Jakou značku plenek mám koupit?

aspnet
19. zář 2014

Prosím o radu 🙂 Jakou značku plenek mám koupit?

hojda
19. zář 2014

Budete muset vyzkoušet, co vám bude vyhovovat, pokud se ptáš na papírové. Klasika jsou pampers, ale dobré a ceně přístupné jsou i tescopleny,ale pozor jedny jsou hrozně igelitové. už jsem je dlouho nekupovala, tak nevím, jaký mají teď obal. Já brala jako nejluxusnější ty bíle pampersky, pak klasika Active Baby a ty tesco na stejné úrovni.

milin
19. zář 2014

záleží na spoustě faktorů, finance apod. jinak pampers, tesco dm, apod.

gepe
19. zář 2014

@aspnet vyzkouseli jsme ruzne druhy/znacky plen a nejvic se nam od velikosti 1 osvedcily Pampers Premium Care. Ty jsme jeli doma az do vel. 4, pak zacali stridat s Pampers Active baby Dry 4 a uz jsme u nich zustali. Kdyz jsme active baby zkusili u mensi velikosti, tak moc nevyhovovaly. Happy Bella 1 jsou fajn na kycle ze zacatku, maji sirsi pevnejsi sed. 🙂

anetka1701
19. zář 2014

Do porodnice bych doporučila malý balík jedniček Pampers (modré nebo bílé) nebo plen z DM. No a pak podle situace - po vyzkoušení všeho používáme modré Pampers, pokud je neseženu v akci, tak koupím Tesco nebo to DMko - ale to mi teďka přijde v poslední době hodně drahý...

frantiska85
19. zář 2014

Jsem spokojená s plenami z Lidlu. Největší propadák byly Pampers. Šíleně navoněné-nasmraděné.

mirkapalcr
19. zář 2014

Pre male miminko biele pampers, tie sme pouzivali asi aj pol roka. Ale su drahe, tak skuste aj ine - nam sa tiez najviac osvedcili zelenomodre pampers a rada kupujem aj plienky z Alberta, tie smoulove.

formelina
19. zář 2014

Nejhorší za mě oranžové Pampers jinak do porodnice bych doporučila bílé nebo zelené pampers,ale fajn jsou i z DM 😉

pisjutynka
19. zář 2014

Do porodnice jsem měla bílé Pampers premium care a pak jsem č. 1 používala plínky z DM a spokojenost. Teď máme zelené Tesco a jsem spokojená nejvíc. Za mě třeba Pampers příšerně smrdí.

suzanna123
19. zář 2014

Pro prcka na začátek určitě nakoupím premium care. Pak stejně jako u Julinky plánuji přestup na látkovky a jednorázovky používat na noc, na cesty... Ale určitě je to o vyzkoušení. My neměli problém s žádnými (používali jsme premium care, active baby, tesco love baby, rossmann), a teď jsem koupila DM a malá je z nich opruzená - a přitom je spousta maminek chválí a doporučuje...

pejtho
19. zář 2014

Vyzkoušeli jsme plno plen - Pampers, Huggies, Tesco, DM, Lidl, Rosmann...
A vždycky jsme skončili u ověřených a pro nás nejlepších.
Vel. 1 a 2 jsem kupovala bílé Pampers Premium Care.
Od vel. 3 kupuji zelené Pampers Active Baby.

Ale vyzkoušíte a uvidíte 🙂

mysonek
19. zář 2014

Tak každému dítěti sedí něco jiného. Já používala na začátku Bella Happy, neprotékaly a dobře se do nich miminko balilo, jsou takové širší. Měla jsem i nějaké pampersky, bílé a zelené, ale hrozně protékaly kolem nožiček, tak jsem je používala jen málo. Postupně jsme přešli na Tesco loves pleny a ty nám vyhovují. Pleny z Lidlu, Rosmanna, DM taky nejsou špatné, kupuji je když je akce. Pampersky (zelené) jsme pak zkusili ještě ve velikosti 4, krásně jí seděly, ale malá se oprudila, ty pleny jsou napuštěné nějakým parfémem a ne každému dítěti to sedí. Takže za mě jsou pampersky nejhorší pleny, už je nekoupím.

irinka
19. zář 2014

Musíte vyzkoušet, každé dítkoje jiné. Já třeba požívám jedině zelené Pampersky. měli jsme na zkoušku z DMka, Rossmanna, Albert šmoulecí, Penny, Bella Happy a oranžové pampersky a všechny mě malej pročural...

janinka1090
19. zář 2014

My měli ze začátku hlavně Pampersky, později i Huggies, Bella Happy. Teď už potřebujeme plinky spis vyjimecne, tak kupuju ty nejlevnejsi v Kauflandu, jsou kupodivu taky docela dobry. Pro začátek bych ale mozna moc velky zasoby nedělala, nekde jsem cetla, ze na plinky muze mit miminko i alergii, tak abys pak nemela doma plnou skrin jedne znacky a pak je nemohla používat. Mne se syn v porodnici pod plinkama taky osypal, ale ještě nez nas pustili, tak se to ztratilo.

ev13inka
20. zář 2014

naší malý je to úplně jedno, po ničem se neoprudila, pro začátek to jsme měli pampers premium care, teď používám zelený a oranžový(ty na doma)a spokojenost, ještě máme Little angel a taky dobrý, je blbý, že nikde neprodávaj vzorky po pár kusech, krom rossmanna

hansed
20. zář 2014

Tohle budete muset vyzkoušet, co bude prckovi vyhovovat.... nám vyhovují pleny z DM, popř. Tesco Babyactive (zelené), pak dobré jsou Pampers (ale jsou hodně drahé), dobré byly Huggies, nevím, zda se ještě vyrábějí..... a pak samozřejmě možnost látkových...

smardik
20. zář 2014

je třeba vyzkoušet, moji kluci neměli ani 3 kg a měla jsme huggies, ty jim jako miminkům protékali, ale pak později od 4 kg už je v pohodě mohli mít a byla jsem spokojená, nej byli pampers-bílé a zelené, oranžové jsou děs, chválené tesco za mě hrůza, u mladšího jsem kupovala pak babylove z dm, jdou dobré a za slušnou cenu

espada
24. zář 2014

Mě vyhovovaly z DM - Babylove. Jsou cenově super (mám zákaznickou kartu, malá je v DM baby bonus clubu a jedna plena tak vyjde na cca 3,50,-). Mají vzadu "gumičku", takže super drží. Taky jsou dlouhé a malá je dlouhá, tak nemá pořád hovňousa na zádech. Jiné byly krátké. Zkoušeli jsme Pampers a malá se osypala, navíc tam mají takovou "síťku" a to bylo pořád přilepené na dupce. Huggies protekly. Ještě jsme měly Happy, nebyl problém, ale zůstali jsme u Babylove. Ostatní nemám zkušenost. Musíš vyzkoušet, co vám sedne. Ale od kamarádek vím, že nemá cenu kupovat nějaké drahé. Ona ta kvalita a cena spolu nesouvisejí.

lucik78
24. zář 2014

Za nás jsme kupovaly drahé pleny ☹ které nevydržely nic moc až jsme přišly na pleny od Teska zelené !!!! papers se jim nemůžou kvalitou vyrovnat 🙂 tesko byli nejlepší ale přišly jsme na to pozdě 😒

jana_ul
9. pro 2014

My jsme od narození používali Pampers Premium Care, a později pak Pampers Sleep & Play (oranžové). Dcerka nikdy neměla opruzeniny, a byli jsme spokojení. Nedávno jsem vyzkoušela Babylove z DM, a nebyly špatné, jen mi přišly méně poddajné, nebo jak bych to řekla. Dcerka je drobná, a tak měla v rozkroku plenku trochu shrnutou. Chce to vyzkoušet, každému padne něco jiného.

povidalka911
11. pro 2014

Přesně tak, musíte zkusit a sama uvidíte, co vašemu děťátku bude vyhovovat. My používali stejně jako jana_ul Pampers Premium Care, ale což si budeme nalhávat, není to zrovna nejlevnější záležitost 😖 . Pak jsme měli buď Huggies (ale nevím, zda-li se už nepřestaly vyrábět), nebo Pampers (ty zelené), Active baby? Myslím. A pak i ty oranžové Sleep & Play. Ty jsou z Pampersek myslím nejlevnější. Jinak pozor taky na věk a to, na jakou hmotnost jsou určeny. Mě třeba ty větší zelené Pampersy už přišly naprosto nepoužitelné, kvalita šla rapidně dolů 😢 . Tak jsme se raději naučili brzy na nočník, abychom to nemuseli řešit 😀 😀