Jaký máte oblíbený dětský e-shop?

argo1
11. črc 2013

- nejlépe se širokým sortimentem od plínek, přes oblečení až po kočáry a autosedačky. já nakupuju skoro pokaždé v jiném, a hledáním strávím hodně času....

pajoska333
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petraemma
12. srp 2014

Ahoj, my nejradši objednáváme na tbaby.cz, minule jsem tam sehnala moji malé nádherné čepičky a vydupala si i beranici 😀 jsou tam pro dětičky krásný věci a docela slušný ceny. Jo a nakupujeme to přes refundo.cz, vrací to nějaký penízky za nákup zpět 😎

marik79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helenaos
18. srp 2014

Baby in style. Mají například super věci pro základní výbavičku a dekorace do dětských pokojíčků nebo látkové panenky. A hlavně super oblečení pro kluky i holky v různém věku. 🙂 Babyinstyle.cz

vadehr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martikmartik
17. říj 2014

ahoj, určitě Baby-Nova..barevné hezké věci opravdu pro děti 🙂 barevné,cenově dostupné 😉

jge
17. říj 2014

Detsky dum. Detsky raj. Osobne Malvik nedoporucuji, dlouhe dodaci lhuty, neochota komunikovat, jen a jjen spatne zkusenosti s nimi!

lucaaaa
4. lis 2014

Dobry den, nemohu souhlasit, koupila jsem tam predrazenou plastenku emitex, bylo to pred dovolenou, tak jsem nemela cas zjistovat ceny!!! Moje chyba! ALe rikala jsem si, kdyz koupim drazsi, bude kvalitni, ale ukazal se opak a ted resim reklamaci a naprosta nespokojenost, jak se k tomu v Babycar stavi. Reklamaci resi s dodavatelem/vyrobcem pouze mailem a na zkalade toho mi zavolali, ze je moje reklamace zamitnuta!!! Nemate nekdo nejake zkusenosti, urcite se s timto vyjadrenim nespokojim!!!!! Kazdopadne Babycar NEDOPORUCUJI a uz nikdy vice!!!!

silvapokorna
9. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Já dost věcí pořizovala na www.spuntik.cz. Mají i kamennou prodejnu.

lidadv
14. pro 2014

používám prodeti.cz a taky je dobrý podlě mě mall.cz.. 😎 😎

ketlin_1
8. zář 2015

Ahoj já nejraději nakupuju na svetmimi , krásné věci, obrovský výběr a super ceny 😀

mackapacka
11. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

já miluju tento obchudek.http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=11&idss=24. Mají krásné věci a super servis. Není to nejlevnější obchůdek, ale mají věci opravdu kvalitní a vydrží strašně dlouho.

lucamrk
13. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

jo jo já už jsem někde na ten obchůdek slyšela chválu a koukala jsem na web. Mají ty věci ale docela drahé ne? V čem je ten obchůdek tak super?

terka268
2. říj 2015

Zdravím, máte někdo zkušenost
svetdeti.mimishop.cz
případně s jiným levným internetovým obchodem ??
Děkuji mnohokrát/

maudn
2. říj 2015

wolf kamex brno, jozanek, ale nejcasteji kupouji tady na konikovi na bazarku

ema_s
27. lis 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Ahoj 🙂 já jsem pořizovala většinu věcí z eshopu Funbaby, mám ho moc ráda protože má velký výběr, přijatelné ceny a hlavně kvalitu a ochotné lidi takže já smeruju tam když něco hledám 🙂

barusenicka
31. pro 2015

Ahoj, za sebe doporučuji kocarkydetske.nakupujeme.cz, mám od tud skoro vše.

mummy4
10. únor 2016

Milujeme www.beemy.cz česká firma a po dlouhé době zase kvalita a vkus...