Jaký opalovací, přírodní krém používáte pro novorozence?

biscuittt
1. črc 2015

Maminky, jaky opalovací, co nejvice prirodni, snadno rozmazatelny krem pouzivate pro novorozence?

gepe
1. črc 2015

Ahoj, za me Bioderma photoderm kid spf 50+ spray

hojda
1. črc 2015

Novorozenec se opalovacím krémeme nemaže, nechodí se s ním na slunce.

zanri
1. črc 2015

@hojda - samozřejmě, že se s novorozencem nechodí na slunce, ale protože to opaluje i ve stínu, tak se novorozenci taky mažou.
@ biscuittt - doporučuji Ladival sprej pro děti 50, působí okamžitě

verjanja
1. črc 2015

novorozence nemazat žádným opalovákem. , Ve stínu se opaluje taky, to je pravda, ale chemické látky v opalovacím přípravku jsou pro malé dítě, natož novorozence, nebezpečnější, než dítě mít ve stínu a pokud ho chci nosit na sluníčku, tak v omezené míře a použít dlouhé světlé tričko / halenku a pokrývku hlavy.

zelva
2. črc 2015

Také jsem nikdy novorozence nemazala. A to z důvodu chemických látek v opalováku. Myslím, že nechávat ho v hlubokém stínu (pod stromy, stín u domu apod.) postačí.

ev.ka
2. črc 2015

Na kočárku mám cedulku UV50+ takže jsme novorozence nemazala (starší je srpnový, až to další léto... mladší je lednový, takže tam jen vyjmečně)
teď jsme zkoušeli z DMka Alverde, naturkosmetik, ale rozmazat jde špatně
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/pres...

achillea
2. črc 2015

Jediné dva opalovací krémy na trhu bez nebezpečných chemikálí a nanočástic jsou Biosolis a Ecocosmetics 45. Funují dobře, vyzkoušeno u moře u světlého fototypu.

rybickamalicka
2. črc 2015

Jako novorozence jsem nemazala, byla ve stinu, na slunce jsem nedavala a kdyz jsem pres slunce prenasela, tak tech 5 sekund na slunci muze byt i bez kremu.
Ja, i kdyz jsem hodne tmavy typ (napul rekyne), mam slunecni alergii a ma dcera ji ma taky, do toho ma jeste mallorca akne ze slunicka:-/ pred tydnem jsem byla v Recku a po dlouhem studovani a hledani jsem nasla konecne krem, po kterem se ani jedna neosypeme a slunecni alergie nevylezla! Male jsem koupila Ladival 50, ale ve spreji a sobe jsem koupila taky Ladival 30, vypada jako krem, ale pisi, ze je to gel, primo na slunecni alergii. Je to teda silene drahy krem, ale jsem fakt stastna, ze ji (nam) pomohl. Pred tim jsem zkousela Biodermu a Niveu a to jsme se vzdy osypaly.