Kde nakoupit levně oblečení na miminko v Praze?

kuratkol
28. bře 2009

Ahojky, zajímalo by mě, kde se dá nakoupit levně nové oblečení v běžné kvalitě i ostatní výbavička pro miminko v Praze? Nemám na mysli bazary, second handy a vietnamské trhovce. Připadá mi trošku škoda nakupovat jedny dupačky např. za 500 Kč např. v drahých prodejnách v obchodhních centrech. Určitě existují v Praze obchůdky, kde se dá nakoupit levněji. Prosím poraďte. Díky

evulka25
28. bře 2009

Já chodím hodně do C&A nebo do HM, pak taky Tesco nemá špatný věcičky 🙂

kuratkol
autor
28. bře 2009

😉 😉 😉

zlatouch
28. bře 2009

kuratkol: jasne, ze existuji, kdo by dupacky za 500 kupoval??? Nak ten dotaz nechapu, vzdyt obchodu viz evulka je plno, to sis urco vsimla, ne? 😀
Jo a sekace vubec nejsou spatny 😵

kuratkol
autor
28. bře 2009

Když nejsi z Prahy a pak se tam ocitneš, tak to tak lehké není....

jmisa
29. bře 2009

Nejlevnější jsou kupodivu velké obchoddy - Tesco, C&A, Marks & Spencer, H&M. Většinou prodávají balíčky a to je pak levnější.
Jinak občas se dá nakoupit i v Puntanele Fashion ve Štěrboholech, maj tam docela často slevu.

kacka.va
30. bře 2009

KIK, Tesco
jinak já mám zkušenost takovou, že když už oblečení v sekáči stojí za to, tak je dost drahé a dají se sehnat často za tu cenu i věci nové, takže sekáče u nás nevyhrály 🙂

smardik
30. bře 2009

kacka.va tak já mám zas zkušenost ze sekáče že jsem tam koupila věc za 200 a ne MMB stála 500, malý má teda většinu věcí ze sekáče. třeba tuhle bundu koupila kamarádka za 20 v sekáči http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16645877&tab=1 takže to chce jen hledat. byla jsem za kamarádkou v Praza a fakt jsem malému v sekáčích nakoupila super za dobré ceny

kacka.va
30. bře 2009

já chodím jen do sekáčů, kde to vidím 😉, přes net moc nekupuju, potřebuju si to porovnat s malou, protože mám blbé zkušenosti s velikostmi. jako když tam mají obnošené bodýčko za 50 a já seženu pěkné nové v akci za 40, tak myslím, že není o čem přemýšlet 🙂

tereziep
30. bře 2009

kuratkol já hodně kupoju v C&A - hlavně kvůli velikosti bodíček. Někdy taky v tesku a H&M. Občas zajdu do obchodů typu Velryba. Měla jsem i pár dupaček od větnamců a ušli - až na to jejich číslování. Jinak dost holek si chválí nakupování přes net oblečení z nextu. Tam prej toho mají dost a levné. Jinak s dupačkama budeš mít asi problém je sehnat. Oni se totiž už moc nevyrábějí - hlavně v anglii a jinde místo toho používají overálky. Takže sehnat dupačky do 100 až 150 kč je docela umění. Já jsem dost spokojená s dupačkama od firmy g-mimi. Jsou kvalitní a hezký, ale stojí právě tak kolem těch 150 kč.

sonik05
1. dub 2009

smardik: a do jakého sekáče chodíš? Taky jsem chtěla něco koupit malé v sekáči, ale narazila jsem spíš na "hrabák". Našla jsem tam docela pěknou mikinu za 20kč, ale musela jsem hrabat dost dlouho. Navíc mi vadí, že by věci tam jsou kolikrát nevyprané s flekama a nevíš, jestli se ti vůbec vypere. Jestli můžeš doporučit nějaký sekáč v Praze, budu ráda.

zlatouch
1. dub 2009

sonik-to je napad! 😉 kdo zna dobry sekac, sem s nim! Ja muzu slouzit jen po Praze 6 - v Dejvicich je Meda Sekac (ma asi vic pobocek), tam maji hezke veci, ceny prumer, asi i vykupuji; kousek od nej je detsky obchydek Baby Bloom, tam ted meli vyprodej sekace za pulku, uzasne veci za pakatel, ale uz je asi vybrano 😒 ; pak na Cervenem Vrchu u Billy Outlet, veci dobry, ceny trochu prehnany; jeste je na Borislavce jeden, ten musim prubnout
Tak se taky pochlubte 😎

smardik
1. dub 2009

sonik byla jsem v Praze taky v hrabárně, ty jsou podle ní nejlepší

pattie
2. dub 2009

Taky nakupuju po sekáčích, hlavně v "hrabárnách", kde se dají najít super bodýčka či overálky, těch tam mají šílené množství a v super kvalitě, většinou Marks & Spencer.... A nebo v sekáčích, kde to mají na ramínkách, ale tam je to dražší, to si radši zajdu do Tesca nebo k Vietnamčíkům, kteří mají pěkná bodýčka i dupačky, akorát člověk musí zkouknout velikost, většinou to mají o jednu vel. nadhodnocené. Kamarádky mi doporučovaly H&M, že tam mají hodně kvalitní věcičky.

zlatouch
2. dub 2009

tak to my jsou raminkovy, na hrabarny ja nak nemam nervy, ale treba to taky zkusim, kdyz je tak chvalite...

alinah
3. dub 2009

ja muzu pridat tip na bazarek v ulici Budecska 21 v Praze 2. opravdu super veci.
jo a jinak kdyz si rozpocitate cenu za bodycko v mothercare nebo nextu (ty balicky)tak vam vyjde, ze stoji treba 60-70kc nove - coz treba i v HM je drazsi..
jinak ja nakupuju pres mmb, opravdu nejvyhodnejsi 🙂

zlatouch
19. dub 2009

mam novy ulovek - sekac (spis sekacek, je malinky) v Dlouhe, hned na zacatku kousek od Revolucni. Ma roztomily nazev, ale uz jsem ho zapomnela 😠 Akorat nebylo moc casu, vzala jsem 2 bodycka, kazde za 15 Kc a frcela na tram

bolk
20. dub 2009

Zlatouchu, můžu se prosím zeptat, kde to je v Dejvicích. Bydlím poblíž, ale o sekáči vůbec nevím.
díky

sonik05
21. dub 2009

Já znám jen www.mujsekac.cz, ale tam jsem byla v těch Kunraticích a moc mě to nenadchlo a pak mi kamarádka doporučila www.brit-tex.cz - tam mají několik typů obchůdků, tak prý ty luxusnější věci vypadají jako nové a cenově je to přijatelné. Byla ale v pobočce v Budějovicích, takže s tím zkušenost zatím nemám.

alinah: uplně souhlasím, bodýčka kupuju jedině v mother care, mají perfektní materiál, je měkkoučký i po vyprání, což se o tesco bodýčkách říct moc nedá a když se to rozpočte na kus, tak je to pomalu nejvýhodnější. V HM jsem teď viděla bodýčko za 150 Kč a v CA měli akci za 75 Kč. V Mothercare stojí ta sada 7 ks něco kolem 650 Kč barevné a bílé je tuším za 430 Kč.

soanpe
21. dub 2009

jj. mothercare jsou úplně nejlepší,v balíku jich je 7ks

zlatouch
22. dub 2009

no jo, ale k cemu 7 bodycek? to tak leda pro zacatek na nejaky zaklad vybavicy, ted uz bychom jich tolik nevyuzily 😒

romcatko
22. dub 2009

co se týká klasických dupaček, tak docela slušné ceny a výběr mají ve špuntiku na Metodějově - Háje. Nevím, jak se přesně ta ulice jmenuje. Mají tam i jiné věci většinou českých výrobců. Jinak taky nakupuji v sekáčcích. ale v praze žádné hrabárny neznám 😒 poradíte?

sonik05
23. dub 2009

zlatouch: tak to nám je 7 bodýček málo. Moje dcera je blinkací a tak jsem ji kolikrát převlíkala i 4x denně, teď je to už o hodně lepší, ale jak zase už něco baští sama, tak to hned pobrindá, nebo se poleje vodou, takže musím převlíkat. A když se zrovna žádná nehoda nestane, tak mi to vyjde, že peru jen 1x týdně. Nemám totiž moc velkou výbavičku, po týdnu by už skoro neměla v čem chodit 😀

romcatko: zrovna dneska jsem ve Špuntíku na dupajdy koukala - mají tam hlavně od firmy g-mimi (nebo g-mini?) a stály asi 167 Kč. Ta ulice je Opatovská 12. Jo a postřehla jsi, že právě ze špuntíka vysílají ty rady v Ptáku Loskutákovi? Mě to bylo hned povědomé, jak jsem to viděla v TV.

zlatouch
23. dub 2009

sonik, tak to jo, my nastesti blinkaci nejsme a slintani nastesti fleky nedela 😉 Ale je fakt, ze s prikrmy asi zmenim nazor a posupu do mothercare, uz to vidim, mrkev vsude 😝

soanpe
24. dub 2009

To my 7 bodyček využijeme.
Na den jedno a druhý na noc pod pyžamko. a když se uslintá,tak i 2 denně,aby jí to nestudilo a neoprudila se nám.

Taky jsem před 2měsíci zírala na kamarádku, proč má na malýho tolik hadrů 😀

jinak ty body vydrží fakt dlouho. My máme za týden 5měs. a 65cm/ 7kg a kousek a nosíme vel. 3-6 měs.a ještě asi dlouho nosit budeme 😉

vivien77
12. únor 2010

Ahoj,dnes jsem objevila krámek v Holešovicích, mají tam i nové kojenecké ne Čína ani Vietnam, prý je to zboží z nadprodukce a i značky. Za 300 jsem si vezla menší igelitku a doma jsem se nemohla vynadívat.Nevím jak se ten krámek jmenuje, ale je přímo na zastávce tramvaje U Průhonu,když se jede z Palmovky na metro Holešovice a je modrý.Jen jsem měla problém se do obchodu dostat s kočárem, měli úzké dveře.Jinak jsem nadšená 🙂 🙂 😀 😀

vivien77
12. únor 2010

Navštěvujete ještě někdo toto téma?Chci ještě poslat dál své poznatky, co se hrabáren týče.V brittexu jsem byla,ale je to dost daleko od autobusu.Dobré spojení je do hrabárny v Letňanech, v areálu bývalého Letova, přímo třetí stanice autobusem z metra Letňany, jen tam mají pouze dětské a dospělé opravdu minimálně.A otevřeno pouze 4 hodiny denně.Jestli si někdo libujete v hrabání, přikládám odkaz www.sectex.cz

zlatouch
13. únor 2010

vivien77-tema trochu zapadlo, ale dobre, ze jsi ho ozivila 😉 Zajimave tipy 🙂 Jen škoda, že těch oblečků už máme tolik a teď už nám to zvíře tak rychle neroste 😉

broucek2
13. únor 2010

ahoj, nakupuji ve velkých obchodech (hlavně ve slevách), pak mají ještě celkem pěkné věci v aoutletu na Budějovické vedle Mc Donalda

lidiab
31. bře 2010

Ahoj, dnes jsem narazila na novy outlet na Brevnove. Maji tam jak obycejne obleceni, tak i veci pro mimina, deti i tehotne. Nazyva se to profioutlet a je to v Belohorsky, mezi tram zastavkami Marjanka a Malovanka. Webovy stranky maji se stejnym nazvem, ale z nejakeho duvodu tam neni nic o prodejne, pritom www adresu meli napsanou ve vyloze. V e-shopu maji docela fajn ceny, uvnitr jsem nebyla jelikoz jsem sla kolem az uz bylo zavreno. Pro uplne mala miminka tam toho moc neni, ale nova bodycka za 49kc se jen tak nevideji, si myslim 😕 A hlavne tehotenskou modu tam avizuji za opravdu dobre ceny. V patek se tam stavim!

lidiab
31. bře 2010

Jejda, udelala jsem chybicku! Divala jsem se do nabidky second handu, ne outletu. Takze bodycka za 49kc nejsou 😒 ale treba to bude nekomu uzitecny!