Jednorázové plínky, kterou značku vybrat?

emem87
6. srp 2016

Maminky, prosím které jednorázové plínky se vám kromě Pampers osvědčily? Jak jste spokojené s plínkami Babylove z DM?
Čekám první miminko, samozřejmě chci pro něj to nejlepší, ale nechci zbytečně kupovat předražené Pampers a platit za značku, myslím, že kvalitou budou srovnatelné i jiné plínky. 😉 Jen je jich na trhu tolik, že vůbec nevím, které vybrat. Děkuji za rady a zkušenosti. 🙂

ammmi
6. srp 2016

My jsme celou dobu kupovali Pampers premium care a žádnou opravdu srovnatelnou náhradu jsem teda nenašla. 🙂
Musíš ale vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného.

emem87
autor
6. srp 2016

Děkuji, nevím. Jen jsem si říkala, že se zkusím poptat, ať člověk zbytečně nekupuje něco předražené, když by třeba jiné plínky o polovinu levnější byly kvalitou stejné. 🙂 Ale třeba ty Pampers budou fakt nejlepší. Zase si nechci kupovat každý balík jinou značku, abych to vyzkoušela. 🙂

anakolut
6. srp 2016

Dobré jsou Bella Happy a plínky Babydream z Rossmanna. Dobré jsou i ty z Tesca v tom modrozeleném obalu. DM taky ujdou, ale přijde mi, že pře 5 lety bývaly kvalitnější, že se pohoršily. Pampers premium jsem dávala tak do 6 týdů, od té doby tu nižší modrou řadu pampers nebo výše zmíněné značky, podle mě to je to vše na stejno. Možná ty z Rosmanna jsou téměř stejné jak ty Pamepers premium. Stejně záleží, jak co bude miminko snášet, ono se to takhle dopředu moc poznat nedá. Prostě kup od každého jedno balení a uvidíš sama, čemu pak dáš přednost.

jaja01k
6. srp 2016

Ja jsem spokojena s Babylove z DM, Tesco zelenymi se sovickou a Albert se smoulama 🙂

bielanevesta
6. srp 2016

Ja som bola rozhodnutá pre Huggies, bývala som s nimi veľmi spokojná, ale akosi z českých obchodov zmizli. 😧
Takže na začiatok zrejme vyskúšam Bella happy ☺

yelowangel
6. srp 2016

¨My jsme hrozně spokojení s baby love z tesca (zelený obal se srdíčkem) a se šmoulovejma z alberta. Jsou lepší jak pampersky krom premium care ale plíny za 800 děkuji nechci stačilo první měsíc a půl než malej dorostl do trojek. Pokud budeš mít malý miminko jako my tak partnera taky poženou z porodnice pro menší než od 3 kilo a krom pampers premium care tenkrát jiný nesehnal. A je fakt že než se naučíš kdy je plína dostatečně pročůraná a je potřeba přebalit tak se to hodí protože je na nich žlutý pru který počůráním zezelená. Kvalitou srovnatelný podle mě jsou ty tescácký a aleberťácký, co se týče ceny to je ovšem jiný kafe, šmoulový jsme teď brali balení za 189,- Jinak je to o tom co ti vyhovuje, zelený pampersky jsme taky měli a teď jsme je dostali znovu a už nikdy víc, jsou strašně přeparfemovaný a nic moc nevydrží, ty oranžový o tom ani nemluvím, hrozně smrdí a trochu se počurá a můžu přebalovat (cca 1 - 2x do hodiny) ale zkus a uvidíš. Jinak kdybys někde viděla značku Magic tak pryč od ní horší plíny jsme neměli. Co se týče plín z DM nemám zkušenosti ale známá používá a je spokojená a jiný nekupuje.

lumixii
6. srp 2016

My jich vyzkoušeli mraky.. buďto nám nevyhovovali, nebo se po nich malá osypala.. např. Bella Happy, ty pro nás byli nejhorší.
Zůstali jsme u Pampers a ještě nám vyhovují z Babylove z DM.

Každému vyhovuje, a miminko snese něco jiného.

handous
6. srp 2016

@yelowangel souhlasím s každým slovem👍

eloise02
6. srp 2016

Za nás Tesco baby loves, na den nám stačí i Tourjours z Lidlu.

ivetka7686
6. srp 2016

My jsme spokojeni s Mamia z Aldi 😊 levne a super,ale nevim jestli je Aldi v Cesku jelikoz my zijeme v UK

pouzarovaj
6. srp 2016

Doporučuji plenky DADA -dají se koupit v Polsku, mají 2 kvality, ale podle mě jsou srovnatelné (měli by být ale vyráběné v ČR v Turnově 🙂 ) ale např. na fcb je už dost skupinek, které je dováží. Za mě maximální spokojenost. U starší jsem zkoušela kde co, nejlepší bývaly Pampers a Bella Happy, po zbytku se osypávala. Až cca v roce jsme vyzkoušely DADY a už beru jedině ty, jak pro starší - 2 roky, tak pro mladší - rok.

jipe
6. srp 2016

za nás tesco sovičkové a pak ještě wickies z kauflandu, ty jediné mi nesmrděly chemií, měly by být české, ale nemají průžící ten pásek u zalepování, tak nemusí každému sedět. šmoulí za mě hrůza, strašně smrděly a na dotek za chvíli mokré. ted zkoušíme dada a nejsou nejhorší, ale pampers jsou lepší no

astyna
6. srp 2016

Mě nedávno překvapily plenky z Penny Marketu 🙂 Zkoušela jsem i nějaké bio, ale protékaly ☹ Můj syn si stejně hoví v Petit Lulu, ale sem tam potřebujeme i obyč plenku.

lajla
6. srp 2016

Bílé pampersky

astyna
6. srp 2016

@emem87

My jsme plenky hodně dostali od příbuzných - šmoulové, Pampers, Bella Happy, z Penny Marketu,....Naše preference se i hodně lišily podle toho, jak malý rostl. V nejmenší velikosti vedly Pampers - ta síťka vsákla vše a jelikož jsem dávala jednorázovky jen během šestinedělí a pak sem tam, tak to bylo znát. Bella Happy v nejmenších velikostech protékaly, to samé i šmoulové z Alberta (tuším). Ale zase nyní ve vel. 4 jsou nej ty z PM 😀 Pampers jsou všeobecně hodně parfémové a výčet složení je opravdu působivý... Pokud chceš opravdu ušetřit, běž do látkových plen, já na ně nemůžu dopustit 😎 ale není to pro každého.

pajula123
6. srp 2016

Polske Dada,pokud nemame,tak Toujours z Lidlu nebo Babydream z Rosmanna. Pampers malemu vubec nevyhovuji.

emem87
autor
6. srp 2016

@astyna Děkuji, nechci na tom vyloženě šetřit, jen nechci vyhazovat peníze zbytečně. 🙂 Látkové pleny mám taky v plánu používat, hlavně na doma. Chci to střídat s jednorázovýma, hlavně proto, ať mimčo nemá celé dny zadeček v té umělé hmotě.. 🙂

martina16horysek
6. srp 2016

My jedine bella heppy a babydream z rosmannu uplna parada 😉 v Nemeckem rosmannu vyjde jedna plenka na tri kacky a kvalitou se podobaji pamperskam

78marcela
6. srp 2016

@emem87 mas pravdu, pampers jsou zbytecne drahe. Mela jsem je jenom na zacatku.
Dalsi dobry jsou smouli plenky, ja zakotvila na polskych Dada a na toujours z Lidlu.
Kupuju jen v akcich, vic jak 200 za balik nedam.
Jediny, s kteryma jsem nebyla spokojena, byly Babylove z DM, saly dobre, to jo, ale desne smrdely. Tehdy si stezovalo vic holek, tak je mozny, ze to byla nejaka vadna kolekce. Ja uz nemela odvahu je znovu koupit.
Za me ?Dada a toujours.

lajla
6. srp 2016

@astyna zelené pampersky ano, ale bílé jsou naprosto úžasné, tenké, vsaknou cokoli😂 a já fakt necitim že by nějak smrdely...

masotri
6. srp 2016

Za nás taky Dada cena nádherná, kvalita super, lepší než pampersy. Jinak i šmoulí z Alberta jsou fajn. Ale co jsme zkusili Dady už jiné nechceme. 😀

sara84
6. srp 2016

Dada jsou top a pak z Rossmanu, jine uz nekupuji. V akci vezmu na 2mesice, a za 1x za 2m byva akce a Dady pak vyjdou i 165,- za 54 ( 4ky)

lenbela
6. srp 2016

To je fakt zajímavé, jak každému vyhovuje něco jiného. My jedeme v oranžových pampers 😉. A spokojenost největší.

hhranolka
6. srp 2016

Tak pampers za mě top..nemusí být bílé..zelené jsou ok...v akci sezenes do 4kc za kus...babxlove jsem měla na zkoušku a přijdou mi o číslo menší...měla jsem 2 a velikostně odpovídají jednickam pampers. U prvni dcery jsem hodně používala i Tesco zelené sovickove...teď nevím, jak kvalita, zda nedošlo ke změně 🙂

msimankova
6. srp 2016

Babydream z Rosmanna - zdají se mi úplně stejné, jako zelené Pampers, Babylove z DM mi přijdou divné velikostí - sedí jen někdy 🙂, ale kvalitou OK.

tery_s
6. srp 2016

Ahoj, na začátek určitě Pampers premium, sedí velikostí a fakt kvalita super. Potom jsme kupovali na doma různě levnější třeba Bella Happy, z Rosmanna Babydream, z DM Babylove a z Teska zelené a nemám ani k jediným nic moc proti, je třeba si to vyzkoušet a už víš co které vydrží, jak dlouho. Žádné problémy jsme neměli nikdy, ale asi je to taky tím, jak to často střídáme. A teď asi půl roku kupujeme ty Dada a jak píšou holky, jsou super, neparfémované, příjemné, vydrží neprosakují, sedí a cena dobrá. Takže ty bych od toho 3. měsíce doporučila nejvíc. 😉

horsiee
6. srp 2016

@emem87 no taky máme odzkoušeno mraky značek, ale za nás hlasuju pro Šmoulíky z Alberta mají jádro které dobře saje a pružné upínání. Z jiných značek měl prcek mokrá záda a to byl maličký takže vpodstatě jen ležel. No a ještě Pampersky občas dostanem od příbuzenstva, ale jinak jsou dražší a srovnatelné se Šmoulíky.

alpakovo
6. srp 2016

Za nás dm nebo z Alberta, pampersky mi ani jeden syn ani nechtěl nosit,ale hlavně tyhle jedine mi pravidelne procurali, ikdyz ji meli třeba hodinku

verense
7. srp 2016

Přesně tak jak píší ostatní, chce to vyzkoušet a najít, co vám bude vyhovovat. Já kupuju šmoulí z Alberta, sovičkové z Tesca - za tu cenu paráda. Vyzkoušené i z Penny, Rossmanna, DM, všechny pampersky, Bella Happy, Huggies (mají na feedo.cz), Toujours z Lidlu (české i německé), a asi nejradši kupuju německé Mamia (k dostání např. na zbozi.de). Některé pleny mi smrděly chemií (hlavně pampersky, ty už nekupuju), některé malému neseděly střihem, po jedněch se mi oprudil (myslím, že to byly české Toujours). Za sebe nedoporučuju značku Happy Mimi, ty jsou takové tvrdé a divně sedí.

emem87
autor
7. srp 2016

Děkuji všem za zkušenosti a názory. 🙂