Jakou používáte odsávačku na hleny?

mami29
29. říj 2011

Holky chci poradit, ktera se vam nejvic osvedcila. Mam starou balonkovou a tu s hadickama.

dlabinecka
29. říj 2011

...na vysavač, vytáhne zaručeně všechno.

beatta
29. říj 2011

Já používám odsávačku na vysavač a jak píše @dlabinecka ta jediná vysaje všechno 😉

eloana
29. říj 2011

take na vysavac.....ale i presto ma jiz 6x pichane ousko:((( pokud ma zadni rymu nepomuze ani odsavacka na vysavac.

jmisa
29. říj 2011

My máme odsávačku na vysavač - nosátko.
http://nosni-odsavacky.heureka.cz/nosatko-odsav...

Teď si syn odsává sám, když je potřeba, nějak nám nejde naučit se smrkání. 😔

mamkamarketa
29. říj 2011

souhlas s @eloana ZADNA nevysaje zadni rymu 😠
syn smrka paradne,i dr. se divila jak to mi,presto mu minulou nedeli pichali ousko

coxa
29. říj 2011

na vysavač a na zadní rýmu teda taky nestačí ☹

janinka1987
29. říj 2011

Já mám hadičkovou, syn se bojí vysavače. Už z odsávačky má histeráky, natož kdybych do toho pustila ještě lux. Déle to trvá, ale odsaji toho celkem dost.

anieanne
29. říj 2011

Na vysavač, nevytáhne vše, ale rozhodně nejvíc.

vafle
29. říj 2011

na vysavač.....malý dopředu řve když se to chystá ale s vysavačem je normálně kamarád nějak mu to nedochází že to je stejná věc....(a navíc řve i u přebalování nebo oblékání takže bych to tak tragicky neviděla) hodně jsme ji používali loňskou zimu ale to byl ještě malinký....teď mu dává raději pinosol a chodíme do sauny....a rýma je do tří dnů pryč...odsávačku používám jen ráno aby se mohl pořádně nakojit..jinak se snažíme smrkat

terkaz
29. říj 2011

Na vysavac 🙂 Je to rychlovka 🙂

kacasim
1. lis 2011

určitě na vysavač!!!

nikiii
1. lis 2011

My máme taky hadičkovou, protože nechci, aby se pak dcery bály i klasického vysávání. Vystačila nám až doposud na všechny rýmy, sice je to trošku náročnější, ale zvládne se to v pohodě.

kacab
1. lis 2011

My měli taky hadičkovou... ale obecně teď je spíš trend nevysávat... Při odsátí se podráždí sliznice a o to více pak rýmu produkuje... takže jsem odsávala jen před kojením - když bylo nejhůře a nosík uvolňovala kapičkama do nosu..... jinak Eucasol aTymiánová mast od Justu a na ně nedám dopustit při každé rýmě...

garzonka
2. lis 2011

Já používám už jen tu na vysavač, je to podle mne mnohem pohodlnejsi a rychlejsi!!!

nemám dobrou zkušenost s hadičkovou odsávačkou, protože díte se mi vrtelo a protestovalo, takze z toho byl vzdy jen stres a za druhé já jsem z toho sání jakoby do sebe vzdy chytila bolest hrdla, nevím teda cím to bylo, přece jen je to infekce...

melca
2. lis 2011

Máme hadičkovou,ale dávám ji na vysavač,malá jen fňukne a v pohodě,sice se vrtí,ale je to rychlejší,než bych to já sama nasála.Za vteřinu ani neví a už se směje,ví že se jí ulevilo 🙂

luciebx
2. lis 2011

my snad osavali jednou nebo dvakrat.. kdyz bylo malymu tak mesic nebo dva.. od te doby necham proste aby ryma sama odesla nebo az mu tece z nosu tak mu to utiram.. taky si myslim ze caste odsavani tu rymu jeste zhorsuje.. je fakt ze mimi se lepe dycha ale na jakou chvilku kdyz se musi odsavat hned znovu.. ale meli sme hadickovou.. ja tahala zdruhy strany jen to nejnutnejsi.. vysavac mi prijde dost brutalni.. vsak je to tah jak svina. to by i plice mohlo vytahnout 😀D samozrejme sranda ze jo pro ty co nepochopili

weri1
2. lis 2011

na vysavač

levata
2. lis 2011

tak my máme asi nejlevnější variantu - odsávačku s balonkem a zatím na ty naše rýmy spokojenost, malej si už i odsává sám , máme i na vysavač, ale tohle je rychlejší a hlavně v tichosti - zejména při odsávání v noci 🙂 jinak tymiánová mast od Just je opravdu super na rýmici🙂

arianka
3. lis 2011

Máme na vysavač a naprostá spokojenost, s minimálním výkonem vytáhne úplně vše a hlavně vysavač a jeho zvuk kluky uklidňuje, takže v jednom člověku zvládnu hravě vyčistit nos 🙂

wendulka25
12. pro 2012

Máme balonkovou, prostě stará klasika a spokojeni 🙂

gletnulka
12. pro 2012

Ač jsem byla jejím odpůrcem, tak dneska bez ní ani ránu. VAC na vysavač. Zadní žlutou rýmu prstě pořádně nevytáhnete s ničím jiným.

maudn
12. pro 2012

ahoj, já měla všechny- balonek, elektrickou s nahradnimi naplnemi, pak takovu tu jak tahas do trubicky a pak posledni vysavačovou a ta jediná funguje, stojí asi dve stovky a mají ji v lékárně