Jaké pleny doporučujete?

sanny553
8. pro 2020

Zdravím holky.
Chtěla bych se zeptat, jaké pleny, které se hned nepročůrají a nedráždí cenově dostupnější pro matku samoživitelku byste mohly doporučit.

Papmers absolutně nemůžeme, po nich má syn šílené puchýřky.
Panda pleny z Globusu okamžitě pročůrá a do teď jsme používali Babylove z DM, jenže z těch má po 7 měsících teď poprvé podrážděnou pokožku a úplně rudé i kuličky. Mažu mastičkami předepsanými od dětské, ale moc to nepomáhá, tak už jsem zoufalá a zkusím snad vyměnit pleny. Díky moc za tipy.

leniczka23
8. pro 2020

Já teda jedu pampersky, ale jsem docela.spokojena s Fred a Flo z teska, ale premiumky. Ty obyč nic moc, teda spíš nic než moc.

tasimia
8. pro 2020

@sanny553 nám vyhovují Happy Mimi z Tety. Neopruzuje se po nich, neprotecou jak se nám to stalo u BabyLove a Pampers takže spoko. Pak ještě jsou super obyč z Alberta.

jjasmina
8. pro 2020

My jeden Happy baby z Alberta, neprptekli ani jednou a to kojim v noci co hodinu. Dají se v akci koupit za 169

petula.bir
8. pro 2020

Ahoj, my používáme Bella happy 🙂 měla jsem je u všech 3 dětí a za mě prostě TOP 🙂

pe_tu_ss_ka
8. pro 2020

Také Bella happy. Malý taky nemohl pampers, jinak po prvni jejich plence byl strašně opruzelý.

veritanas
8. pro 2020

Já kvůli citlivé pokožce u sebe už od začátku používám ekologické plenky...na noc Monperi nám zkušenosti, že neprotecou..a na den švédskou ekologickou značku Naty, jsou skvělé..ale hodně drahé. Já v tomto směru na peníze nekoukám, ale někomu by to mohlo vadit.😀

veroniqess
8. pro 2020

Objednávám z Anglie Little Angels 🙂

jupiter2013
8. pro 2020

Happy baby z Albertu, krásně savé, často v akci za 159,- , neprotečou, bez opruzenin. Za tak levný peníz super pleny. Ani plenky z Tesca, Lidlu se mi tak neosvědčily.
Pak Huggies jsou skvělé, ale ty už moc není v drogerii dostat, objednávala jsem v lékárně Dr.Max a Benu.

uzivatelkapetra
8. pro 2020

Polské dady jsou výborné a pokud je málo peněz,zkus si koupit pár látkových exemplářů a třeba tě to nadchne

hasara33
8. pro 2020

@sanny553 mě vyhovují právě ty z DM a potom ještě pleny magics 😉 na stránce plenyzababku se dají objednat a jsem levné 🙂

patypresdevaty
8. pro 2020

Dm - i normální babylove i ty eko jsou super

amazonkajanik
8. pro 2020

@sanny553 u nás byly top Gaga z tesca.balík za 189,- jen mi z nich kluk už vyrostl a začínají občas protékat,tak budu přecházet na Huggies. Vyšly nejlépe i v testu na radimrady.cz

aneta_v
8. pro 2020

@veritanas kdyz nekdo na penize koukat musi jako napr. samozivitelka, tak jsou rady ohledne drahych eko plen trosku mimo...

@sanny553 Pokud ma dite citlivejsi pokozku nebo ma problem s procuravanim, tak se obavam, ze ty nejlevnejsi pliny nejsou dobra volba, zpravidla obsahuji hodne chemie a absorbuji mene. S prvni dcerkou jsem jeden cas pouzivala Dada pleny, to byly jeste fialove, ted se zmenil design. Byly dobre, rodice mi je vozili z Polska, takze byly jeste levnejsi nez se daji koupit u nas. Takovy slusny pomer cena/vykon jsou podle me Happy Bella plenky, daji se sehnat v akci za slusny peniz. A uplne bych nezatracovala Pampers premium care, i na ne jsou celkem zajimave akce, nesmrdi jako klasicke pampersky, nesusti igelitem, jsou tenke a jen tak neprotecou (aktualne ma dcerka kalhotkove, rano vazi asi tunu, ale mokra neni).

veronikacv
8. pro 2020

Ja zacinala s Dada plenkami. A se zmenou designu z fialovych na zlate (nejak mi vice smrdely) pak presla na plenky Bobilo - ceska firma, ani jednou mi neprotekly, cena skvela. Daji se poslat i vzorky s dopravou zdarma. Ja jsem s nimi spokojena. www.bobilo.cz

katebk
8. pro 2020

Objednávám z dr. maxu Huggies a jsem 100% spokojená, vyzkoušela jsem už všechny a tyhle nám nejvíc sedly

mourovatakocka
8. pro 2020

@sanny553 Co obyč látkové plus svrchní kalhotky? Dá se pořídit z bazaru a pak už nic nemusíš dokupovat.

jako_mala_holka
8. pro 2020

Ja jsem nejvic spokojena s babylove, pomer cena vykon uplne super, klasicke plenky jsme meli ty nature, ted mame jejich kalhotkove... na noc driv kolorky night, ted kalhotkove monperi pants, oboje vydrzi celou noc (klidne 12, 13 hodin)... cenove nevim presne, jak to vychazi, nam vyhovuji, tak to neresim, zkouseli jsme fakt hodne plen a az tohle sedlo skvele, zadne opruzeniny ani protekani, mala jim dava kolikrat zabrat 😅

me_druhe_ja
8. pro 2020

Za mě "bohužel" jedině Pampers - na noc premium care, přes den obyč. Z hlediska financni jsem experimentovala s levnějšíma, ale bohužel všechny protekaly.

atekram42
8. pro 2020

My máme látkové, ale to asi nehledáš 😁 Na opruzení by ale pomoci mohly, je to k pokožce šetrnější a pokud se tam dá flísová separačka, tak je mimi krásně v suchu. Neprotékají a kdyby ano, dají se dovycpat a pokud řešíš finance, tak to vychází rozhodně lépe, než jednorázové. Dají se jednoduše sehnat i pěkné bazarové za pár šupů.

Ale pokud pleny, co používáte teď, začaly dráždit až po takhle dlouhé době, tak to asi nebude jimi. Nerostou třeba zuby? Na opruzení bych jinak doporučila obklady z černého čaje, nám to zázračně pomohlo. A fajn je taky měsíčkový krém na opruzeniny od Weledy, ten si chválí snad všichni.

eeevelyn
8. pro 2020

Nám vyhovují nejvíc Dada

zelenaesmolda
8. pro 2020

@sanny553
jakekoliv krome tesco
Jinak na opruzeniny je nejlepsi sudocrem.

jannym
8. pro 2020

Ja u obou deti jsem nejdriv mela bella happy a nekdy od 6-9 mesicu jsem prechazela na ty albertacke se zviratkovymi obrazky, obe deti se sklonem k atopii a tyhle vyhovovaly, zkousela jsem pemprsky a z lidlu a tam se osypaly, syn mohl jeste dm babylove

sanny553
autor
8. pro 2020

@jako_mala_holka babylove jsme měli do teď, ale začala se mu najednou hodně opruzovat pokožka. Jinak do teď byly skvělé.

sanny553
autor
8. pro 2020

@zelenaesmolda sudocrem jsme používali, dokud jsem nedostala ten na předpis

puhelin
8. pro 2020

Dada Premium. U starsi jsem experimentovala, ale nakonec Dada vyhraly. U mladsiho jsem sla na jistotou. Nikdy jsem opruzeniny neresila, ale je pravda, ze nepouzivam zadne vlhcene ubousky, nemazu preventivne, jen cista voda a utrit do sucha.

b91
8. pro 2020

Dada plenky! 🙂

lenatko91
8. pro 2020

Vyhodit vlhčáky a utírat perlanem s vodou. Mazat jen když jsou opruzeniny, jinak ne. Ideálně investovat do eko plen a když nemůžeš, tak eko babylove z dm jsou z těch levnějších. A nebo ceskeplenky.cz 😊