Jaký prací prášek pro miminko? A je nutné prát oblečení miminka zvlášť od svého?

cekamnazazrak
11. bře 2022

Ahoj, jaky prasek pouzivate? A perete obleceni miminek zvlast od sveho? Je to nutne? Nejmensi davka, kterou je nase pracka “schopna” vyprat, je 2kg… tolik detskeho obleceni nikdy nemuzu nastradat.. a prat par kousku je totalne neeko… jak jste to resily? 🙏🏼

gaxi
14. bře 2022

@cekamnazazrak pro první dvě děti jsem prala zvlášť, minimálně toho půl roku. Používala jsem mýdlové vločky, nebo si nastrouhala mýdlo na praní, určitě žádnou aviváž.

tehulinka91
14. bře 2022

@ele_nka my pereme v Euroně už víc jak 2 roky a musím říct, že jsme nikdo neměli problém 😊 navíc jsem s těmito výrobky opravdu spokojená, doporučila mi je tchýně, které Eurona pomohla s atopickým ekzémem. A mě taky svědčí, mám hodně citlivou pokožku a konečně mě nic nesvedi, nekouše a nežere 🤷🏻‍♀️

tehulinka91
14. bře 2022

Dětské peru klukům zvlášť v dětském pracím gelu od Eurony. Když to nenaplní pračku, dám to prát s naším oblečením a Peru v tom dětském gelu. 😉

cekamnazazrak
autor
14. bře 2022

Děkuju všem... ještě doplnění, myslíte, že je potřeba miminku věci žehlit, když máme sušičku? poprvé samozřejmě přežehlím, ale pak?

katule1990
14. bře 2022

@cekamnazazrak Nežehlím a nemám ani sušičku 😁.

tehulinka91
14. bře 2022

@cekamnazazrak první rok jsem žehlila i staršímu, teď budu taky žehlit. Mě se líbí když je prádlo vyžehlené, ale na naše není moc času tak žehlím aspoň dětské 😁

ele_nka
14. bře 2022

@tehulinka91 jak jsem psala, každému vyhovuje něco jiného. My musíme mít opravdu nontoxic domácnost, aby syn neměl atopák a to prostě Eurona u většiny výrobků není.

jana_zofie
14. bře 2022

@cekamnazazrak nezehlim. Susicku nemam. Ono se to na tom malem ditku tak nejak srovna. A starsi ti to stejne do minuty zmuchla a zprasi.

evush
14. bře 2022

@cekamnazazrak Ahoj, ze začátku jsem prala zvlášť v Persilu sensitive, postupně (cca od půl roku) pak dohromady s naším.