Jaké přezůvky do školky?

monykk
15. srp 2016

Syn jde v září do školky, můžu synovi pořídit kožené capáčky nebo vyžadují klasické bačkůrky. 🙂

sara84
15. srp 2016

Nesmi mu klouzat a musi bytpres celou nohu- ne nazouvaky. V koupelne byva mokro, mohl by spadnout. Totez treba v jidelne- rozlity caj. Jinak je to na vas

sara84
15. srp 2016

A musi si je umet sam obout

dana3262
15. srp 2016

@monykk musím říct, že s těmi backurky je to dost slabota. Takové ty befado apod jsou hrozne těžké. Kožené capacky jsou podle mě nesmysl. Klouzou a navíc ani není moz prospěšné v nich chodit na těch hladkých podlahach, které nestimuluji.
Crocsky mít nemůžou.. :(
Kdyby někdo měl tip na měkké lehké pohodlné a prodysne backurky, tak budu taky moc ráda!

leilunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leilunka
15. srp 2016

U nás má většina dětí klasické české Jonapy, děti si je krásně samotné obují 🙂

blanka.k
15. srp 2016

@monykk Synovi capáčky dovolili - nosil je jako 5-6letý (měl látkové a dole to bylo s takovýma maličkýma "čudlíkama" gumová podrážka, něco jako baletní špičky, jen látkové) - nepadaly mu, neklouzaly, tak to dovolili (syn měl 2 roky předtím vysoké sandále s vložkama, tak věděly, že má problémy s nohama a když jsem vysvětlila, že by ty capáčky mu mohly pomoct, tak neměly námitek)

lucieandrlova
15. srp 2016

Já kupuji v CCC viz obrázek. Mají různé barvy, zdobení, holčičí, klučičí... Dcera je má do školky už třetí rok. Přijdou mi lehké, drží na noze a nekloužou a nešpiní podlahu. A nepotí se jí v nich tolik noha jako v jiných... Stojí 100- 200 kc- dle akce a druhu...
Nosí je i doma v zimě a u babičky v baráčku...

vec01
15. srp 2016

Já mohu doporučit tyto.
Mají koženou stélku a dobře se obouvají. Jsou z obuvi CCC.
Zapínání na suchý zip.

dana3262
15. srp 2016

V těch klasických je úplně rovná stelka a v nich i v těch dalších na obrázku (chlapeckych z ccc nebo deichamann) se strasne potí nohy. Máme doma 18℃ a děti běhají bosy a ve školce je asi 22-24℃ takže pro nás stresny vedro a dětem je horko, ještě když mají uzavřenou obuv.

vec01
15. srp 2016

@dana3262 Souhlasím s Vámi, že nožky se v uzavřených potí. Také mi doma běhají děti bosky, ale ve školce to nelze a nějaké přezůvky mít musí. Potom jedině doporučit sandálky na suchý zip, jelikož u klasických bačkůrek s otevřenou špičkou pochybuji, že si je 3-leté dítko bude umět samo přitáhnout a zapnout.

betelgeuzz
15. srp 2016

Ty jonapy jsem koupila jednou a už nikdy víc. Aby držely na noze, musí být téměř akorát bez nadměrku, takže jsou pak za chvíli malé. Ve školce jsem viděla několik děti, jak jsem jim přes tu látku prodírá palec, jak byly boty malé ☹

leilunka
15. srp 2016

@dana3262 aha tak synek nemá problémy z nožkami tak tvarovanou stélku nepotřebuje, papučky jsou to s atestem 🙂

leilunka
15. srp 2016

@betelgeuzz tak asi jak kdo má nožku, synovi sedí perfektně, už má druhé, vždy kupuju ca 0,7 cm navíc a má je pěkně, nevím teda jak to myslíte, ale prostě on jiné sám nenazuje 😅 😉

betelgeuzz
15. srp 2016

@leilunka 0,7 je právě málo, s takovým nadměrkem se začínám poohlížet po nových botách.

leilunka
15. srp 2016

@betelgeuzz je to adekvátní nadměrek u papuček a sandálků u plných bot na ven je to mu samozřejmě o něco víc, když koupíte větší o moc dítko vám pak zas krčí u nášlapu prstíky aby botku zadrželo a tak to taky není dobré, stejně jako ty tvarované stélky co psala paní nademnou. Ale on se každý řídí čím je mu vhodné a co vyhovuje, o tom žádná 🙂 😉

missa111
15. srp 2016

@dana3262
Lehké a ohebné dělá Pathik shoes. Cena je docela nášup na bačkory. Bohužel končí 30 a starší by už potřebovala 31, jinak bych do nich šla.
Pro prcky s trochu širší nohou přes prsty je to bída. Naví c noha se jí potí úplně ve všem, zkoušela jsem i úplně otevřené sandálky. Ale ve školce mají určitě vytopeno na minimálně 23, má vždy i mokré ponožky. Doma chodíme celou zimu i bosi i bez ponožek.
Docela dobré byly ty z CCC co tu dala paní obrázek (černé klučíčí), jsou hodně ohebné, kožená stélka lze vyndat a vyvětrat, jsou široké, ale trochu tězké na bačkory. Bouhužel zase od 31 už dělají jen úzké balerínky:(

monykk
autor
15. srp 2016

@blanka.k Líbí se mi tyhle, mohly by snad vyhovovat.

sara84
15. srp 2016

Starsi syn mel sandalky richter a ted Nazo na suchy zip. Mladsi nosi papucky RAK, jsou mekke a prodysne

dana3262
16. srp 2016

Nemá někdo prosím zkušenost s těmito sandály birkis? Vypadá to, jako by byly na suchý zip. Zajímá mě, jestli to sedí a drží?

raaduska
5. zář 2016

@monykk zrovna vybírám přezůvky pro malou do školky..můžu se zeptat na značku, co jste tady na ně dala obrázek? Děkuji 🙂

monykk
autor
6. zář 2016

@raaduska Liyas 😉

raaduska
10. zář 2016

@monykk jéé děkuji, vypadají moc fajn. A jsou pěkně ohebné? My právě koupili do školky ty papučky Pathik, ale jsou dražší..předtím jsme měli ty Befada, ale jsou přece jen takové tužší..

janina8686
29. zář 2016

bydlíme ve francii a děti zde mají zakázáno nosit přezůvky ve škole. já se z těch frantíků jednou zblázním 😀

missa111
29. zář 2016

@janina8686
A chodí bez bačkůrek, nebo v normálních botech na ven?

shine2015
29. zář 2016

Sandalky od Bati....asi jsou puvodne na leto na ven,ale bezvadne drzi nohu,navic se da upravit jeden i druhy pasek a maji perfektni vystelku nebo proste material na ktery dite naslapuje...

mafeska
29. zář 2016

u nás ve školce je zákaz cviček, pantoflí a crocsek. Bačkory do třídy musí mít pevnou patu takže klasika RAK bačkory nebo něco jako befado (kupuju s páskem přes nárt, dceři klasické bačkory nesedí) apod.

bamimi
16. srp 2019

Obnovuji diskuzi
Dobrý den, prosím typy na dětské papuče do školky? Dcera má 4,5 roku, úzkou nožku hlavně přes nárt a kolem kotníku. Doteď měla befada ale přijdou mi těžší tak zda nemáte tip na nějaké lehčí, přemýšlím i nad barefoot papučky ale těmi si nejsem jistá.
Takže za každý dobrý tip budu ráda.