Kde nakupujete oblečení?

teerka
19. zář 2011

Ahoj maminky, máte nějaký oblíbený obchod, kde nakupujete oblečení i výbavičku pro své dětičky? My máme oblíbený TESCO a s ním i 70% slevy, ale určitě je spousta jiných obchodů. Třeba i e-shopy, bazárky... A jakou máte zkušenost s botičkama od Bati?

baris
12. pro 2012

já jsem "úchylná" v tom, že oblékám holky stejně

H&Mko, Next - objednávám přes MMB - najdu si maminku s nejlepším kurzem vůči libře. Jsou tam boží slevy - vyjde to pak hoooodně levně.

Lídl - když je akce, vždy tam hned ráno naběhnu - v 70% neodejdu bez úlovku, občas mi nesedí matroš.

Tesco - tam výjmečně - když je to levné, tak matroš je šílený - z trička po 2 vypráních je gajda a ty dražší jsou i přes slevu výrazně dražší než oblečení dovezené z anglie (hlavně H&Mko a to se mi nerozgajda a hlavně se pak lépe prodává).

Takko - když mi příjde pohlednice se slevami, tak tam naběhnu.

Tchibo - musí tam být akce, jinak mi příjde předražené.

Boty - zásadně s certifikací a nové. I když jsem četla, že teď i dětské boty od Bati už mají certifikaci žirafy. Ale taky objednávám přes MMB nebo internet - hledám akce, slevy, výprodeje loňské sezóny a občas rozdíl mezi kamenou prodejnou a cenou a netu je i 50%, což při nákupu dvou bot je už velmi značný.

marecek4
12. pro 2012

když byli velcí malí tak hodně vlastní ručičky,sekáče teprve začínaly takže ty až později-hlavně holky,nechtěly chodit jako opičky celá třída stejný trika a tak,a pro ně jsemměla hodně věcí od tety ze švédska,klukovi to bylo jedno(a je pořád 😀 ),jedině co nevzal na sebe tak červenou barvu,prý je hočičí,ale z toho už vyrostl a teď MMB,laclík,brumla občas vikísek a na parádu Tesco,H@M,Lindex,C&A a nebo si zajedu na slovensko do Brendona a taky zabrousím a aukce a taky místní burza na jaře a na podzim

zazana81
12. pro 2012

Baťa botky nebrat - nebývají většinou kožené a i z jiných důvodů. Určitě jsou lepší zdravotní boty Santé nebo Fare, obzvlášť pro nejmenší děti. Jinak oblečky mají krásné a kvalitní v Lindexu a jinak je fajn najít nějaké pěkné kousky za pěkné ceny v dětských sekáčích 😉

wosana1
14. dub 2013

velké slevy na všechno super stránky http://www.kupi.cz?u=bu6pa

edeltraut
14. dub 2013

obnošené od kamarádek nebo v sekáči. Nové kupuju nejvíc v rakousku, vyjde to tam o dost levněji, nejraději NKD. Jinak u nás Tesco, Kik a Marks&Spencer- tam mají super komplety a body.
Boty u Bati jsem kupovala starším a seděly dobře. Adélka zatím botky nepotřebuje, ale objevila jsem kousek od nás Fare, tak pro první půjdeme asi tam. 🙂

silvapokorna
17. dub 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

já nakupuji hodně přes MMB a měla jsem štěstí na takové ty 10ti kilové pytle z Anglie, vše byla super kvalita, hodně značkové věci. oplatí se pořizovat kategorii 0-2 roky, to je vždy hezký výběr a skoro nezničené, často i nějaké nové kousky. já takhle oblíkla obě holky za pár kaček. a taky na MMB prodávám, takže se mi to i vrátí zpátky.

krmv
17. dub 2013

MMB to je co za stranky?

ludmilad
21. dub 2013

MMB je mimibazar 😉

ratatooy
21. dub 2013

MMB,FB bazarky,sekáče,od znamych po detech občas z anglie next,george,H&M

brusinka30
21. dub 2013

www.brumla.cz.........skvělý sekáček!!!! doporučuji

rennu
7. lis 2013

Doted vsude mozne MMB,MK,sekace i kamenne obchody...ted jsem objednala lisy z Anglie a mam plno veci na mimca vse znackove i na vetsi deti...pokud by mel nekdo ,zajem,piste do zprav 😉

klaire22
7. lis 2013

Nakupuji hodně přes MMB, ale jinak mám ráda F& F, next, Carter's, george. Bodýčka jsou pro mě nejlepší Carter's - super kvalita, krásně sedí, za nás ty nejlepší bodyna 🙂

dasa_82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odlenule
16. led 2014

🙂 ahojky já nakupuji jedině v eshopu vsepromimiodlenule mají tam všechno za super ceny od oblečení,kočárků,autosedaček atd..

mamaja_latkove_pleny
16. led 2014

Koukněte i k nám do e-shopu. Mamaja.cz - nosítka, oblečení a další potřeby pro děti i maminky 🙂 A často máme i slevy a soutěže.

leni84
16. led 2014

Pro dceru převážně nakupuji přes internetový sekáč - detsky-svet. Mají tam moc hezké věci, nikdy se mi nestalo, že by mi přišlo něco ošklivého, zapraného, flekatého..věci jsou opravdu jako nové, některé jsou i skutečně nové.. Jen daleko větší výběr mají na miminka, na větší děti už není výběr většinou tak široký, ale pořídit tam výbavičku na miminko je ideální i cenově. Jinak pokud kupuju nové oblečení, tak většinou chodím do Tesca nebo do C&A. Dražší věci nekupuji, jelikož jsem názoru, že na malé děti se to na těch pár měsíců co jim to vydrží nevyplatí. S botičkami zatím zkušenosti nemáme..🙂

alexinka01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mpavlinka
9. únor 2014

Nové věci kupuji hodně v CA, HM, KIKu. Boty Baťa, Humanic. Spoustu věcí kupuju na MMB a nebo u nás v bazárku - paní má věci z Anglie, něco jako nové, něco minimálně nošené a ceny super (Ferrari zimní bunda jako nová za 120 Kč - to jsem nevěřila svým očím, body a overaly jako nové za dvacku, svetříky a mikinky Next, George apod. za 50 atd, ale člověk tam musí chodit často a mít štěstí, protože top kousky jsou hned pryč).

luciepraha9
13. dub 2014

Taky občas koupím něco v sekáči z Anglie, některé oblečky jsou dokonce nové , takže super a za bezva ceny.Chci se zeptat jestli některá máte zkušenosti s nákupy Měmecko , Rakousko...chcem tam jet pro kočárek a pokoupit co pújde ,kvalitně a levněji...poradíte?

zelva
13. dub 2014

Nové oblečení kupuji různě, kde je za dobrou cenu. Oblečení z druhé ruky kupuji nejčastěji na MMB nebo na brumla.cz

janab87
13. dub 2014

Oblečení v H&M, Next, Benetton, Takko, C&A, F&F, Lindex, Reserved...
Na internetu nejraději přes Benito.cz, občas se dá něco najít i ve zdejším bazaru, nebo na Mimibazaru..
A věci pro malou v Pompu a Sambaby 🙂

1kacaba1
14. kvě 2014

Já nakupuji přes mimibazar a modrého koníka...koník se mi zdá lepší, neboť má mnohem lépe udělané stránky...

sanetta
21. kvě 2014

Pokud máte v rodině více dětí, vyplatí se nakoupit kvalitní oblečení zn.Sanetta. Vše je v biobavlně a navíc lékařsky testované. Obchod je v Brně, ale zasíláme na dobírku. Vybírat můžete na www.sanetta.de a my vám vybrané zboží zašleme. Ve vel.50-176 cm!

barinkas
21. kvě 2014

Oblečky převážně Benetton, H&M, Lindex, přes net pak Gap. Botečky Nike, adidas, Baťa, superfit. Občas i jinou značku, ale většina těch levnějších, jako je C&A, F&F atd. nemají kvalitu, tudíž minimálně...

11milda38
28. kvě 2014

Já jsem tedy čekající babča,na koníka jsem trefila úplně náhodou(teda mi jej vlastně doporučila jedna maminka) po dohodě s dcerou jsme tu nakoupily většinu věcí a jsme velice spokojené. Jen pár oblečků jsme koupily v kamených obchodech. Kdo nechce vydávat velké sumy a při tom chce hezké věci, doporučujem. 😎

babyrenka_cz
7. črc 2014

Chtěli bychom Vás tímto také pozvat do našeho e-shopu, kde najdete (mimo jiné), také nabídku kvalitního dětského oblečení.

diamanta
7. črc 2014

z bazaru, když to potřebuje, je to pěkné, nevytahané, kvalitní a ještě za pár kaček.

madre1
7. črc 2014

Dokud Tesco prodávalo značku Cherokee,tak jsem tam nakupovala kromě oblečení i botasky.Zboží od F&F kupuji max. sobě,kdy je 70% sleva na ty dražší halenky-většinou po Ván. svátcích.Hodně jsem nakupovala bodýčka v C&A,ale tam šli také dolů s kvalitou a vysoko s cenou,takže jsem ráda,že už mám odrostlejší děti a naučila jsem se nakupovat oblečení v KIKu.Celoroční a zimní boty kupuji se žirafkou-většinou tuto značku: Konsorcium
Co se týče šusťákových/teplákových souprav,mikin,bund do MŠ,vyhledávám značku FROG,ale ta je u nás dostupná jen u některých wietnamců 😖

vadehr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vadehr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz