Kde nakupujete oblečení?

teerka
19. zář 2011

Ahoj maminky, máte nějaký oblíbený obchod, kde nakupujete oblečení i výbavičku pro své dětičky? My máme oblíbený TESCO a s ním i 70% slevy, ale určitě je spousta jiných obchodů. Třeba i e-shopy, bazárky... A jakou máte zkušenost s botičkama od Bati?

market99
1. bře 2015
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

Mám ráda spise znackove obleceni, cas od casu si jej objednam z netu, na strance freeport.cz mají dobře znacky a za dobře ceny.🙂

irinka
1. bře 2015

Nakupuju různě, dle toho co mě kde zaujme - KIK, Takko, C&A, H&M, Lindex, Zara, Next....boty od Bati jsme měli jedny a to první domácí bačkorky, jinak boty kupuju od Superfit

tina74
1. bře 2015

Oblečení hlavně Next, H&M, C&A a Tesco. V Lídlu jsme nakoupili jen jednou a po pár praních trička vypadala hrozně. Z Tesca někdy kvalita taky není úplně nejlepší. Naopak oblečení z Nextu a H&M pereme pořád dokola a není to na něm ani po mnoha měsících moc poznat. Něco málo máme i z Tchiba (dárek) a jsme spokojení.
Boty kupujeme vždy v prodejně Little Foot, protože nám tam dobře poradí, a to různé značky podle toho, co zrovna sedí (Superfit, Primigi, Garvalin).

lucieluc
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucietell
11. bře 2015

Ahoj všem. Také nakupuji v H&M. Myslím, že oblečení je za tu cenu kvalitní a hezké. Skvěle se také nakupuje v zahraničí, takže pokud někam s manželem vyjedeme hned toho vužijeme. Potřebovala bych ale poradit ohledně obuvi. Mám 2roky starou holčičku a chce jí kupovat kvalitní botičky označené žitafkou. V obchodech moc nejsou pouze na internetu. Nemáte zkušenost, kde botičky nakoupit a jakí značka je nejlepší? Děkuju

vlastaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzi.111
12. bře 2015

Nakupuji ve slevach (outletech) drazsi znacky. Mam rada Pietro Filipi, nebo Neo modu. V CR v obchodech se zbozi za normalni ceny opravdu nehodi kupovat. HaM mi moc kvalitni neprijde, rychle je videt noseni i prani.

editmu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olinkaol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetlus_pepca
4. dub 2015

Ráda nakupuju hezké věci za hezké peníze 🙂 Takže za mě Tesco, kde mívají často akce, občas se trefím i v Kikk, teď jsem hodně pořídila v Pepco a miluju sekáče 🙂

bestf
14. dub 2015

Mám ráda spise znackove obleceni, cas od casu si jej objednam z netu, na strance freeport.cz mají dobře znacky a za dobře ceny.emoticon.
souhlasím Kromě toho spise bych také dear-fashion.com

evzikao
17. dub 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

Za me jednoznacne nakupy ve slevach, když si něco nekde koupim za plnou cenu a pak něco podobneho ci stejneho vidim nekde v akci, jsem akorat nastvana a to mi zato nestoji.:D A jde na netu najit hodne obchodu kde mivaji slevy.🙂

sarriku
17. dub 2015

Já nakupuju v sekáčích. Už se mi dlouho nestalo, že bych nakoupila něco nového 😀 ale když už, tak si vyberu v CA.

ladyy235
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agulin
15. říj 2015

My jedzime nakupovat vždy ve velkym, byva to jednou za par mesicu a rovno si toho nakoupime vice, posledne jsme byli v nakupnim stredisku Haťě, u Znojma, znate to tam??

mia_mia88
15. říj 2015

Já nakupuju nejradši v HMku ve výprodejích takové ty míň funkční věci (sezoně třeba i na další rok), v Tescu bodyčka a overalky (já mám zatím docela dobrou zkušenost, praním ani nošením se nijak zvlášť neničí) a hlavně nedám dopustit na Lidl. Nejdřív jsem tomu moc nevěřila, ale fakt super. Punčocháčky, bodyčka, overaly, zimní oblečení, pyžamka... Kupuju si tam i věci pro sebe, když se mi zalíbí. Kozačky mi vydržely při skoro denním nošení skoro tři roky. S tím jsem vážně nepočítala ani ve snu. 🙂 Jinak protože hodně nosím v šátku, tak takové funkční věci jako merino overaly nebo návleky na nožičky pak ve specializovaných obchodech, třeba v Bráně k dětem apod.

hma
15. říj 2015

přiznám, že snad 90% výbyvčky a dalších oblečků, který postupně dokupuju, mám odtud z koníka. hezký věci za pár korun, některý kousky opravdu jako nový a ti prcci z toho opravdu tak rychle vyrostou, že kupovat vše nové by vyšlo na majlant... Ale něco mám i z tesca, ty jejich věci pro miminka se mi líbí a když se to ještě trefí se slevou, je to super. teď jsem tam koupila na příští rok větší bodýčka a overaly, sada vždy po 5 kusech, každá asi za 120 kč, to je moc fajn cena. a ještě jsem měla kupón na 100kč slevu na nákup oblečení, tak jsem z toho měla ještě větší radost 🙂 a taky spoustu oblečení jsme dostali darem od všelijakých příbuzných a známých. je to prostě nejlepší dárek, který můžou s sebou na návštěvu přivézt, pokud něco přivézt chtějí, a většinou přivezou něco většího, co se bude hodit později (+ pleny a vlhčený ubrousky a v našem případě teď vítáme jako dárek i nutrilon 🙂 )

zitulkah
15. říj 2015
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.

Já nakupuju hodně pro malou HaM, Lindex, Zara, Pepco, Reserved 🙂 vlastně skoro úplně všude. Připadá mi, že v dnešní době mají na málé holčičky tolik nádherných věcí, že nevím co koupit dřív..Ještě, že mám omezený rozpočet, jinak bych vykouila úplně všechno :D

milada33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dalja789
19. dub 2018

byl někdo z vás teď někdy ve Freeportu něco kupovat? Nevíte jestli už mají slevy?

emilkamilka
12. zář 2018

slevy mají pořád a ted 22.9. budou mít noční nakupování a slevy tušim 80%. My se tam chystáme. Pujde ještě někdo?

beatkaluka
18. srp 2019

Kupujete mimo oblečení na internetu i kabelky? Kde koupit opravdu originál?

sinicka
18. srp 2019

Boticky od Bati jsou fajn, ted tam mam vyhlidle podzimni modré traktorky pro malého. Jinak obleceni objednavam z Nextu, sem tam H&M a věci na hriste a na dvůr z Vinted. A tam taky vybírám hlavne Next, potom H&M, Lindex, Zara, Reserved.

nelcaj
20. srp 2019

Já už kupuju kabelky jedině na different.

beatkaluka
22. srp 2019

@nelcaj Děkuji, kouknu se, o tom jsem ještě neslyšela.