Jsem těhotná?

anetacizkova239
31. kvě 2018

Ahoj holky chci se zeptat poslední dobou mám hnědý výtok a sem strašně unavená pořad bych spala myslíte ze jsem těhotná ? Děkuji za odpovědi

normalnimatka
31. kvě 2018

co takle zkusit test?

anetacizkova239
autor
31. kvě 2018

@normalnimatka no já prave nevím mám to dostat Tedkon 15 května

normalnimatka
31. kvě 2018

spíš června asi ne?

anetacizkova239
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
anetacizkova239
autor
31. kvě 2018

@normalnimatka teda června

barapp
31. kvě 2018

A kdy si mela menstruaci naposled? Samozrejme pokud jsi za posledni dobu mela sex tehotna byt muzes... pokud mimi chceš počkej na 15.6. a pak udelej test. A pokud je těhotenství pro tebe problem, tak jdi na gyndu a porad se...

loylii
31. kvě 2018

@anetacizkova239 Ježíš, jestli mas dostat MS za 15 dni, tak mas teprve zítra třeba plodný dny.. tak jak můžeš byt už těhotná??

natlinka27
1. čer 2018

Ahoj holky jsem trosku nervozni a nevim co se teda deje mela sem ovulku viz.foto a MS nedorazila jak mela ale co me prijde divne uz tyden me boli podbrisku mela sem lehke chvilkove zaspineni takova svetlounka krev na papire jinak nic to bylo minuly tyden a porad me je bud vecer nebo rano na zvraceni ale prijde me to hodne brzo a TT je negativni stale.

anetacizkova239
autor
2. čer 2018

já už mám plodné období dávno za sebou ...

lachtanice86
2. čer 2018

@natlinka27 jak víš kdy byla ovulace? Podle aplikace která je nepřesná? To ne, že? Ovulace mohla být později, nebo dřív, nebo je to jen zpoždění které občas může být.. variant je

loylii
2. čer 2018

@lachtanice86 na mě aplikace funguji stoprocentně.. pokud má člověk pravidelnou MS a prokázánou ovulaci. Díky ni jsem otěhotněla 2x během 4 měsíců.

lachtanice86
2. čer 2018

@loylii měla jsem vždy pravidelný cyklus a i přes to mi aplikace ukazovala ovulaci o dva dny později než v reálu byla. Potvrzeno folikulimetrii na utz

letadylkokane
2. čer 2018

@lachtanice86 a nastavila sis v ni delku lutealni faze? Je tam defaulne danych 14 dnu... Pokud ne a mas ms pravidelnou, muze ti to tam delat hokej.

lachtanice86
2. čer 2018

@letadylkokane nastavila. Snazili jsme se dlouhodobě takže tohle jsem měla zmakle. A stejně to podle aplikace nesedelo. Pomohlo mi na 100% až měření teploty, které bylo potvrzené právě tím utz.

kacenka936
3. čer 2018

Názor.?

loylii
3. čer 2018

@kacenka936 kup si digitální test.. tam ti to ukáže i tydny. Evidentně pozitivní. Ale to přeci vidíš ze tam jsou 2 čárky

kacenka936
3. čer 2018

Pořád slabý ale

loylii
3. čer 2018

@kacenka936 já takovýhle čárky měla 7 dni po MS, těhotenství dvojcata. Prosperující. Digitální mi to hned potvrdil. Tak supajdi do lekarny😀

maice
3. čer 2018

@kacenka936 Sili...nejde to tak rychle neboj ;)

kacenka936
3. čer 2018

Taky mám 7den zpozdeni ms.musím počkat do zítřka na lekarnu😊

vendelinka08
3. čer 2018

@kacenka936 mohu se zeptat co ti v lekarne reknou? To ze jsi tehotna je jasne z techto testu..to jestli tehotenstvi prosperuje ti v lekarne nereknou. Asi by bylo namiste zavolat na gyndu a domluvit si kontrolu. Pokud budes kupovat testy..jsou to jen vyhozene penize...

kacenka936
4. čer 2018

Dnešní testik.tak jsem byla na gynde a udělala ultrazvuk a ze nejde nic vidět jen ze mam cystu na vaječníku a když to pri blížila úplně tak našla jen malinkou tečku a ze nebude nic říkat že si není jistá ať prijdu za tyden

kacenka936
4. čer 2018

A mam vše v pořádku

loylii
4. čer 2018

@kacenka936 tak když mas cystu to není úplně v poradku...

kacenka936
4. čer 2018

To je něco špatně? 😑

loylii
4. čer 2018

@kacenka936 cysty taky dělají pozitiv testy... za tyden budeš chytřejší😉

kacenka936
4. čer 2018

I kdyz se zbarvujou víc a víc ju

maice
4. čer 2018

@kacenka936 Cysta muze zpusobit tak ducha na tt, tve testy krasne sili, myslim,ze se muzes potichu radovat, na utz je opravdu velmi brzo!!! Drzim palce ;)

anonymjana
7. čer 2018

@kacenka936 Myslím že jsi tehu, jen na utz asi nemá cenu chodit dřív jak kolem 7tt. Já mám dneska 13dni spozdeni a na gyndu jsem objednana až 20.6.

balogis
11. čer 2018

Pozitivní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru