, nebyla taková ta tuhá, nepoddajná, a myslím, že tu lehkost botičky děti ocení, protože v těžkých botkách není moc příjemné chodit.
Tak super! Moc děkuji za radu! 🙂

krystalka
26. říj 2015

@urrio - my jsme s nimi fakt spokojení už několik let - synovi je 7 🙂 , je fakt, že jsou dražší, ale oni se právě vždycky docela rychle pak prodaly, po sezóně vypadaly jako nové (je ale fakt, že syn boty ani oblečení moc neničí, vždycky z toho jenom vyroste 🙂 )

michaelanavrc
4. lis 2015
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

já jsem koukala na urbanlux.cz od crocsu tam mají dobré zimní 🙂

karolinh
4. lis 2015

Také kupujeme od prvních zimních botiček Superfit s goretexem. Nepromoknou, nožka v teple a jsou lehounké.

urrio
autor
4. lis 2015

@karolinh Děkuji, už jsme pořídily Superfity a jsem moc ráda, protože jsou opravdu lehoučké a na nožičce vypadají moc hezky, tak doufám, že budou i plnit svůj účel, jak začne mrznout. 🙂 A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se musí impregnovat? Děkuji. 🙂

ililina
4. lis 2015

Kupujeme jedině Superfit s goretexem, nepromoknou, nakupujeme na netu

ev.ka
4. lis 2015

ještě bych upozornila, že superfitky jsou spíše na užší nohu
vyndejte stélku a podívejte se, zda se dítěti noha na stélku vejde i co se týče šířky
starší syn je nosil a užil
mladší syn se do nich vejde, ale je tam namačkaný a když mu dám nožičku na stélku, tak je vidět, že komplet malíček nemá co do šířky prostor! přestože má jinak nadměrek 1,5cm
takže na to opravdu pozor, protože to, že dítě do boty dostanete neznamená, že mu ta bota není úzká

urrio
autor
4. lis 2015

@ev.ka Aha, tak to je taky dobré vědět. Protože synovi jsem je koupila v obchodě, tam si je zkoušel, ale na dcerku neměli velikost, tak jsem ji objednala na internetu, ale teď teda nevím, jestli to bude dobré, protože dcera je pravda, nemá až tak úzkou nožku. 😒 A všechny superfity jsou na užší nohu?

blahova_andrea
4. lis 2015

nám se osvědčily primigi. krásně sedí na noze a jsou lehoučké a se skvěle ohebnou podrážkou. synovi se v ničem jiném tak dobře nechodí. letos je pořídím i dceři.

blahova_andrea
4. lis 2015

jo a ještě teda s měkoučkou podrážkou a lehoučké jsou i ddstep, ty jsou i pro trošku širší nožku. my máme uzoulinké, tak u nás primigi sedí rozhodně lépe než třeba fare.

urrio
autor
4. lis 2015

@blahova_andrea Aha, tak se zkusím mrknout i na ty ddstep. Moc Vám děkuji za typ. 🙂

annieella
4. lis 2015

Rozhodne boticky zn. Ecco. Meli jsme boticky Primigi, Viking, Fare, Protetika, Superfit a Ecco jsou nejlepsi.

elu
4. lis 2015

koupila jsem fare, protože v obchodě jiné neměli a nemohla jsem s miminem litat po meste, ale ta cena, ta cena!!!

blahova_andrea
4. lis 2015

@annieella na ecco taky slyším samou chválu, ale zkušenost zatím nemám

karolinh
4. lis 2015

@urrio První jsem vůbec neimpregnovala a vydržely, letošní impregnovat budu🙂

scai
4. lis 2015

my měli vždy superfit, ale jsou fakt na úzkou nohu (to dcery mají). Ale letos už jsem koupila jiné, protože ty ceny jsou fakt jinde než loni a 1900 za boty na jednu sezonu nedám. A teda mě zase ani moc teplé nepřišly ☹ . Jsou krásně lehké, poddajné, ale na extra mráz dle mě nejsou ☹
Já koupila letos jonap a moc se mi líbí, mají krásný kožíše, taky jsou s membránou a vypadají tak bytelněji.