Jaký přebalovací pult vybrat?

kaczuska
8. led 2013

Ahojte holky, potřebovala bych poradit s koupí přebalovacího pultu - rozhodouju se mezi dvěma a nevím pro který se rozhodnout... Myslíte si, že ten plastový je ve stabilitě stejně kvalitní jak u toho dřevěného? Plocha přebalovacího pultu je stejná... Chtěla bych, aby mě vydržel i pro případné další mimčo... Děkuji za všechny Vaše rady a zkušenosti 🙂

ssassi
8. led 2013

moje rada je: dej si přebalovací podložku do koupelny na pračku.
má to milion výhod. většinou je tam teplo, čurací nehody se z kachliček umývají lépe než z koberce v dětském pokoji/obýváku. zjistíš, že umýt dítěti zadeček v umyvadle je milionkrát lepší než ho šudlat vlhčenými ulepenými ubrousky. navíc po vyndání z koupacího kyblíku (později z vany) uděláš jen dva kroky na pult, kde můžeš dítě utírat, masírovat, oblékat....
a když se rozhodneš pro bezplenkovku, bude to k umyvadlu/vaně jen kousek 😉

mafeska
8. led 2013

@kaczuska s pultama zkušenost nemám, pomám přebalovací podložku na pračce (používám po vykoupání), před den přebaluju na gauči s jednorázovkou. K tématu esteticky se mi líbí víc ten dřevěný, přijde mi bytelnější, na druhou stranu ten druhý má víc úložných prostor. TAkže já bych volila ten první, budí vě mně větší důvěru.

schnek
8. led 2013

já jsem užila nástavec na prádelník. Až budu chtít přebalovák zrušit, jenom ho sundám a nebudu mít doma nadbytečnou skříňku. Používám ho ještě teď, abych se nemusela věčně ohýbat a předklánět, mám v háji plotýnky, takže jsem ráda za každý ušetření ohnutí. V koupelně jsem si dávala podložku s trvdým spodkem přes umyvadlo nebo vanu, ale pokaždý jsem pečlivě hlídala, aby nespadla. Kdybych měla dost místa v koupelně, pořídila bych si tam ten plastovej. Jestli si ho plánuješ schovat i na druhý, počítej s tím, že na těch plastových se velmi často potrhá ten igelit.

lv
8. led 2013

já mám taky nástevec na prádelník, tedy na komodu. Měla jsem to tak už u první dcery, vyhovuje mi, že všechny oblečky, plenky atd mám v zásuvkách, mám vše po ruce. Nad tím mám poličku na mastičky a blbninky okolo..

segafredo
8. led 2013

@kaczuska mně včera přivezli tento http://www.slune-cz.cz/prebalovaci-pult-jas-pri...
a je parádní, já dala na radu mých 2 sester, obě je mají a naprostá spokojenost

antarres
8. led 2013

dřevěnou komodu na přebalování jsem měla v ložnici, vyuřžila jsem jen pro první dítě, v noci se mi tam zdálo pro prcka zima, jinak se mi osvědčil kovový přebalovák, máme ho do teď starší dceři jsou 4 roky a mladší rok a půl, určitě nám ještě vydrží... Doporučila bych spíš ten kovový, máme ho v koupelně, kde je teplíčko, přípdaná nehoda se hned řeší telou vodou 🙂

aneta0707
8. led 2013

my máme nástavec na komodu. nekupuješ zbytečnou skříňku a pak jenom sundaš nástavec a je to. navic do komody zavreš všechny věci - krémy, ubrousky, olejíčky.... moje malá po nich byla šílená a pořád to hlídat a uklízet... lepší je zavřená 🙂

veruska007
8. led 2013

Mně se líbí ten z ikei, co se montuje na stěnu a jen ho spustíš dolů - měla ho dětská dr. v čekárně.
Jinak my koupili "psací stůl" za 350,- z Tesca a má rozměr přesně pod nafukovací přebalovací podložku z Ikei. Finančně to vyšlo super a až vyfoukneme podložku, budou mít děti psací stolek 😉

kacenka1987
8. led 2013

mám "tvrdou" přebalovací podložku, kterou mám na vaně a je to super, nezabere to tolik místa a mám vše v koupelne na dosah ruky, hlavně žínku a umyvadlo za sebou, když se pokadila až na záda, rovnou jsem ji frkla do vany. Plenky a potřeby mám v košíku na poličce v koupelně. Přebalovací půlt/komodu mám v ložnici, jako využívám ji od 5ti měsíců minimálne, ptž v noci spí, jenom ji na ní oblíkám, ale je to lepší nas zemi za pochodu 🙂) komodu jsem kupovala v Ikeii hlavně kvůli tomu, že malá v ní má oblečení a když už tedy jsem koupila ten nádstavec....za mě bych řešila dle místa něco do koupelny, když není místo, jako u nás stačí a je lepší podložka na vanu či pračku, nebo ten pultík, do obýváku a jinak bych nekupovala, je to zabírač místa 🙂

majajaja
8. led 2013

Já mám variantu 2 z horní fotografie a jsem spokojená. Potřebuji ale rozhodně i skříń na oblečení. tady mám vše nutné po ruce, ale špatně se v tom, když tam mám i oblečení, pleny, ubrousky, punčošky, hračky a mýdlíčka - orientuje. Mám to v obýváku a každá maminka co k nám přišla se ptala odkud to je a jestli to pak prodám .))

jana_ul
11. črc 2015

My jsme si nechali udělat na míru komodu, na kterou jsem si na protiskluzovou podložku položila snímatelnou podložku (takovou, jako máte na druhém obrázku). Takhle na komodě jsem přebalovací podložku používala cca do 7. měsíce. Pak jsem přešla na samotnou přebalovací podložku, kterou jsem si položila na sedačku nebo na zem, jak bylo zrovna potřeba. Tu jsem pak používala cca do 18 měsíců. Ale již od narození jsem všude na cestách používala cestovní přebalovací podložku. Takovou tu jednorázovou - ale dá se používat opakovaně. Kupovala jsem vždy balení 10 kusů za dobrou cenu v Albertu. A je vážně k nezaplacení, protože je pak možné miminko v čistotě přebalit kdekoliv – u doktorky, v ZOO, v obchoďáku, v metru, na letišti apod.

ledlovka
25. srp 2015

Já měla na první klasický nemocniční. Naprosto úžasná věc, velký úložný prostor, stabilní a téměř nezničitelný.

ema_s
27. lis 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Já mám ten druhý typ, konkrétně Cam Cambio a je super dle mého, stabilní určitě je, i praktický a je to jednodušší přesouvat když je potřeba než pevnou komodu i když ty jsou někdy krásné 🙂