Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem jediná, komu příjdou Pampers jako nejhorší plíny?

elu
6. lis 2015

Jsem jediná komu příjdou pampers všech barev a vůní jako nejhorší plíny? asi jo 🙂

jajane
6. lis 2015

proč jsou pro tebe nejhorší? ja je taky moc nekupuju ale spiš proto že jsou nejdražší,ale ze vsech plen co jsme vyskoušeli maj nejvetši savost takže na noc nejlepši.akorat v letě s nima byl problem jsou moc neprodyšny.

elu
autor
6. lis 2015

@jajane no s tou savostí, já nevím, ráno, když ho přebaluju už na pohled vidím jak je plína nasáklá a mokrá, kdežto třeba babylove, si musím pomale čuchnout, abych poznala, že je počuraná, nehledě na to, že smrdí jak tajfun, i ty bílé....a další věc, co mi vadí, že ty bíle jedničky jsou strasně velky, prostě celkově mi vubec nesedí a divím se, že to za ty prachy někdo muže kupovAT

malibu77
6. lis 2015

A já nemohu si je vynachválit.Skusila jsem i jiné pleny a vyhovujou nám nejvíce pampersky zelené

martina_z
6. lis 2015

Je tu blici smajlík? Chcipu z toho smradu. Používám látkové a z papírových mi Pampersky přijdou nejsmradlavejsi. Asi nejvíc sajou, ale Babylove mi přijdou co do savosti srovnatelne.

elu
autor
6. lis 2015

no holky, to já právě vím, že je všechny milujete 🙂, tak se ptám, jestli se náhodou, náhodičkou nenajde někdo, kdo je stejně švihlej jako já

annaluciapetrzel
6. lis 2015

@elu ja. ja zadne ropacke nemuzu. smrdi mi. pemprsky nejvice. doporucuju babylove nature. semi-ekologicke 🙂 ....

patrusa
6. lis 2015

Tak ja jedu v latkovkach a pampers ma jen na noc nebo dovolenou. Jsem s nima spokojena a hlavne nikdy jsem je nekuppvala za plnou cenu. To je fakt velka blbost. Zrovna moc nevonej, ale nikdy neprotekly, tak nemam duvod menit znacku.

elu
autor
6. lis 2015

já jsem třeba nikdy nezažila plínky, co by protekly, asi jsem měla štestí...ale jde mi taky o komfort dítěte v počurané pleně a to prostě podle mě v pamperskach není, hned se tak ruzně zcucknou a je to fakt dost mokry

craki
6. lis 2015

@elu Mi protekly i bile pampers 🙂 Ale bohuzel jsou jedine co malemu sedi.. Taky mi desne smrdi, presla jsem na ne z latkovek... Latkovani jsem musela ukoncit proroze jsem bez pracky.
Nejvic spokojena jsem byla z "eko" plin Beaming baby nebo Wiona... Jsou rozlozitelne, neparfemovane, malemu sedely, proste super. Ale vysly snad 11kc za kus. Tak jsem jaksi usoudila ze tolik za to nedam...

hanik73
6. lis 2015

Používáme jedině Pampers a jsme spokojeni.Bílé za nás asi nejlepší,že jsou větší,to je jedině dobře,Mareček je udělaný kluk a hezky mu sedí.Za plnou cenu je nekupuji,pouze když jsou v akci.Nedávno byla akce v Globusu,kus za 2,30.To se mi zdá hodně přijatelné.

sapinek
6. lis 2015

Používám látkové, jednoráz jen na cesty nebo na noc, když mi nestihnou uschnout látkáče 🙂 ale i z těch jednorázových jsme vyzkoušeli víc druhů (babylove, potom ty z Lídlu, pak nějaké ekologické - už nevím název a taky dřív Huggies) a Pampersky mi sice taky nevoněj, ale osvědčily se mi nejlíp. Nejen, že téměř neprotékají (dcerka hodně pije, takže proteče opravdu snad vše), ale když už jsou počůrané, tak na omak nejsou uvnitř úplně mokré. To u ostatních to bylo opravdu horší. To je hlavní důvod, proč je používám.

mysonek
6. lis 2015

@elu nejsi jediná, mě také přijdou pleny pampers nejhorší. Dokonce jsou jediné, ze kterých se mi starší dcera oprudila (ze zelených). U mladší jsem je už ani nezkoušela.

ladyhacek
6. lis 2015

tak mě v pampersce vydrží celou noc, ale co jsme přešli na látkovky (zatím látkujeme půl na půl - doděláváme velké zásoby od příbuzných) tak fakt smrdí a kolikrát se mi stalo, že jdu přebalit protože je po a ono nic - prostě jen smrdí ta plena 🙂.
My ještě dostali pleny které bere známé někde ve zdravotních potřebách Bambolina a ty mi nesmrdí.

http://www.cz.all.biz/detske-plenky-bambolina-g...

kamiska
6. lis 2015

Latkuju, pres noc davam babylove. Pampers mi smrdi a vadi mi jejich propagace, takze uz z principu je nekupuju.

evule1982
6. lis 2015

@elu Mně na Pampers nejvíc vadí, že jsou naparfémované. Fakt nechápu z jakého důvodu!?! Hlavně už od mala na sebe cpát co nejvíc chemie... ☹

maudn
6. lis 2015

Pampers jsme používali 3 roky, měli jsme tak různě zásoby, pak jsem jednou zaznamenala, že protékající a smrdí jinak než dřív voněly, cena vzrostla dvojnasone, takže už je nakupujeme a jsme spokojeni i s jinýma

elu
autor
6. lis 2015

@kamiska no právě ta masivní používanost mě až děsí, já je koupila ze zoufalství, že neměli v DM jedničky babylove a přebaluju každou hodinu, aby mi co nejdřív zmizly z očí

zulitvi
6. lis 2015

Ne že by byly nejhorší, ale použila jsem je tak 3 dny, zbytek zásob jsem prodala a už bych je nikdy nekoupila. Používáme jinak Tesco loves baby a abych řekla pravdu, ani s těma babylove jsem nebyla extra spokojená 🙂 Jenže náš prcek taky přes noc naspal klidně 14 hodin, tak to jsem se nemohla ani divit, že mu plínky protékají.

kecalka2
6. lis 2015

Já jsem z pamprsek asi nejspokojenější ted jsme měli Bela happy a děs a hrůza.U pamprsek mi vadí ta cena chtěla bych vyzkoušet nějaké jiné co dobře sají a nejsou drahé.Poradíte mi?Na kolik vyjdou ty babylove?Jsou levnější než pampers?Nechci moc experimentovat po poslední zkušenosti s těmi Bela happy.Pak mám doma 70 plen a pomalu nevím co s nimi :(

class
6. lis 2015

Používám Pampers jelikoš malý jinou plenku mít nemůže okamžitě je celý opruzený a nemůžu si je vynachválit,vydrží malému celou noc samozřejmně je kupuju jen v akci plnou cenu bych za ně nedala a pokud zrovna nikde nejsou tak ještě jsou skvělé plenky s Teska se sovičkou

kecalka2
6. lis 2015

@zulitvi Ahojky a ty Tesco vydrží i přes noc? na kolk vyjdou a kolik jich tam je?

elu
autor
6. lis 2015

@kecalka2 no ty babylove se prodavají v malých balení cca po 30, tak to na zkoušku stačí...vychazejí kolem 4 kč...podle velikosti

kecalka2
6. lis 2015

@class s tou sovičkou už jsem slyšela hodně já mám taky ráda pampers ale chtěla bych klidně vyzkoušet i jinou plenku pokud se dá srovnat kvalitou s pampers.Na kolik vyjdou?

markyzka84
6. lis 2015

ty bíle jednicky byly za nas nejlepsi.)

zulitvi
6. lis 2015

@kecalka2 Ty Tesco vydrží, stojí určitě míň než pampersky. Ale kolik přesně, to netuším. Myslím, že je to kolem 360 korun a kusů tam je podle velikostí.

scruffy
6. lis 2015

Pokud někomu vyhovují, proč ne. Mně vyhovují i levnější pleny a hlavně Pampersky mi děsně smrdí.

class
6. lis 2015

Malému vydrží i přes noc:Kupuji vel.7-14KG V MENŠÍM BALENÍ ZA 165KČ ZHRUBA JE 34KS A VE VETŠÍM ASI 265KČ JE ASI KOL.64KS NEVÍM PŘESNĚ TED JE MOMENTÁLNĚ NEMÁME.SAMOZŘEJMNĚ ZÁLEŽÍ NA TOM I JAK MOC DÍTĚ PIJE.POKUD MĚ MALÝ HODNĚ VYPIJE NA NOC TŘEBA ČAJE TAK MUSÍM PŘEBALOVAT BĚHEM NOCI

elu
autor
6. lis 2015

já taky vždy dělám test, že si tou plenkou přejedu po tváři a u pempersky mam hned cerveny fleky, je taková drsná oproti některým jiným

petrastudio
6. lis 2015

Dceři i mě pampersky vyhovovaly nejvíce-je ji pět let a teď mám zásobu opět pampers na baby no.2..nejpříjemnější,žádné opruzeniny,vysoká savost,neprocurala je..ostatní nám nevyhovovaly,každopádně proto je na trhu tolik značek aby si každý vybral dle svého. A jinak celonocne použitá pléna nasakla moci snad musí být cítit každá,ne? 😉

kecalka2
6. lis 2015

@petrastudio Já jsem třeba ráda že cítím když se mi po...Minule jsem měla nějakou jinou značku s nějakou vůní aloe a necítila nic :D

Sem začni psát odpověď...

Odešli