Kde jste kupovaly dětské náušničky?

zuzaaaaa
6. zář 2017

Ahoj holky, kde jste kupovaly prvni nausnicky a kdy jste nechaly nastrelit? A jaky typ- krouzky, pecicky...? Dekuji🙂

soleilll
6. zář 2017

@zuzaaaaa Nastřelovací jsem si vybrala u pediatry těsně před nastřelením (pecičky s modrým kamínkem). Bylo to myslím ve věku 3-4 měsíců. Po dalších dvou měsících jsem je vyměnila za stálé, zlaté pomněnky ještě po mojí mamce, které jsem nosila i já. Jinak největší výběr klasických naušnic mají asi na Cutie, ale v každým lepším zlatnictví si vybereš. Tvar a případně barva je asi otázka vašeho vkusu a co malé sluší. Naše má třeba tmavě modrý oči, takže modrý kamínky by byly jasnou volbou. Důležitější je zapínání - aby dobře drželo a nešlo jí samotné rozepnout.

hanih
7. zář 2017

@zuzaaaaa Naušničky jsme taky vybírali u doktorky těsně před nastřelením - měla kytičky v různých barvách. Dávali jsme je někdy po prvním očkování. Cca po šesti týdnech jsme je měnili na stálé z bílého zlata (typ zapínání se myslím jmenuje brizura). Pecky jsme nechtěli, protože už jak měla ty nastřelovací, tak kvůli tomu, že měla z každé strany té dirky plochu té naušnice, začalo jí to hnisat. Jakmile jsme daly ty stálé, mohl k tomu vzduch a hnisání přestalo.

pajounek
8. zář 2017

@zuzaaaaa my vybrali ve zlatnictvi zlute zlato s modrym kaminkem, klasicke a nechali ouska propichnout 🙂