Jednorázové plenky Dada - Vaše názory a zkušenosti

verusche
27. zář 2016

Dámy, ženy, slečny, maminky....
Chci se Vás zeptat na názor na plenky Dada z Polska, naskytla se mi možnost koupě a vážně výhodné a protože zvažuji a řeším všechny možnosti, tak se chci zeptat, co si o nich myslíte, jaký na ně máte názor a zkušenost. Používáte je, jaké jsou nejlepší?
Látkovačky PROSÍM nereagovat, sbírám informace a zajímá mne, jak jsou na tom tyhle plenky.
Díky všem za odpovědi 🙂

gracinka7
30. lis 2017

Ja jsem nedala dopustit na dada extra soft, ale bohuzel udelali inovaci a dost protekaji. Takze jsem se musela vratit k pampers.

martyina
30. lis 2017

Já používám dadu, ale dostali jsme od rodiny Pampers jedny byly zelené, ty byly jakože normální, na noc sem nedávala jednou mi protekly, takže sem dávala přes den ale jinak žádný problém. Teď SME dostali nějaké Pampers se zlatým obalem nebo co to je pleny šou bílé a ten pruh je žlutý kde se to lepí ale jakmile se mi do nich malá vykaka okamžitě té je totálně opruzeba na zadečku takže dávám jen přes den a když vím že kadila nebo tak. Ty zelený byly skórem ok jak dada ale tyto bílí se žlutým děs běs a ještě to smrdí.. takže mi stále dada

zuzimer
5. led 2018

Ahoj, za nás určitě spokojenost. Vyzkoušené velikosti 1 a 2. Jako výhody - neprotečou, indikační proužek při počůrání, tenké, miminko se neopruruzuje, dobře sají, pěkně sedí, pružné zapínání, které dobře drží.

kamca050
17. čer 2021

Děvčata, pokud byste některá měla zájem, tak tu mám několik úplně novych balíku Dada Extra Care Pants 4, 39ks v balení. Balik za 180,-, při odběru více než 3 balíku je balik za 170,-. Osobní vyzvednutí v Plzni a nebo při platbě předem zašlu přes Zasilkovnu🙂