Kam na nákup věcí pro mimi v Brně?

lgajdosikova
8. črc 2014

Ahoj holky, prosím o radu.
Chceme jet na nejaké veci pro mimi do Brna. Máte nápad kam? Nějaký velkosklad nebo neco podobného? Oblečení spíše né ale lehátko,chuvička apod. Děkuji za nápady 🙂

soleilll
8. črc 2014

@lgajdosikova Víš, stačí se zeptat Googlu, zná i brněnský obchody s kojeneckými potřebami. Namátkou Nejbaby, Funbaby, Babycar, Mojemiminko, Anička, Růžový panter,...

blanka.k
9. črc 2014

@lgajdosikova Ahoj, už je to nějakou dobu, co jsme nakupovali ,ale snad to pořád platí:
chůvičky máme Angel Care (dělají i monitory), a ty máme přímo od nich , sídlí v Brně... http://www.angelcare.cz/#!kontakt/c7pw
v Nejbaby jsem párkrát nakoupila super zlevněné věci (hodně Emitex na kočárek, deky atd,.), paní tam bývala moc ochotná, když jsem něco objednala, tak na místě jsem se mohla rozhodnout, jeslti to chci (jeslti třeba bude nánožník nebo pláštěnka sedět na kočárek, se kterým jsem dojela). Ale extra velká prodejna to není.
Autosedačky jsme kupovali v Sam Baby, měli to tam tenkrát za super ceny (jak jinde na netu nejlevnější), a za stejné ceny jako na jejich webu to měli i v kam.prodejně, nebyl problém vyzkoušet v autě atd. (což někde nedovolí) - tahle prodejna je velká, mají dobrý výběr.
Pár věcí zn.Quinny, Inglesina jsme kupovali v Babyparku, ale prý ho snad zrušili,web jim nefunguje, tak asi ano 😅 Což je škoda, tyhle značky moc jinde neměli....

blahova_andrea
9. črc 2014

jen poradím, aby jsi rovnou vynechala růžového pantera...nic moc výběr a šílené ceny 😉 sam baby je fakt lepší, ale co se nemusí extra zkoušet jestli vám bude sedět do auta nebo někam jinam fungovat, tak u mě vedou už nákupy přes net, ať už nové nebo bazarové

hanivasi
9. črc 2014

@lgajdosikova lehátko je nejlevnější v BABY-LINE. Mají tam toho hodně, myslím, že tam si vybereš i další věci. Jinak chůvičku jsem kupovala přes net, moje vybraná je docela drahá a v obchodech ji standartně neprodávají. Jinak ode dneška je v Tescu velký výprodej dětského a kojeneckého, tak třeba ti nějaký hadřík ještě chybí.

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz