Jaký teploměr? Digitální, bezdotekový?

mysljaja
5. bře 2016

potřebuji moc moc poradit mame klasickej teploměr do ust nebo zadečku ,ale náš syn už roste tudíž pro něj je stále méně příjmné měření v zadečku ,a jelikož je dost živej tak se jeho teplota nedá moc dobře změřit, 😒 proto jsem zvažovala koupi teploměru Geratherm Non Contact ,ale po odrazení z recenzí .opravdu nevím :((a to na tom byl snad nejlepe s bezdotykových.prosím vás o vaše zkušenosti s čímkoli a doporučení .děkuji moc 😵

sixtynka
5. bře 2016

Ahoj, jsem zdr sestra a bezdotykove teplomery neuznavam, nejsou presne. Vůbec nam na oddeleni nevyhovuji. Pokud tam byl někdo s horeckou, tak jsme pro presnost radsi sahli po klasickem teplomeru a rozdil byl i jeden stupeň, coz je fakt dost. Takze bezdotykovy za me urcite ne

sunnyy30
5. bře 2016

dobrý den,právě jsem koupila digitální teploměr a podle něj jsou všichni podchlazení,rozdíl také 1-1,5stupně,měřím přesně toho jak lékárnice doporučila

odula
5. bře 2016

@sunnyy30 já jsem koupila digitální Braun (nejjednodušší) a je přesný jako rtutova rychlobezka... KDYZ měřím dvě az tři minuty (podpaží). Zkuste měřit dyl. 🙂

andysek2512
5. bře 2016

@mysljaja já mám doma bez dotykový cemio metric 308 smart a měří dobře🙂
Digitální co mám z lékárny tak jsem dle něho pořad podchlazena: D

kittykat22
5. bře 2016

Ahoj velmi dobry je teplomer do ucha - odmeria za 4 sekundy a meria presne 🙂 mame od Braun ThermoScan 5 IRT4520 Ear Thermometer ale stoji takmer 3000 Kc. Su braun aj lacnejsie usne - pozri na heureke.

Mala som bezkontaktny Microlife NC-100 a reklamovala som ho pretoze zle meral. Hore dole 1-2 stupne. Vratili mi bez problemov peniaze.

lekorka453
15. čer 2016

Dotykové jsou výborné řešení, ale výrobci by měli vylepšit jejich přesnost. Dobrá náhrada rtuťového by byl teploměr gelový či gelová rychloběžka viz http://teplomery-osobni.heureka.cz/baby-ono-tep... , ale tady není k dostání.