Kde nakupovat pro miminko?

axuram1
5. pro 2017

Ahoj Maminky, chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi neporadili jaké stránky používáte vy když chcete nakupovat přes net pro miminko.. Chtěla bych nakoupit nějakou výbavičku ale abych věděla kde pak kupovat třeba plínky a další potřebné věci... Jak v akci nebo levněji než v obchodě či uvítám i nějakou stránku s dovozem z Německa nebo tak ... Moc děkuji za každou radu 🙂

ariadna12
5. pro 2017

promrnousky.cz (nove hezke ne moc drahe), brumla.cz (secondhand a outlet, levne, vetsina kousku pekna)

gnozka
5. pro 2017

Co se tyče oblečku , tak nakupuji hodne v tescu . Ted treba meli akci 5 body za 150,- což je levnejsi nez na bazaru . Občas jsem neco
Nakoupila na feedu . Tady na konikovi .

axuram1
autor
5. pro 2017

Moc děkuji za radu... Čekám poprvé prcka a tak trochu nemám ještě přehled tak jsem chtěla poradit od těch zkušených vážně děkuji 😉

smunka
5. pro 2017

My kupujeme hodne oblecky v Lidlu, dobra cena a i po mnoha vypranich si drzi barvu a tvar. Naopak napr. bodycka z Tesca jsem po par mesicich vyhazovala, byla vybledla, vytahana do sirky, zdrcla na výšku....plenky a UM na Feedo.

nmit
5. pro 2017

Já jsem téměř celou vybavicku kupovala na Malvikovi. Je fajn si y hlídat nějakou akci, mívají přes O2slevy i 20%. Jinak oblečení za nás Lidl fakt super, "roste" s miminkem, něco jsem kupovala i na Aliexpressu a nemůžu si stěžovat na kvalitu, pak mar bazarku na fb a neco jsme dostali a podedili...Plenky pouzivame Dada, ty jedině přes net nebo různě rozváží po městech, pak nám vyhovují pampers premium care, ale cena je mazec... Mám taky první mimco, takže vím kolik otázek jsem měla já, tak klidně kdyztak napiš když tě bude něco zajímat ;)

kika266
5. pro 2017

@axuram1 Ja se divam na netu na mistni bazarky, pak taky chodim casto do tesca, hlavne tam maji fajn vyprodeje a je to pak za par kacek, takze super. Pak Lidi, ted maji eshop, tak se da objednat i pres net. 🙂

bacika
5. pro 2017

Jak už psaly holky tak taky chodíme nakupovat do tesca, jsou tam výhodné balíčky a slevy a výprodeje jsou super, fakt se tam některé věcičky vyplatí, po sezoně nejvíc 🙂

stuplakova
6. pro 2017

Já kupuji věci na mimčo na bazárcích, našla jsem maminky co mají opravdu krásné věcičky a za pár korun. Jistě někdy koupím nové, ale jednou jsem měla asi pomatení smyslů a koupila jsem malé nádherný overalek, stál asi 200kč no a za měsíc ho měla malý a když si představím kolikrát denně jí ho musím měnit, tak to bych potřebovala tak pět mateřských 🙂. Hlavně to moc nepřeháním, na holky je toho mraky a ani to nestihnou vynosit, takže to pak maminky prodávají vlastně nové. 🙂

katerina_os
7. pro 2017

Výbavu jsem objednávala např. přes prodeti.cz, feedo.cz, pinkorblue.cz nebo mamitati.cz, všechny obchůdky jsou super. A jdu vždycky přes givt.cz , přijde mi to jako fajn nápad 🙂 Pár korun tak přispěju ještě na útulek, odkud máme našeho pejska ❤

gretka79
7. pro 2017

Ahoj, dobre se nakupuje v Lidlu, v Tescu a v Kiku. U prvniho jsem dost veci kupovala novych a utratila dost penez. Ted cekam druhe a kupovala jsem hlavne na bazarku. Objevila jsem tady na MK maminku, ktera prodava nadherne kousky (temer nove) za par korun. Mimco to stejne ponosi jen chvili a bude mu to male. Bazarky nejsou vubec spatne, jen to chce pohledat a mit stesti😉

blahoska
11. pro 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Ahoj, většinu vybavičky pro děti jsem pořizovala na e-shopu Kojenecke-obleceni.eu. nebo Mimulo.cz.
Ale je pravda, že jsem zkoušela i věci z Tesca a Lídlu a taky byl v pohodě. Jsem ale z vesnice a v těhotenství jsem měla zdravotní problémy, proto pro mě bylo lepší vše objednat přes internet.

mrmag
19. pro 2017

Myslím si, že mezi ty cenově nízké obchody patří třeba kik, pepco a lidl tam se dají koupit super věci za pár kaček 🙂

lolelole
13. bře 2019

Seznam 10 vychytávek pro miminka od českých tvůrců 🙂
https://mamarket.cz/12675-2/

katkatomaskova
13. bře 2019

Já mám dobrou zkušenost s Lidlem, tam jsem koupila zavinovací body ve vel. 56, a dcera je oblékne ještě teď v 8mi měsících, se sedmi kily a 67 cenťáky 😂 Tesko je sice fajn, levnější (5ks body okolo 300,-) ale přijde mi barevně úplně fádní... Skoro až nehezký 😞 S Pepcem moc dobrý zkušenosti nemám, to se třikrát vypere a je z toho neforemný hadřík... Naposledy jsem objednávala z nejbaby.cz a kojeneckeobleceni.cz a fakt jsem spokojená, hlavně z toho posledního 🙂 Hrozně se mi tam líbí polodupačky, jsou to originální kousky, barevné, hezké, a fakt za pár kaček (85kč za polodupky, na to se nedostanete ani v Pepcu či Kiku), bodýčka mají taky moc hezká, až mi malá zase povyroste (teď má vel. 62/68), tak nakoupím určitě znovu tam 🙂

A co se týče plen, nakupuji v DM jejich značku Babylove, malá se mi v těch plínkách nikdy neoprudila a jsou cenově jinde než třeba přemrštěné Pampers... Dostala jsem velký balík od švagrové a malá se mi v tom oprudila několikrát, i když ji přebaluji často. Posledně jsem na ni musela vzít větší kalibr - Imazol, než jen obyč mast na prďku 😒 Takže za mě Pampers fakt ne, jsou bělené chlorem a je to svinstvo...

katkatomaskova
13. bře 2019

Teď koukám, že si třepím pusu na diskuzi staré rok a čtvrt... 😂