Jaký dudlík a jakou lahvičku koupit?

isousek
4. čer 2015

Ahoj holky mohli by jste mi poradit jaky dudlik a lahvicka je pro mimi nejlepsi?Cetla jsem ze nejlepsi znacka je Avent a potom Nuk.Tak nevim jak se rozhodnout a budu rada za vase rady🙂

nov777
4. čer 2015

@isousek Ja si myslim, ze o tom nerozhodujeme my. Mela jsem lahve avent, tak jsem koupila dudliky avent. Malej mi vysvetlil, ze avent nechce. Zkusila jsem nuk a u neho jsme zustali. Kup jeden a zkus to.

michalusenka
4. čer 2015

svagrova ma dudliky mam z DM a flasky tommee tippee

jaja01k
4. čer 2015

My máme lahvičky i dudlíky Avent. Ale chce to vyzkoušet, co bude mimču vyhovovat.

bambullkaa
4. čer 2015

Máme Tommee Tippee. Za nás je prostě TOP. Záleží na mimi která mu sedne nejlíp. Mě Tommee Tippee doporučila kamarádka když jsem byla těhu. Koupila jsem si jednu 260 ml C2N. No, a nakonec se hodila, protože jsem nekojila. Malý netrpěl ani na prdíky a hlavně savička připomíná mateřský prs.

love12345
4. čer 2015

za mne taky tommee tippee, praktická údržba, celkem přijatelná cena...koupila bych do začátku 150ml, tu jsme pak používali i na čaje, stačí bohatě jedna a dudlík, nuk ale malá zpočátku chtěla jen kaučukový

isousek
autor
4. čer 2015

@love12345 a kde se daji koupit veci od teto znacky prosim?

isousek
autor
4. čer 2015

@bambullkaa diky moc

bambullkaa
4. čer 2015
radushka1
4. čer 2015

U nás vyhrál jen Avent, dcerka jiný dudlík v puse nechtěla. Flašky též avent.

michalusenka
4. čer 2015

i feedo.cz

bambullkaa
4. čer 2015

Tommee Tippee už je skoro všude. Před třemi lety to byl dcl. oříšek tuhle zn. v ČR sehnat 😀

naturbabyshop
18. čer 2015

Podobný Aventu je také BornFree - mají dobře propracovaný antikolikový systém a certifikaci na nepřítomnost BPA a ftalátů - na to je třeba dát dobrý pozor při koupi jakéhokoli kojenecého nádobí. Navíc jsou později lahvičky a savičky dobře kombinovatelné s trénovacími hrnečky - to bych viděla jako velkou výhodu.

svetlus_pepca
18. čer 2015

Já myslím, že budeš muset vyzkoušet 😉 Ne každému mimčo sedne totéž, co jinému. Každopádně já mám lahvičku Avent, Canapol babies a jednu z Rossmannu. Dudlíky se mi osvědčily Mamm.

anetpierowska
18. čer 2015

Mame vse od AVENTU. Doktorka chvalila dudlik, ze je dobre tvarovany na rust zoubku. Ted budeme mit druhe a take vse od Aventu. 🙂

aalleennkkaa7
18. čer 2015

feedo ma ted startovaci sadu tommee tippee za zajimavou cenu, aspon myslim ze jsem zahlidla. Nam se osvedcil nuk, z aventu neumela ani jedna pit a u nuku postupne menim savicky za sportovni pitka a jak jsou tam obrazky tak znich rada pije i 3 leta

ladyhacek
18. čer 2015

máme flašky Avent a dudlík avent i nuk a malý bere oba 🙂, ale malý má dudlík jen občas když nemůže usnout a když se ududá tak ho i vyplivne.
Hlavně záleží na dítěti některé vezmou to a jiné něco jiného

lucyp13
18. čer 2015

Máme lahvičku Avent a super a dudlík jedině difrax, jiné mi plive .

mer
18. čer 2015

Dudlík sme se chytli na nuk až ve třech měsících a pak měli babylove z dm, láhev medela calma

mer
18. čer 2015

Jinak dudlíky jsme vyzkoušeli hafo avent, babylove, mam, nuk, sauinex, tu klasickou kytičku no každé dítko je jiné

ajina10
23. čer 2015

vubec jsem treba netusila že se lahvicka musi vybírat i podle otvoru v dudlíku 🙂 poradíte jaka by byla nejlepší?

misimisi
23. čer 2015

@ajina10 No, nemusí, ty dudlíky se dají koupit zvlášť, třeba máš u láhve dudlík vhodný až pro starší mimi, tak si ho schováš, a dáš tam zatím ten pro menší mimčo 😉 Stejně se mají ty dudlíky měnit po určité době, aby se nezačaly drolit - dítě se tím může zadusit, tak by jeden nestačil.

frankie
29. čer 2015

Já pro starší syny používala Avent flašky a dudlíky a teď jsem pořídila značku tommee tippee.