Kde jste nakupovaly výbavičku? Máte tip na obchod?

mysinka
12. lis 2007

Holky, kdy jste začaly nakupovat věci pro/na prcka? A nemáte tip na nějaký dobrý internetový obchod (popř. kamenný obchod v Praze)? 🙂 Jsem z toho množství věcí tak trochu rozhozená, nevím, kam se dřív podívat 😅 Kdyby to náhodou bylo proti pravidlům diskuze, pište mi prosím tipy do IP. Předem moc díky

mama04
14. lis 2007

inglesina a takovej staro novej styl kočárků jsem myslela . Do toho sportovního stylu mě to moc nejde. Je to na typu kočárku

mkr
14. lis 2007

adrian:máma měla po mně schovaný plíny,košilky a nějaký zavinovačky tak to hodím do sava a na doma to stačí, jinak něco koupím, ale zas to nepřeháním,prcek poroste rychle

mama04
14. lis 2007

já má taky věci po rodině 😀 nic se nesmí přehánět, a když něco není šup do obchodu a koupí se to 😀

mkr
14. lis 2007

co znám nějaký maminy tak toho nakupují tolik, a pak to ani mimčo nemělo na sobě,podle mě to jsou zbytečně vyhozený peníze

adriana1
14. lis 2007

Já mám taky věci po sobě a pak něco málo koupí až se to narodí

mama04
14. lis 2007

nic se nemá přehánět a raději větší velikost

dendisa
14. lis 2007

holky, fakt moc nekupujte, láká to, ale pak vyfásnete plno věcí od rodiny a přátel, až se to narodí. My už vyřazujeme lautr nové věci, co jsme ani neměli na sobě, roste to fakt rychle.

maree
14. lis 2007

Já jsem začala tak kolem 28-30 tt a můžu říct, že je to fakt pozdě - teda pokud čekáte první a v mimi problematice se neorientujete. Dá se to, ale není to na pohodu, zvlášť pokud vám ke konci není dobře

monaberuska1
14. lis 2007

ahojky holky🙂já jsem si snad koupila jen pár hadříků, jinak furt od někoho něco dostávám🙂takže nakupovat budu až se to narodí a co bude potřeba, protože jsem už toho dostala dost🙂a jsem ale ráda🙂tohle všechno kupovat tak skrachujem🙂))

vendy01
14. lis 2007

Ahojky, já jsem začala nakupovat po 20tt, po genetickym UZ. A v ve 34tt jsem měla to hlavní koupený, vypraný a připravený. Teď dokupuju už jenom drobnosti. Je fakt, že mám opravdu klid a čas připravovat se na porod, ale ta nákupní horečka mě děsně bavila 😀 😀 Teď už je to jen čekání...a docela se nudim 🙂

kachnik
14. lis 2007

vendy, tak to jsme na tom stejně 😀 Nakupovala jsem pomaloučku po rizikových třech měsících a pěkně jsem si to rozložila a teď už máme skoro vše zařízené, tak už jen mímo a je to 😀

vendy01
14. lis 2007

Kachnik, jo jo už JEN to mímo 🙂 😀 . Pak začne ten pravej adrenalin 🙂

ketlin_1
8. zář 2015

ahoj určitě svetmimi.cz - nakoupíš tam všechno, pokud něco nemají na stránkách, tak stačí napsat email, vše zajistí, super jednání a hlavně ceny! A pokud bydlis někde poblíž Opavy, tak je nejlepší si tam zajet 😀 a ted jsem zjistila, že mají 10% slevový kupon v zářijové mamince, takže o důvod víc se tam zase podívat 😀

taliansko123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikody
18. led 2016

@mysinka kočárek jsem kupovala ve Špuntíku (dobrá zkušenost) , se seznamem prakticky všech dalších věcí jsem šla do Dětského domu ( skvělá zkušenost s osobním přístupem) a poté golfku, židličku a autosedačku v Malvíkovi už bez přístupu, ale ok😉

dominika_rs
26. led 2016

Za sebe doporučuji http://www.hpbaby.cz/ - mají velký výběr a dobré ceny. Komunikace s obchodem taky dobrá, takže u mě spokojenost. Hlavně se mi tedy nechtělo moc běhat po kamenných obchodech..
Zdraví Domča

mimiraj
1. únor 2016

Já teď nakupuji všude možně 🙂 Nějaké věcičky mám po dětech (minimum) a největší část mám z Mamitati.
Bohužel u nás v městě není pořádný obchůdek, kdy bych nakoupila vše najednou a tak to řešíme přes internet 🙂

mummy4
10. únor 2016

Já nedam dopustit na českou firmu www.beemy.cz mají prostě nádherné věci

freddyq
8. srp 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Ahoj, vím, že jsou někteří proti tomu, ale oblečení nakupuj v outletech nebo sekáčích, jsou tam většinou nové nepoškozené věci a miminka stejně rychle rostou. Tak neutrácej za super nové věci 🙂

sonula416
2. zář 2016

já jsem začala ve 23tt

kojenecke-obleceni.eu/ - tady jsem kupovala matrace, mantinely, přikrývku s polštářem. mají rychlou dodací dobu, ceny příznivé a materiál se zdá kvalitní.
Co se týká oblečení tak Pepco a Kik vedou - ty ceny jsou fakt super.
Drogerie apod. v DM - značka Babylove - ceny fajn, kvalita snad taky bude OK.
Fusak, přebalovací podložka, vanička - Třebíč v kamenných obchodech.
Včera jsme objednali kočárek Firkon Vesta - jsem na něj zvědavá, fyzicky jsem ho neviděla, jen jemu podobný.. no uvidíme.. snad jsme se s manželem nespletli :P

konik_mischel
25. zář 2016

ahoj, já jsem spoustu věcí nakoupila na www. promrnousky.cz - polodupky, dupky, taky tetra osušky, malé plenky na utírání pusinky atd.... a jsem moc spokojená, zboží je velmi pěkné, pevné. Slintáčky, kalhotky na látkové plenky a několik kousků oblečení jsem koupila i na aliexpressu a taky musím pochválit. 🙂 , kočárek jsem koupila v Jihlavě - kočárky Jany a jsem velmi spokojená. Oblečení a deky jsem hodně nakupovala v Pepcu a Kiku, drogerii v DM drogerii, lékárna Dr. max. Povlečení, matrace atd... v Sambaby.com, něco na Mall.cz

blauen
25. zář 2016

@konik_mischel Ahoj, mužů se Prosím zeptat na ten portál promrnousky. Mají tam krásný oblečení pro miminka jen nevím jestli na tech bodyckach a polodupackach nejsou ty obrázky nazehlene takove ty gumove, ktere se po třech pranich začnou loupat. Děkuji.

heduska82
25. zář 2016

Ja nakupovala v Malviku (vyhovovalo mi, ze je vsechno na jednom miste, za jednu dopravu), hluboky kocarek z mimibazaru, pak novy sportak. Za sebe doporucuju si jeste v dobe, kdy miminko planujete, udelat si na papir seznam, co chcete nebo co by se vam libilo a pak ho proskrtat na veci nezbytne nutne, bez kterych to fakt nejde. Protoze co se mimin tyce, prodava se spousta lakadel, blbosti bez efektu, jen to taha penize z penezenky a samozrejme reklamni masaz budi dojem, ze to proste musim mit! 🙂 kosmetiku jsem mela Klorane Bebe (nadherne miminkovsky voni a strasne dlouho vydrzi). Nema smysl napr.kupovat hromady obleceni, protoze deticky strasne rychle rostou a nemaji sanci to vzit na sebe. A pak teda ani lekarnu, tu jsem nakoupila az po prvni navsteve detske, dle jejiho doporuceni. To je totiz taky draha sranda a pak se to doma vali. Ale on to clovek stejne pochopi az v okamziku, kdy toho mrnouse ma a zazije si to na vlastni kuzi! 😉

konik_mischel
25. zář 2016

@blauen ahoj, obrázky jsou jakoby jen hrubší povrch na té látce, zda je to nažehlené nevím, ale nevypadá to, že by se to chtělo loupat a nejsou to takové ty obrázky z "igelitem" vespod. A ty tetra osušky jsou boží http://www.promrnousky.cz/latkove-pleny/prem-te... velké, krásný materiál, určitě budou i savé.

blauen
25. zář 2016

@konik_mischel Děkuji moc za cenne informace! Taky se chystám něco dokoupit, a mají tam také krasne deky do kočárku.

konik_mischel
25. zář 2016

@blauen ty jsem kupovala v Pepcu, ale z mrňousků mám tady ty osušky - krásné asi 4, pak http://www.promrnousky.cz/latkove-pleny-a-preba... - 2 balení, na utírání pusinky, na cesty atd... myslím, že uplatnění budou mít velké. a pak ty dupky a polodupky. Uvidíme, jaké budou v provozu, ale teď jsem nadšená, polodupky mají široký pás, tak by měly být miminku pohodlné, přijde mi, že dupačky jsou na udanou velikost větší, ale nemám zatím žádné děti, tak se mi to třeba jen zdá a každý výrobce to má trochu jinak- no větší nevadí případně. 🙂

blauen
25. zář 2016

@konik_mischel Já ty osušky kupovala bambusove od Tomi taky mají super. Ty polodupky jsou tam super, určíte si taky nejake koupím. Vzdy jsou lepší trosku větší vecicky než menší zvlášť ty polodupky,.

katerina2608
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
freddyq
4. kvě 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Na kolik peres ty dupacky? Ono totiž ty nalepene obrázky nedají teploty 60 sttupnu a víc větsinou