Kde nakupujete oblečení?

teerka
19. zář 2011

Ahoj maminky, máte nějaký oblíbený obchod, kde nakupujete oblečení i výbavičku pro své dětičky? My máme oblíbený TESCO a s ním i 70% slevy, ale určitě je spousta jiných obchodů. Třeba i e-shopy, bazárky... A jakou máte zkušenost s botičkama od Bati?

hojda
19. zář 2011

Nakupuju nejvíc přes MMB, botičky od Bati prý sedí dobře na nožíčky s vysokým nártem, ale osobně jsem je nezkoušela, koukáme spíše po žirafce nebo kupujeme Superftity.

bertica.h
19. zář 2011

ja nakupujem hlavne next cez MMB

weri1
19. zář 2011

kupuji tesco,HM, u bati nekupuji,tak nevím 🙂

monny89
19. zář 2011

Tesko, C&A, www.laclik.cz, MMB, www.mimitextil.cz, i občas na Aukru 🙂

majatob
19. zář 2011

ja mam vetsinu podedenou, ale mam hodne dobrou zkusenost s bazarkem brumla.cz 🙂 jinak podle toho co potrebujem a kde se mi co zalibi...H&M, C&A, Lindex, Marks&Spencer, Reserved, Tesco,... 🙂
botky u Bati detem nesedi, maji oba uzkou nohu a nizky nart, takze kupujem Superfit, Jonap, Primigi nebo Sante 🙂

monivo
19. zář 2011

Nové: nejlépe ve slevách NEXT, H&M, C&A, Tesco apod., poslední dobou jsem si oblíbila i LIDL (jejich značka LUPILU).
Nošené: MMB, Brumla.cz, bazar tady na Koníkovi

zdezli
19. zář 2011

bodycka a pyzamka mame hlavne z Tesca, zbytek z 90% z H&M, kde nakupuji pres online shop ve slevach, popripade C&A, Nosene obleceni kupuji malo a kdyz tak pouze od kamaradek.

cincinnati
19. zář 2011

@zdezli H&M přes online shop ? To neznám, pošleš mi prosím odkaz ? Díky

jaa
19. zář 2011

NEXT,HM,Kenvelo kids,George.Vše online obchody.Boty od Bati?Jedině ty kolem 1000kč.Jinak mi i jejich prodavačka řekla,že je vše syntetika a ona by to svému dítku na nohu nedala 😒

sarinecka61
23. zář 2011

já nakupuju všude možně....H&M, C&A, mimibazar, fler, hracky-miminka, Tesco a pak různé bazárky na netu nebo občas u nás bývá bazárek ve městě a tam se dají sehnat taky dobré věci....

hansed
23. zář 2011

Já nakupuju hlavně v sekáči, který tahá věci z Anglie.... pak si kupuju od kámošky věci po její holčině, kus za 20,- 😉 občas koupíme i něco fungl nového, třeba H&M, CA apod., hodně toho dostáváme... na oblečení spíš šetřím, investovat hodlám hlavně do bot 😉

miskadis
24. zář 2011

My nakupujeme od známé, ona má 2 holčičky, takže vždycky, když odrostou, tak od ní nakoupíme hafo věcí, prodává to po desetikoruně, dvacetikoruně.....Občas také něco dostaneme, občas něco koupíme v sekáči nebo v Tescu ve slevách, ale jak píše hansed - také koupím raději kvalitnější boty než značkový tepláky 😉

petaov
24. zář 2011

H&M, C&A, Lindex, Tesco, Lidl... Brumla.cz

giraffe8
24. zář 2011

cokoliv pres mimibazar.. zadam si do vyhledavače např tričko a velikost a jedu 🙂 nejčastěji tedy NEXT.. jinak cokoliv co mi zrovna padne do oka...tepláčky i kugo,wolf... .-)

coxa
24. zář 2011

Mimibazar skoro ve většině případů, když jdeme do nákupního centra tak C&A, H&M, Next...
Baťovy botičky nekupujeme, jen zdravotní, takže Essi, Sante, Fare 😉

jankadudova
24. zář 2011

Neco tady na MK, neco MMB a casteji nez bych chtela vyprasim penezenku treba v CA, HM, Next🙂 ale posledni jmenovanou znacku bud v zahranici pres net nebo spis bazar. Jsou to hezke veci, ale v Cesku zbytecne predrazene 😉

camelinka
24. zář 2011

Nejcasteji tu na MK nove vecicky co nekdo nestacil vynosit,i pouzite, pak v Tescu a na Aukru.

klara.t
15. říj 2011

Já hodně nakupovala v Tescu - zejména bodýčka, pyžamka, punčocháče...to bylo hlavně v těch měnších velikostech. A ve slevách - loni před Vánoci měli slevy 70% to se pak nakupuje 🙂 Občas něco v CA. Minulý týden jsem poprvé zabrousila do Lidlu a koupila tam pyžama, kombinézu a poprvé boty. Ještě jsme z toho nic neměli, takže nemůžu posoudit kvalitu, ale zdála se mi OK, tak jsem to koupila. Bylo to za dobrou cenu. Zn.Lupilu, zn bot ted nevím. Více obchodů tu nemáme. V těch dětských obchůdkách mají věci spíše pro miminka a dost drahé.
Občas nakoupím použité (nebo nepoužité) na MMB. Také spíše značku Next, HM, něco z Anglie, botky do vody apod. Vždy co mě zaujme, pže tady tak pěkné šatičky, vestičky apod. nekoupím. I když jsme město s 67tis.obyvateli, tak kvůli nedostatku obchodů tu pak děti chodí ve stejných hadrech.
Také jsem nakoupila bundu a kalhoty do deště od Tchiba, taky termopunčocháče. Kvalita vypadá výborně. Uvidíme jestli i při nošení se kvalita osvědčí.
Dost věcí dostaneme od tchýně ze zahraničí, kam často jezdí. To je velká úspora peněz. Problém je ale, když se sekne ve velikosti (přivezla loni malou zimní kombinézu z New Yorku - škoda ☹ ) nebo kdybychom to museli reklamovat.
Botičky jsem kupovala zatím na jen na netu. Tady v obchůdku jsem si vyzkoušela Fare a Jonap, abych věděla velikost a pak koupila levněji přes net. Také párkrát na MMB - vždy nové, nebo jen jednou dvakrát použité. Zatím jsem vždy trefila velikost (teda až na jedny gumové botky do vody, kde to paní špatně změřila a byly nám velké).
U vietnamců nenakupuji. Naši mi občas také dovezou něco z Polska.

gabadan
15. říj 2011

Dostávám od sestřenice (lepší půjčuje a pak jí je vracím...), nebo vyřazené od kámošky.
Pěkné kousky se dají překvapivě koupit i na MMB.
Nové kupuji minimálně.

janca_dobi
15. říj 2011

Já jsem koupila na aukru velký balík oblečení 0-3 měsíce do začátku, pak nakupuji na MMB, tady na MK, něco jsme podědili....nové oblečení v obchodech nakupuji jen velmi zřídka. 🙂

romcovaklarka
15. říj 2011

Tady na bazárku, na Aukru a na Mimibazaru. Vše, co máme nové, jsme dostali 🙂 No a botičky zatím nenosí 😀

ivarei
16. říj 2011

Já mám ráda Topolino, Lindex (bóďa, legínky), Fixoni, punčocháčky Marks&Spencer, pak třeba miluju bundičky Etirel, Next (ve Štěrboholech), Tesco (bóďa, bundičky). Dost nakupujeme přes ebay.com, ebay.co.uk. No a baví mě Fler. Hodně kupujeme nové, ale fajn je i MMB (hlavně na holčičí šaty, ty jsou tam za hubičku) a brumla.cz 😉. Bačkůrky nám vyhovují Befado a zimní botky Elefanten - goretexové, ale děti mají třeba i Adidasky a jsou prima.

chitina
6. bře 2012

Snažím se kupovat u českých výrobců, ale ne vždycky to jde. Moc spokojená jsem ale s botičkama fare.cz, tepláky evama.cz, hezký věci má tulectrend.cz, mám ale i moc ráda next.co.uk teď se dá objednávat přímo z anglie. no pak jasně bazárky a kde co se připlete do cesty 🙂

wendulka25
12. pro 2012

Mimibazar, CA, HM, Sambaby a Tesco.

gletnulka
12. pro 2012

Co se týče obyčejných věcí, jako bodýčka, punčochy, ponožky, kalhoty atd, tak Tesco, C&A, HM, bazary. Pokud ale nakupuju věci funkční, například teď na hory, nakupuju věci kvalitní, takže Skibi a jiné obchody specializované na outdoorové věci (např. http://www.KIDSOUTDOOR.CZ/)

blahova_andrea
12. pro 2012

My máme hodně věcí půjčených nebo poděděných a zbytek dokupuju tady na MK nebo na AUKRO. Občas se zadaří taky nějaká velká sleva v TESCU, ale nového máme opravdu minimum. Boty od Baťy v dětském provedení zatím nevím, ale pro dospělé jsem moc spokojenosti neslyšela.

klaraalucka
12. pro 2012

brumla.cz, CA,HM, tesco...různé bazárky ve městě...

maudn
12. pro 2012

celou výbavu mám z koníka a nedám na něj dopustit. za pár kaček krásně kousky

luckybara
12. pro 2012

hodně tesco,HM a na fb ve 2 skupinách...a ve zlíně je super bazárek...

kettynka1234
12. pro 2012

🙂 na mmb 🙂