Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký teploměr pro novorozence?

zuzanasmekalova
4. bře 2018

Ahoj jaký teploměr mám pořídit pro mimco? Je potřeba nějaký speciální? Nebo stačí ten co běžně používáme doma 😊

andos
5. bře 2018

Nejlepší je digitální s ohebnou špičkou (na měření v zadečku), ty čelní digi jsou nanic, vůbec neměří přesně.. a klasika,co používáme my (rtuťový nebo ten novější) pro mimi taky není nejlepší, pod pažičkou ho tak dlouho nevydrží mít..

petulik81
5. bře 2018

Digitalni s ohebnou špičkou, ten čelní mám a ne zrovns levný, ale nedá se na něj spolehnout 🙁

swetlusska
6. bře 2018

čelní máme a měří o 2 stupně víc, než všechny ostatní teploměry co máme doma. Takže čelní fakt nikdy víc! Jinak ano, dětský s tou ohebnou špičkou - ten je asi nej!

normalnimatka
6. bře 2018

no já nevim, pokud nebude dítě nemocný, tak snad není potřeba řešit,...?
jinak s digitálníma mám špatnou zkušenost. měřej pokaždý jinak, podle mě nejsou moc spolehlivý. nakonec sme skončili u rtuťáku, ale je fakt že to trvá a udržet mimino, aby si to tam nechalo, to je záhul:D

sobist
6. bře 2018

Digitální s ohebnou špičkou (z DM, je to nějaký co měří rychle). Máme i druhý bez ohebné špičky a nejdřív vždycky měřím teplotu sobě, pokud se mi to nezdá, zkusím i ten druhý (stalo se mi, že díky slabé baterce měřil nepřesně).
Určitě je lepší být připravená, než pak divočit. 🙂
Máme i klasický lihový (rtuťové se prý už nedělají kvůli bezpečnosti) a to by u nás bylo tak o úraz. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli