Jaké umělé mlíčko vybrat? Které je nejlepší?

janeses
9. říj 2007

Ahoj Holky, které nekojíte prosím Vás o radu...doteď jsem plně kojila (mám holčičku bude jí 5,5 měs.) ale poslední dobou mi mlíčko dost ubývá, tak budu muset pomalu začít přidávat umělé.....ale vůbec si nevím rady jaké zvolit??Ktéré je nejlepší, chutí podobné mateřskému a hlavně, aby mi ho malá pila..????.díky moc 😉

vetrovka
9. říj 2007

ahoj, našemu Tomáškovi chutná všechno, ale skončili jsme u Nutrilonu, protože po Bebě se nemohl vykakat.... 😉

mikca
9. říj 2007

můj manža říká, že Sunar je Mercedes mezi umělýma mlékama 😀 ...jsme s ním moc spokojený..teda hlavně malej 🙂 ...asi musíš zkoušet...našemu malému nejvíc chutnal ten sunar

martinka24
9. říj 2007

Ahoj, na doporučení mojí ségry, jsem vyzkoušela Hami, protože po sunaru se synovec nemohl vykakat a je pravda , že s Hami nemáme žádné problémy.Ale záleží na miminku, některé maminky musí vyzkoušet více druhů než poznají , které je pro to její mimi nejlepší.

lendy1
9. říj 2007

Je to přesně jak píší holky, má máme pro změnu BEBU a velká spokojenost.
Tak jsme ti janeses moc neporadili, co? Ale musíš to prostě vyzkoušet, co Nelince bude vyhovovat.

terezkaaa
9. říj 2007

Tak mi přešli z nutrilonu na sunar-chutná mu mnohem víc a mnohem víc ho taky zasytí,ale zase po nutrilonu měl krásnou stoličku a teď po sunaru má někdy zácpu

blacklucka
9. říj 2007

ahoj, my vyzkoušeli sunar, bebu a nutrilon-vyhrál sunar. a na noc mu dávám hami hajaja-je to mlíčko s troškou kaše a taky mu chutná

andrysek2
9. říj 2007

ahojik mamci tak u mych deticek to vyhral sunarek jelikoz jsem malo kojila jen do 5 tydnuuu 😀 😀

kupinka
9. říj 2007

A u nás Nutrilon,po sunaru se vůbec nemohl malý vykakat

kristi
9. říj 2007

nutrilon, pak Hami a tedka mliko z DM

janeses
autor
9. říj 2007

Díky holky za rady, tak asi zkusíme ten Nutrilon, nejprve koupim malé balení a uvidíme, když nebude chutnat, zkusíme třeba sunar...díky moc 😵