Jaký používáte opalovací krém pro 4 měsíční miminko?

maja3.s
30. dub 2012

Maminky, jaký používáte opalovací krém pro takové malé miminko? Abych byla přesnější, chtěla bych ho na zdejší podmínky, když bude mimčo v kočárku...občas ho vyndám nebudem se nikde pražit na sluníčku ani ho nechcem používat u moře...prostě na takové každodenní použití. Mám vyhlídlí Daylong 30 ale paní v lékárně mě uzemnila, že pro takové mimi aspoň faktor 50 😕 Poradíte? Díky 😉

sudina
30. dub 2012

Já mám Vichy 50 🙂

alexxa
30. dub 2012

mam take syna (4m) a mazu jedine la roche posay 50, nasi dvouletou dceru take. Loni jsme pouzivali ten od vichy a take jsme byli spokojeni. Uz jen pri doteku kuze maleho bych nic jineho nez 50ku nepouzila.

ja.na81
30. dub 2012

mne v lekarne poradili Sebamed 50 (taky na takove to bezne pouziti, kdy mimi je normalne v kocaru, zbytecne se nikde nevystavuje, k mori nejedem... presne jak pises, kazdodenni pouziti)

mkr
22. čer 2012

já už používám 4 roky daylong 30 dětskou a nemůžu si ji vynachválit, koupila jsem teď v dm 50 dětskou sundance a nikdy více, na málého se tak nalepil písek, že to z něj nešlo skoro smýt, mažu vždy jen 1 max 2x i u moře a děti přijely neupálený, jako by nikde nebyly 🙂