Jednorázové plenky - s jakými máte nejlepší zkušenost?

elishka562
17. kvě 2015

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, s jakými jednorázovými plenkami máte nejlepší zkušenosti?
Jednak kvalitou, ale i co se týče poměru cena / kvalita. A cca za kolik se dají nejlevněji (= pokud je na ně nějaká akce) sehnat?
Klasika je asi Pampers, taky jsem slyšela že nejsou špatné a dobře sedí (a o dost levnější) Tesco plenky. Ale dalších značek je spoustu a tak bych ocenila rady a zkušenosti, abych postupně ty akce mohla hlídat a průběžně občas něco koupit dopředu 🙂
Díky moc! 😉

pidisek
17. kvě 2015

Pampers možná pro někoho dobrý, ale nám praskaly, pokud byly přes noc a kuličky byly všude, dost nepříjemný...určitě ne ty oranžový Pampers, to je přímo katastrofa...navíc u Pampers se často moje děti oprudily a holčička měla i kvasinky....tak jsme na radu dr koupili plínky bez parfemací a jsme uplně v pohodě a vydrží jim i přes noc - takže - plenky ALBERT - kus vyjde na míň než 3 kč, balení vyjde cca na 150.. nebo ty podobné v Kauflandu - jmenují se Wickies a jsou to ty samé, jen s jinými obrázky. Tolik za nás, co je používáme, tak zadečky krásný a plínka vydrží všechno...jediné, co, tak jsou trochu tužší, ale stačí je promnout v ruce a změkčit 🙂 příjemný jsou i plínky z Rosmannu, ty jsou heboučký a lehoučký 🙂 tam se dají kupovat i v balení po třech, sice vyjdou trochu dráž, ale na cestování nebo do kabelky 🙂 jsou super !

alisek
17. kvě 2015

dobré zkušenosti jsem měla s tesco plenkama, DM babylove Nature (jiné už nekupuju), papers active baby, huggies preminum

naopak

špatné zkušenosti s pampers premium care, přestala jsem kdy se vnitřní sítka se stolicí lepila na pokožku, syn byl po nich často opruzený

katynka83
17. kvě 2015

Ahojky, každému dítku určitě vyhovuje něco jiného, u nás se nejlíp osvědčily modré(nebo zelené?) Pampersky, oranžové určitě ne, jak neměly pružný pásek na zádech, protíkaly nám, plínky Bella Happy byly zase příliš nízké, takže protekla téměř každá(říkala jsem jim Happy pračka), ještě jsme zkoušeli z Rossmanna a DMky, ty byly docela ok, jen trošku tlustší, než Pampersky, ale mladší dcera teda víc čůrala, takže jí nestačily na noc, tak jsme se vrátili k těm zelenomodrým Pamperskám.

mysonek
17. kvě 2015

Každému dítěti vyhovuje něco jiného. U nás byly nejlepší Bella Happy u velikosti 1 a 2, pak už tak dobré nebyly, trojky protékaly, čtyřky ujdou, ale cena nic moc. Od 3 používáme Tesco love pleny a přijdou mi dobré. Nejhorší pleny co jsem zkusily byly Pampers active baby. Malé velikosti protékaly, ve větších se oprudila. Jsou napuštěné nějakým parfémem. Slušné jsou i pleny z Rosmanna a šmoulí z Alberta. DM malé tolik nevyhovovaly. Pleny z lidlu také nejsou špatné, ale mám vyzkoušené až od větších velikostí. Tak musíš zkoušet co bude vyhovovat. Ale určitě nekupuj velké zásoby dopředu. Já takhle koupila pampersky 4 v akci a pak jsem je rozdávala, protože se malá oprudila.

vercik83
17. kvě 2015

Nemůžu srovnávat, používám pampers, teď active baby vel.4 a jsem spokojená. Už má příkrmy, spí celou noc a neprotečou

drosea
17. kvě 2015

@elishka562 A co takhle látkové pleny? Jinak kombinuji s jednorázem Bella Happy, ty jako jediné mají gumičku na zádíčkách a tak většinou neprotékají.

kamino
17. kvě 2015

U nás vedly zelené Pampers, bohužel jejich kvalita se hodně snížila, pravděpodobně byla přesunuta výroba jinam a začaly se trhat lepítka a i gumičky hůře těsní.. takže jsme vyzkoušeli z DM, pak z Tesca a nakonec jsme zakotvili u Šmoulů z Alberta.. mám štěstí, že prcek se nikdy po ničem neoprudil, nemá tak citlivou pokožku, jen když jsem začala omývat vodou místo ubrousky, tak se mu udělala vyrážka.. ale každé dítě to má jinak..

diniki
17. kvě 2015

No když čtu reakce, tak jsem na sebe za čtyři měsíce zvědavá. U první holčičky jsem používala nejprve pampers premium care, ale s těma jsem spokojená nebyla. Nevím, zda šlo o nějakou špatnou várku, ale pořád v nich byly nějaké ostré plastové kousky, takže jsem je nakonec ani nespotřebovala. Oranžové pampers jsou přímo katastrofální. Huggies nic moc, hlavně protékaly. Nakonec byly nejlepší zelené pampers, tak asi jedno balení zkusím a uvidíme. Teď to taky bude jiné v tom, že čekáme kluka, tak třeba bude vyhovovat úplně jiný typ. U nás je blízko Ontex Turnov a na jejich plenky jsem slyšela jen chválu, tak asi zkusím i ty. Ať už jakékoliv, tak určitě pořídím bepanthen jako prevenci na opruzeniny a jednorázové žíňky, aspoň doma se chci vyhnout používání ubrousků. Tak ať vybereme dobře 🙂

michaeeeela
17. kvě 2015

Ja mam nejlepsi zkusenost s plenkama z DM - nesmrdi zadnym parfemem, vzadu jsou pekne pruzne, pasky dobre drzi a hlavne kdyz si na ne po nekolika hodinach sahnu, tak jsou opravdu suche.🙂 Akorat ta cena by mohla byt nizsi... pokud by Vam vyhovovaly, tak je dobre sledovat akce a pak koupit par mega packu do foroty.;) A slysela jsem take chvalu na plenky z Alberta, ale nevim, jeste nemam vyzkousene.🙂 Albert plenky dopadly i vyborne v Dtestu.

pouzarovaj
17. kvě 2015

U nás vedou zelené pampersky, s bílými mám také dobrou zkušenost (od větších velikostí) - na noc dáváme bílé. Dcera hodně pije a čůrá a zelené nám na noc nevydržely. Oranžové pampersky a obyč .Tesco za nás hrůza, Tesco baby love (zelené se sovičkami) - byly výborné a vycházely cenově pěkně, ale pak jsme je musely vyměnit, malá se asi po 3 měsících používání oprudila. Teď máme vyzkoušené obyč. Albert - pampersky mám radši (ale jak už tu někdo psal, zdá se mi, že se kvalita horší), o fous více vydrží, ale jinak špatné nejsou (obyč. Albert je za velmi pěkné peníze, ale když jsem si spočítala, že je zase častěji měním a mám tím pádem větší spotřebu, cenově mi to vyšlo nakonec přibližně nastejno - rozdíl v desetníkách). Šmoulí jsme ještě nezkoušely.

shine2015
17. kvě 2015

pampers bíle a zelene jsou báječné.........hlavne ne pampers oranžové. huggies jsem z hecu koupila, ale nám protekaly.....tak jsem je darovala dál....

mandala
17. kvě 2015

Zelené Tesco, Albert se šmoulíkama, pampers, kupuji vždy v akci, nikdy žádný problém 🙂

zo_ja
17. kvě 2015

Pampers nejhorší, nejhnusnější chemie. Z toho mají opruzeniny snad všechny děti.
Za nás dm, mají i eko řadu bez chemie, u větších nebmusí být vždy absorpčně úplně nejlepší a jsou trochu silnější, ale asi to tak do roka +- jedině ty a pak ty levnější.
Jinak celkem cokoli.

zanri
17. kvě 2015

jedničky a dvojky jsem kupovala bílé pampers - fantastické plenky, trojky a čtverky zelené pampers - dobré plenky - zůstanu u zelených pampers i nadále, ale chtěla bych vyzkoušet i z Tesca a Albertu (když je tu tak všichni chválí), jen kdyby měli nějaké menší tzv. testovací balení... Jinak se řídím zásadou nedávat víc jak 5,-Kč za plínku, kupuji jen v akcích - bílé pampers bývají cenově dobré v akci v Rossmannovi, zelené s kartou v Tetě

slunicqqo
18. kvě 2015

u nás jedině pampers zelené, tesco plíny hnus, ty jsem vyhodila , malá se oprudila hned po první plíně , huggies hnusné tvrdé, albert jsem teda nezkoušela , stačili mi na zkoušku tesco a huggies a dál už jsem odmítla experimentovat a kupovala jen pampers, moc jsme jich ale nespotřebovali, od narození jsem praktikovala bezplenkovou komunikační metodu, která výborně fungovala , asi do nějakého 8. měsíce než děti začli lozit, pak ji začli trochu bojkotovat, ale pak zas dobré, každé dítě to má ale jinak

cokoholka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darija06
21. únor 2020

Potom co jsem vyzkoušela ty sovičkové z tesca s huggies nám stejně nakonec sedly až bella happy. Stejně ať už člověk chce nebo ne vyzkouší těch značek víc, protože ne vždy dítěti sedne značka plenek na první dobrou.