Jaký máte oblíbený dětský e-shop?

argo1
11. črc 2013

- nejlépe se širokým sortimentem od plínek, přes oblečení až po kočáry a autosedačky. já nakupuju skoro pokaždé v jiném, a hledáním strávím hodně času....

hojda
11. črc 2013

Tak mám řešení pro tvé problémy, jeden eshop má garanci nejnižší ceny, takže pokud najdeš někde na netu levněji tak oni ti to v 99% za tu levnější cenu prodají taky a navíc je to ověřený obchod a žádný no name eshop🙂. Jen si nejsem úplně jistá těmi plínkami (látkové nebo papírové?).

jancovka86
12. črc 2013

Kupovala jsem toho hodně v malvik.cz. Hlavně věci, které jsou dražší, abych se pak nepotýkala s problémy při případné reklamaci.

lucyvivien
12. črc 2013

odterezky.cz a pak zahraniční 🙂

svoba
12. črc 2013

Detskydum.cz

lucifereeek
13. črc 2013

Detskezbozi .com

olasek
13. črc 2013

Naše oblíbené: Funbaby.cz , Feedo.cz

terinda
13. črc 2013

Dracek.cz

lenulka_13
13. črc 2013

Malvik.cz anebo Eshopbaby.cz

hofka1
13. črc 2013

Malvík zrovna ale není nejlevnější, pokud někdo kouká na ceny🙂 Dost často, když něco hledám, vyjede mi Krtecek (Praha 7) s dobrýma cenama .. Detskezbozi. com .. již tu byl i zmiňovaný. Nákup přes net taky proběhl bez problémů.

barkus
8. lis 2013

Já nakupuji veškeré věci pro děti na Babyplace.cz nebo na Slune-cz.cz Jsem vždy spokojená s kvalitou a skvělou cenou.

bacovaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaire22
8. lis 2013

Benito.cz
pak klasika - mimibazar 🙂
Mamitati.cz

sandam
9. lis 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Zdravím Vás. Musím souhlasit tady s Markétou. Velmi dobrý internetový obchod pro děti je Babycar.cz . Mají rozsáhlý sortiment a cenově patří tento obchod k těm levnějším, což je pro mě rozhodující faktor. Co si budeme nalhávat, mateřské příspěvky jsou nedostatečné. Sája

lenjii
10. lis 2013

Www.nejbaby.cz 🙂

alinanosova
14. lis 2013

DD, chtela bych doporucit obchod Proidentity, jsou tu opravdu mov kvalitni veci a opravdu velky vyber. Objednavala jsem tam par krat vecicky a nebyla jsem nikdy zklamana

dasa_82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odlenule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odlenule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odlenule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckaplmplm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexinka01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marticep
9. únor 2014

Slune-cz.cz, dobré ceny, široký výběr, žádně problémy s objednávkami nebo vadným zbožím

teriza1
28. únor 2014

Ahoj, procitam tady vase oblibene e-shopy a ja pridavam jeden muj nejoblibenejsi hracky-vybavicky. cz, protoze maji velmi pekne zbozi, takove ty klasicke zavinovacky a klasicka plyma, co se vyrabi v CR, ne takova ta leskla polska. Nakupuji tam asi nejvice a dodani do druheho dne, co je skladem,a ze je toho fakt hodne. Jsou spolehlivy, coz se dnes hleda tezko.

qullilinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
toma85
17. dub 2014

detskymodnisvet.cz když zaplatim převodem z účtu, tak jsou věci za 2 až 3 dny u mě🙂 navíc mi přijde levný a oblečení krásňoučký 🙂

lucie486
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1kacaba1
14. kvě 2014

Já nakupuji v malviku...mají tam úžasné věci, velký výběr a přijde mi levnější než dětský dům, nebo nastejno.

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vadehr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz