Jakou přebalovací podložku? Máte zkušenosti?

anag
20. dub 2013

Váhám mezi http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52577069&tab=1 a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56445150&tab=2. Jaké máte zkušenosti. Dívala jsem se,že je rozměr i 74x72? Tak pořád přemýšlím a přemýšlím kterou koupit. Díky Petra

zvalentova
20. dub 2013

Mám na míru dělány pult a k tomu i podložku 120 x 80 cm. Velké, ale naprosto ideální. 🙂

anag
autor
20. dub 2013

@zvalentova A kde jsi koupila tak velkou podložku? Takovou jsem ještě nikde neviděla.

zvalentova
20. dub 2013

@anag nekoupila, nechala jsem ji ušít u čalouníka. Určitě ho budu prodávat, ale pro tebe je to daleko.

lulii
20. dub 2013

@anag Asi bych šla do té první 😉 Ale obě jsou hezké 😀

lv
20. dub 2013

hezké jsou obě, tvarově mi líp sedne ta druhá /mám i tu první, v koupelně, ale na klasické přebalování mi sedí víc s nižšími bočnicemi/.

tulikiss
20. dub 2013

@anag ja bych sla urcite do te prvni(i ji mam), pouzivam ji porad a hodi se, ze kdyz se prcek mele tak je tam okraj a jenom tak z toho neskoci, vzhledme k tomu ze ji davam na postylku.

miskadis
21. dub 2013

Máme ještě po první dceři tu první podložku a teď jí používám i pro druhou dceru a pořád drží 😉 Takže za mě ta první 😉

elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agne
21. lis 2014

Tu první, mám ji, ale s pevnou deskou, podle mého je to lepší. Můžeš ji dát třeba i na gauč, komodu, přebalovák, případně postýlku.... 😉

silvapokorna
11. črc 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já měla přenosnou polstrovanou přebalovací desku a často jsem používala přebalovací podložku jednorázovou, takovou tu na cesty. Kupovala jsem ji v Albertu. Zvykla jsem si ji používat u pediatra, venku, i jako podložku pro svačení venku.

lenjii
11. črc 2015

Ja mam take tu první variantu a vyhovuje nám do ted 😉

svetlus_pepca
11. črc 2015

Měla jsem tu první variantu a byla jsem spokojená. Asi jde o to, kde budeš třeba přebalovat. Přece jen ty vyvýšené bočnice nejsou úplně zbytečné 😉 Navíc si myslím, že ta druhá se rychleji proleží. A když už mi z té podložky "utíkal", začala jsem používat ty jednorázové a pokládala si je na postel 🙂

decra
14. črc 2015

zdravím, můžu se zeptat, jak dlouho Vám tyto podložky vystačily? jde mi o velikost, přijde mi, že na tu velikost se mi dítě za chvíli nevleze..pult mi bude dělat manžel podle mé představy, chtěla bych i dostatečně velkou podložku, aby mi vydržela co nejdéle, ale všude nacházím podle mého jen malé podložky...