Kde koupit kočárek Navington corvette

janinaklinku
8. led 2019

Zdravím maminky i budoucí maminky,
nesetkala jste se některá s tímto kočárkem ať už v obchodě nebo na eshopu?
Moc se mi líbí, jen nemůžu nikde najít kde bych si ji koupila ☹

pav_la
8. led 2019

@janinaklinku Pokud myslíte Navington corvet, tak ten jsem měla (a ještě mám uložený). Kupovali jsme ho v roce 2015. Kočárek s hlubokou korbou se mi dost špatně ovládal, se sporťákem to bylo pak lepší, ale celkově jsem dost litovala, že jsme ho pořídili. Nyní bych vybrala určitě jiný.

xenie131
8. led 2019

jéé, rozhodovali jsme se mezi ním a inglesinu sofiou, nakonec máme inglesinu, tu sme sehnali v olomouci v obchodě, nechtelo se nám na jižní moravu pro navington, máme ale jen hlubokou korbu, sporták budem kupiovat jiný

janinaklinku
autor
8. led 2019

@pav_la Mě se líbil podle parametrů, a právě jsem no hledala někde v obchodě. Potřebujeme něco do menšího terénu a on vypadal dobře ☹

janinaklinku
autor
8. led 2019

@xenie131 a jak jste s ní spokojená?

xenie131
8. led 2019

@janinaklinku jj. Sem moc spokojena. Bydli na vesnici. Jezdime po polnich cestach a super. Hodne sem nad tim badala a narazila na sikovnou poradkyni a ta mi vyber mezi temi kocarky schvalila. Bud ten nebo ten. Jak rikam vyhrala blizkost. Ale mozna bych cestu objetovala priste. Libi se mi navington o trochu vic. Ale na toho zhruba pul roku. Za chvilu uz zase budu premyslet na terenim sportakem

xenie131
8. led 2019

@janinaklinku kouknete sem. Tady s tim obchodem sem komunikovala. Pani mi opravdu moc pomohla. Jeste tam maji Jedo kocarky ale ry maji predni kolecka mensi a otocny a to sem nechtela

xenie131
8. led 2019

@janinaklinku jeste odkaz. Hihi www.kocarkybrod.cz