Jaké jste koupili dětem první chodící botičky?

lencza
4. dub 2012

Jaké botičky jste koupili svým dětem jako první chodící boty? Právě nás čeká výběr prvních botek a nevím, jaké vybrat, tak bych potřebovala nějakou inspiraci.

jipe
26. led 2018

@mjk007 syn začal chodit v létě, takže prvně měl na ven kožené capáčky, pak jsem koupila superfit, ale to už bych znovu neudělala, nemají úplně tvar respektující tvar nohy, pak velká spokojenost s jonap051 a nike sunray protect sandálky. Sama mám zdeformovaný palec a valgozní kotníky, tak chci, aby bota odpovídala tvaru nohy syna. Tj. nejdelší palec, takže vrchol špičky nad palcem, ne uprostřed. + mi dává logiku, že noha bude posilovat jen, když bude pracovat a to v pevných tvrdých kotníkových botách s podporou klenby pracovat nebude + já bych si nechtěla hrát na písku v něčem, co je na mé noze jako lyžák pro dospěláka

soleilll
26. led 2018

@mjk007 Šla jsem do specializovaného obchodu - minimálně kvůli prvnímu měření délky a určení šířky chodidla. Chtěla jsem Jonap, Fare nebo Santé, protože se mi líbí a mám s nimi dobrou zkušenost od staršího dítěte, nakonec máme Protetiku. První boty bych nekupovala z bazaru ani nekvalitní, a nejen ty první. Do školky - to už je jiná liga... 🙂 Na doma mají obě děti klasické látkové papuče se žirafkou.

hani1234
26. led 2018

Já koupila Froddo, a další byly od Richter

sajul
26. led 2018

Na doma zadne, syn chodi bud bos, nebo v ponozkach. Ze zacatku chodil i venku bos, pak kdyz se vic rozchodil, jsme poridili attipasky, nasledne tikki sandalky, tenisky kidofit. Jinak chodil i nadale pres leto hodne bos. Ted v zime ma fake camper z alli.
Nejsem zastance tvrdych kotnikovych bot, s klenbou.. je to jak kdyz si obujes lyzaky a mas v nich normalne fungovat.. nehlede na to, ze noha s neustalou oporou sama neposili. Ale urcite bych vybirala dle typu nozky.. sirka, delka, boty prostorne v prstech a dostatecne ohebne.

starbucks
26. led 2018

Prvni zimni mel syn botky z rena, Maji tam primo řadu pro orvni krucky.. jmeuje se to nejak First a neco, ale uz si neoamatuji. Potom dostal filii. Urcite zalezi na sirce a delce.