Jaký používáte teploměr?

unka7
11. říj 2012

Ahoj Maminky,

podělte se prosím o zkušenosti s teploměry, chtěla bych pořídit nový a pokud možno přesný.

Děkuji

zamilovanadonej
11. říj 2012

A jak chceš zjistit, který je přesný??? To bys musela koupit x druhů a zkoumat, který se shodují 😒 Zajdi do lékárny, kup teploměr digitální, co ti poradí lékárník a je to.

mafeska
11. říj 2012

Používám digitální s měkkou koncovkou.

ladik1
11. říj 2012

My měli ten digitální s ohebnou špičkou - měřil v 1 minutě i o celé 3°C jinak 😒 , takže jsme koukali na hodnocení na netu a nakonec vybrali digitální s měřením na čele (můžeš měřit i v noci a mimčo nebudit...). Ten měří skvěle (a hl. spolehlivě), ale záleží asi na značce, protože sousedka na ten jejich nadává 😀

ludva
11. říj 2012

@unka7 Ahoj 🙂 Já jsem vcelku spokojená s bezdotykovým 😉 Hlavně v noci je příjemné, že dítko nebudíš 🙂

coxa
12. říj 2012

Ahoj, já na digitální nadávám na všechny, ať bezdotykový nebo klasický, vystřídala jsem jich několik, ale mám pocit, že pokaždé to změří jinak. Takže jsem u mladšího syna, když byl malý, vytáhla rychloběžku která mi zbyla po starším, a pro něj a pro nás jsem koupila klasický rtuťový. 😝 😀

wendulka25
12. pro 2012

Používáme digitální chicco s ohebnou špičkou 🙂

oli26
12. pro 2012

Máme bezdotykovy kalibrovany a je nejlepší nemusíš ditko budit a neni nepřesný jako ten celni 😀 Miluju ho 😀

hojda
12. pro 2012

správně měři jen rtuťový, malý trpí syndromem periodických teplot, tak máme měření celkem zmáknuté. Zkusili jsem co se dalo, ale přesně opravdu jen rtuťový, prodává se na MMB,jinak je zakázaný od EU. v testech ještě dobře dopadl diodový teploměr TraxIt, je to taková nálepka, který vydrží cca 3 dny a pak se to vyhodí, koupila jsem ho tady od jedné maminka na bazráku, jinak se prodává po 1000kusech, používají je v Německu v nemocnicích. Digitály jsou opravdu jen orientační.....