Jaký typ dudlíku je vhodný pro novorozence a větší dítě?

pehamek
9. kvě 2013

Chtěla bych se zeptat, jaký typ, případně značku dudlíku mám koupit pro novorozence a potom pro větší dítě. Případně z jakého materiálu by měl být. Četla jsem, že jsou latexové a pak ještě nějaké. Které jsou lepší a víc vydrží? Děkuji

kali.kal
4. čer 2013

Ta první mi žádný dudlík nevzala a to jsem měla snad všechny typy co jsem kde sehnala. Prostě poznala, že to není prso a vyplivla to.
Pro druhou jsem koupila MAM, je jí do pusinky moc velký, ale bere ho. A teď jsem objevila v DM takový krásně maličkatý dudáček, stejného tvaru jako je MAM a naprostá spokojenost za 45 Kč 🙂 MAM necháme až malá trochu povyroste.

jennyska
6. lis 2013

@kali.kal @pehamek @mafeska @blahova_andrea @fori @speedygon @sonia79 @lrg @hofka1 @nadja73 @paolin @petrusew @pppxx @llluckaaa @tkanicka @zuhur@hav81 @evcounek @vendullka

Ahoj maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s dudlíkem na https://www.modrykonik.cz/dudlik/ do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním maminkám, které si prochází stejným obdobím a zvažují zda dudlík ano, či ne a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

pehamek
autor
6. lis 2013

@jennyska zkušenost vložím až budu mít nějaký vyzkoušený. Zatím mi leží doma ve skříni 🙂

mihala88
29. říj 2014

AHOJ MAMINKY, PROSÍM O RADU...co udelat aby si mimi zvyklo na jiný druh dudlíků? Bohuzel sem v jedne chvili nebyla u toho jak mala plakala a svagrova ji strcila do pusy dudlik(takovy ten komunisticky ve tvaru kyticky) no na jiny ji nijak nemuzu přimět.... no mam pocit, ze tady ten neni v budoucnu až budou zoubky nejvhodnejsi....prosim pomozte...dceři teď budou dva měsíce

silvapokorna
29. čer 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já měla připravené různé druhy. Obě holky nakonec braly hlavně takové ty klasické obyč, co jsme měly i my jako děti 🙂 A pak silikonové od NUK. Na stránce mají docela hezky popsané. Starší jak byla prsomil, tak jí vyhovoval právě tento typ tvarovaný podle mamky 🙂 http://www.nuk.cz/nuk-limitovana-edice-gold.html.

chloe86
17. črc 2016

Nikdy jsme neměli problém, že by kluci nechtěli dudlík..... dokonce mě maminky varovaly, že když si ho naučím na silikon, nebude pak chtít latex.... ani kulovy. Potřebovala jsem vyměnit, koupila jsem jiný a bylo hotovo..... buď si vezmeš ten co je nebo nebudeš mít žádný... Kupovala jsem DM-kové, pořád jsme je někde ztráceli a tyhle nejsou drahé. Navíc mají podobný tvar jak Mam.

silvapokorna
31. srp 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

chloe86: Tak moje holky taky zkusily všechny, co se jim nabídlo, většinu rozkousaly. Vydržely jim právě ty silikony od NUK, ty si docela hýčkali 🙂