Kde jste nakupovaly výbavičku? Máte tip na obchod?

mysinka
12. lis 2007

Holky, kdy jste začaly nakupovat věci pro/na prcka? A nemáte tip na nějaký dobrý internetový obchod (popř. kamenný obchod v Praze)? 🙂 Jsem z toho množství věcí tak trochu rozhozená, nevím, kam se dřív podívat 😅 Kdyby to náhodou bylo proti pravidlům diskuze, pište mi prosím tipy do IP. Předem moc díky

janinininka
14. lis 2007

Ahojky,
my máme termín v březnu, a jsem docela hotová, to je mezi zimou a jarem, počasí nic moc a já tím pádem nevím co nakupovat, je toho na trhu mraky..
čekáme holčičku, ale od švagrové mám slíbenou kombinézu po synovci, to neva, tak nevím,zda koupit ještě jednu, nebo nám ta jedna stačí, a koupit třeba malou oteplenou soupravu. To mám problém, co? já fakt nevím, kudy začít. mám 2 kabátky- košilky, a 1 oteplený kabátek a to je vše. 😝

mama04
14. lis 2007

měla jsem flísový overálek jestli tě to pomůže jani 😀

nikitazak
14. lis 2007

holky ja take jeste nic nemam. myslim, ze v dnesni dobe, kdy jsou krasnymi vecickami nacpane obchody - tak neni nutne nakupovat predem. Kocarek mame tedy jiz objednany- na leden. A v nedeli jsem koupila troje povleceni do postylky. a mam soupravicku do porodnice a par bodycek z tesca. Prvni syn se mi narodil tak velky, ze jsem cast nakoupenych veci vubec nepouzila, protoze mu byly male 🙂 Kdyz tady ctu jak holky zbytecne nakupuji odsavacky na mat. mleko a lahvicky, tak si myslim, ze je to vyhazovani penez. Ja kojila rok- odsavacku jsem nikdy nepotrebovala, lahvicky jsme meli 2 male na cajik a koupila jsem je az kdyz bylo mimco na svete.

berry07
14. lis 2007

jani, na březnové mimi bych určitě koupila 2 flísové overálky, punčocháčky, bodýčka s dlouhým rukávkem, nějakou mikču, kabátek, bundičku oteplenou, myslím, že bys užil i teplou zavinovačku (red castle, emitex)......hlavně vel. 62, málo č. 56.....
Kombinézku můžeš koupit i v sekáčku, my máme minimálně onošenou. Když ji neužijete, nebude ti líto peněz...Ale jestli jednu máš, tak myslím, že už by stačila ta bundička, dítě má nohy v gatích stejně v teple ve fusaku nebo zavince...
Neboj, cit ti potom napoví, jak oblečení vrstvit... 🙂

minea
14. lis 2007

Holky, používáte na miminka kalhoty do pasu? Já jsem dostala takovou zateplenou soupravičku, ale zdá se mi, že ta guma v pase musí proti dupačkám tlačit. Máte s tím zkušenost?

anka.
14. lis 2007

janininka_ahoj, řeším to co ty 😒 Fakt netuším, jeslti na začátek dubna je třeba nutný mít fusak apod. Ptali jsme se v prodejně a paní řakla, že to je otázka, jak bude 😅

mama04
14. lis 2007

minea: to se musí vyzkoušet na miminu.
anka: moje mamka je narozená 5. dubna a někdy padá sních a někdy je hezky

anka.
14. lis 2007

mama04_no právě 😀

mama04
14. lis 2007

tak si kup flízku a je to a kdyby byla zima tak dokoupíš

mama04
14. lis 2007

flíska bude lepší

anka.
14. lis 2007

mama_promiň, ale co to je flíska?

many
14. lis 2007

ahoj
minea - já už mám dvoje kalhoty do pasu a guma je u nich v pohodě 😉 ale vím,že někdy jsou takový,že to vypadá,že to to mimčo bude tahnout,uvidíš jakýho budeš mít macíčka 😀

mama04
14. lis 2007

bunda nebo kombinéza, prostě aby byl materiál flís. Je hřejivý a příjemný. 😅 pod to něco s dlouhým rukávem a taky podle počasí ta odhadneš , když miminu šáhneš na nos a třeba za krk jak se v tom cítí , nesmí být zpocený.a nakonec zavinovačku a deku . Ale vše je podle počasí

anka.
14. lis 2007

mama_ aha 🙂 Mno, tak uvidíme. A fusak teda myslíš být nemusí? A mimochodem, kde se dají koupit takové ty peřinky do kočárku (zkrátka něco na přikrytí) - zatím jsem je nikde neviděla???

mkr
14. lis 2007

anka:pokud uvažuješ nad nějakým fusakem jako je emitex 3v1 tak ho klidně koupit můžeš určitě ho využiješ další rok do sportáku

mama04
14. lis 2007

no to je pravda s tím fusakem a já měla polštář klasiku a nebo plimo

anka.
14. lis 2007

mama_promiň, já si připadám jako dement, ale ještě jednou se (blbě) zeptám - polštář jsi měla jako na přikrytí??? A plimo je taková ta ozdobná dečka? (jsem fakt hloupá)

mkr
14. lis 2007

anka:mrkni mi do alba mám tam plymo ale trošku jiný přijde mi lepší než obyčejný polštářek s dečkou

anka.
14. lis 2007

mkr_díky!!! A pod to plimo se ještě asi dává nějaká dečka, co? Můžeš mi kdyžtak napsat, kde jsi ho sehnala?

mama04
14. lis 2007

anka ty ten polštářek mít nemusíš to by muselo být -5 . A plimo jsem měla jen pro dobro rodiny stálo 500kč a kupovala ho babička( thýnka)tak, aby se vyvětralo, ale jelikož bydlíme na vesnici a všichni topí pevným palivem tak si umíte představit jak vypadalo po procházce 😕
jsi nezkušená ne hloupá

lukin
14. lis 2007

Kolik pořizujete čepiček na miminko? Kolik jich je třeba?

mkr
14. lis 2007

anka:nikde v eshopu jsem ho neviděla narazila jsem na něj u jedný paní http://deti.bazos.cz/inzerat/996620/plymo-na-zi... , psala mi, že se dá použít i místo fusaku

mama04
14. lis 2007

lukin: 2 až 3

mama04
14. lis 2007

to plino je hezký 😅 a takový mám klasický deka polštář 😀

mkr
14. lis 2007

většinou jsem viděla plymo - polštářek a dečka zvlášť

adriana1
14. lis 2007

Ahojky, tak už mám vybranej dobrej kočárek trojkombinaci od x-landeru. Má otočný přední kola nebo jdou zarazit aby se neotáčela

mkr
14. lis 2007

adriano:to je taky můj favorit, ale začala jem ještě uvažovat nad bolderem má provedení s kytičkami ty se moc často nevidí

mama04
14. lis 2007

mrk ono na tom nezáleží je to jen ozdoba a na sportákách to vypadá zvláštně

mkr
14. lis 2007

ale kdo říká, že to bude ve sportáku, malý dítě se dává do korby

adriana1
14. lis 2007

hlavně se krásně sním jezdí. Kupujete náké oblečky nebo to máte po někom?