Jaký teploměr používáte pro měření v konečníku?

zero
30. zář 2008

Vím že to je asi dost blbá otázka ale jaký používáte teploměr do konečníku? Klasický rtuťový, rychloběžku nebo digitální? A jak hluboko se vlastně má strkat? Když změřím teplotu v podpaží a pak v konečníku tak ten rozdíl je někdy i víc jak jeden stupeň. Je fakt že ho tam strkám dost hluboko. Používám digitální. Díky za radu.

gucz
30. zář 2008

používam digitálny a meriam v zadočku, pod pazuškou to nieje u detičiek presné.

jenjanka
30. zář 2008

Ja používám digitalní

rohacka
30. zář 2008

Ahoj, vyskusala som viac druhov, ale osvedcila sa jednoznacne digitalna rychlobezka - zmeria za cca 10 sek. v zadocku, odratava sa 0.5 stupna, vklada sa asi 2 cm - predtym natriem nejakou mastickou alebo olejom. Ma aj taku ohybnu spicku - ked sa dietatko hybe, tak mu to neublizi - klasicka sklenena rychlobezka by sa mohla zlomit. U maleho dietata je to napresnejsie a najrychlejsie. Starsej dcere meriame v ustach, tiez digitalom, ale klasickym - ona vydrzi aj tych 1.5 min. Nesmie ale predtym pit nic teple ani studene, aby to neskreslovalo.

frog
30. zář 2008

Máme digitální od canp.bab. a měřím v zadečku.Má krásně ohebný konec aby nedošlo k poranění otvůrku 😉

liliandax
30. zář 2008

my meriame presne tak ako pise rohacka 😉 - digitalnym

elize
1. říj 2008

tiez mame digitalny. Zasuniem ho max. 1,5 az 2 cm, predtym ho natriem olejom. Pri merani teploty sa drobec vacsinou vykaka 😀 Vtedy je teplota o cosi vyssia, preto to skusim o chvilku znova. Odratava sa 0,5 stupna.

kijonkova.k
1. říj 2008

Taky digitálním-Braun,je voděodolný a má ohebný konec 🙂

winifred
1. říj 2008

Já používám digitální teploměr.Nebo rychlo běžka se mi už několikrát porouchala , když jsem sní neopatrně ťukla

konja
1. říj 2008

zeero:taky digitálním a jak píší holky - při měření v zadečku musíš od naměřené teploty odečíst 0,5 stupně. Takže mimi má teplotku až když naměříš víc jak 37,5 😉

kristi
1. říj 2008

digitalni s Popelkou

kacka.va
1. říj 2008

my máme taky digitální s tou ohebnou špičkou.

sakura77
1. říj 2008

aj my ohybny digitalny

janette4
1. říj 2008

my tiež používame digitálny s ohybnou špičkou,odmeria do 10sek.a pípaním ohlási koniec merania.Predtým ho dám trochu do olejčeka.

dnada
1. říj 2008

také mám digitální s ohebnu špičkou,před měřením ho namažu krémíkem co mám proti opruzeninám...když dokončí měření,pípá 🙂

mimik9911
1. říj 2008

aj my pouzivame digitalny s ohybnou spickou a pri merani tiez namazeme a tiez pipa 😀

pattie
2. říj 2008

Koupila jsem si digitál s ohebnou špičkou a přijde mi, že nějak blbě měří. Tak jsem raději koupila klasickou rychloběžku, jakou měly už naše maminky. A ta měří mnohem líp a rychleji... 😉

emfi
2. říj 2008

Ahojte, my sme najprv kúpili digitálny cumlíkový teplomer, ale dlho to trvá a vraj nie je to presné. Tak som nakoniec kúpila klasickú rýchlobežku do zadočku a je to lepšie a v zadočku aj presnejšie...

sylvar
2. říj 2008

my máme ušní a je to během vteřiny 😉

akzeret1
2. říj 2008

používáme rychloběžku,přijde mi přesnější než digitální 😉

motol
2. říj 2008

my rychloběžku,rychlý a přesný 🙂

nensy
2. říj 2008

tak mi máme digitální 😉

flori
9. říj 2008

mame klasicku rychlobezku
mali sme znackovy digitalny teplomer,a nebol vobec spolahlivy,tak sme presli na klasicky a viem,na com som

sipcek
9. říj 2008

My mame digitalny,ked sme boli v nemoc.,prijali tam mamicku s 3,5 mesacnou dcerkou,zlomil sa teplomer-klasicka rychlobezka v dupke,a spica ostala dnu.Vraj sa jej zvrtla,ale neviem ako to dopadlo.

bihan
10. říj 2008

Tak isto máme digitálny Brown - odpočet do pár sekúnd, ohybný a vodeodolný...

lucinka1104
10. říj 2008

digitálny thermoval

vrtule83
10. říj 2008

voděodolný digitální bez ohybné špičky, už jsme ho mělí dřív než malou a dětský jsem nekupovala

laetti
10. říj 2008

My máme digitální, ale zajímalo by mě jak často tu teplotu měříte?

digysa
27. pro 2008

nemeriam teplotu v konecniku

minea
27. pro 2008

Skleněnou rtuťovou rychloběžku, je přesná.
Digitálním teploměrům nevěřím, vždycky mi ukážou nesmysl (třeba že mám 35 stupnů) 😝.

aponchie
27. pro 2008

sklenena rychlobezka