Jaké šidítko (dudlík), který by nejméně naušil vývoj zubů?

ondruchovat
23. dub 2019

Dobrý večer . Děvčata prosím , jaké siditko pořídit ? Nechci dávat vůbec dudlík, ale kdyby potřeba byla , tak který by byl nejlepší ? Děkuji

bassetlady
23. dub 2019

Já se dudlu nijak nebránila, ale naše madam žádný nechtěla ( máme tedy sbírku všech tvarů a materiálů) až cca ve 3 měsících přišla babi s Curaproxem a ten se chytil. Ale má ho jen na usnutí v kočáru. Nejlepší dudel jsem já 😣

ondruchovat
autor
23. dub 2019

@bassetlady jeee to bych taky chtěla , ať jsem dudel ja😂 děkuji !

sirka1
23. dub 2019

Budeš muset vyzkoušet, který bude mimčo chtít. My měli asi 4 značky, než jedna sedla. A to až v době, kdy malému rostl první zub. Do té doby byl bez dudlíku.

ladyhacek
23. dub 2019

první syn měl hned od narození, druhý si vzal dudlíka "až" na 3-4 měsících - vůbec ho nechtěl a nepotřeboval . pak se to zlomilo když začali růst zuby- oba mají avent (první syn 4 roky a zuby má krásné) oba s kojením neměli problém
a teď když jsem neměla avent dala jsem mam a také dobrý - každému však vyhovuje něco jiného - ale když vím o dětech co dudlík nechtějí tak většinou zabere klasický latexový

gracinka7
23. dub 2019

Za mě Avent. Jiné mi kluci nevzali. Ani tu klasickou kytičku.

nika82
23. dub 2019

avent, mam, baby love to su take najrovnakejšie

ange_de_la_morte
23. dub 2019

Těžko radit 🙂 obě děti měly na začátku Mam Start - je fakt krásně malinkatý .... staršímu synovi to bylo jedno, měl jakýkoliv, dcera nechce víceméně žádný a když už tak občas ji propašuju NUK nebo ten MAM

soleilll
23. dub 2019

@ondruchovat Pořiď jeden třešinkového tvaru a jeden anatomický, nejmenší velikost. Vyzkoušíš a uvidíš. Nemyslím, že značka je důležitá.

ondruchovat
autor
23. dub 2019

Skvěle ! Děkuji moc za reakce 🙂

bassetlady
24. dub 2019

@ondruchovat no já na tom nic úžasného neshledávám, ale mám jen jedny nervy, takže jsem malou ( 10 měsíců) ještě neutla, ale chystám se.

puhelin
24. dub 2019

Kdyz nechces, tak zadny nekupuj (nevybavuju si situaci, kdy by ho dcerka potrebovala). Aledpon ho potom nebudes slozite odnaucovat.

zelenaesmolda
24. dub 2019

@puhelin
ja jsem taky dudlik davat nechtela ale nastala situace,ze to jinak neslo.mala ten vecer rvala a rvala,uspavali jsme ji snad dve hodiny a nic.nakonec dostala dudlik a behem peti minut spala.

@ondruchovat volila bych ten rovny protoze ho muzes dat jakymkoliv smerem

amoretspes
24. dub 2019

Koupila jsem Difrax,vzal si ho hned.nikdy jsem nemenila.v 1 roce vzala a vše naprosto bez problemu

lennus
24. dub 2019

Taky jsme nechtěli dávat, ale po asi třech týdnech nás zachránil, koupila jsem NUK v DM a v pohodě jí sedl.

alcar
24. dub 2019

Ani jednu memu diteti nesedely takove ty rovne typu Mam nebo Avent. U vsech deti sedl nejlepe asymetricky Nuk nebo Babylove (ale tam je tenhle typ az od 5 mesicu tusim).

blahoska
25. dub 2019
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

U nás u dětí vedl asymetrický nuk, ten si vzali hned

puhelin
25. dub 2019

@zelenaesmolda Ja jsem uspavala a uklidnovala u kojeni, nic jineho na dceru stejne nezabralo. Manzel by to take nezvladl, uspavat zacal az kdyz jsem na noc uspavaci kojeni odbourala (uz me to v tehotenstvi dost vysilovalo).

zelenaesmolda
25. dub 2019

@alcar tak moji male sedl Avent a jiny jsem ani nezkousela,ale ona je celkove bezproblemova a pusu otevre skoro na vsechno,jeji budouci manzel bude asi dost happy :D