Kde nakupujete pro děti na internetu?

pajoslava
10. říj 2011

Ahoj maminky.

Pořád tak brouzdám internetem a vždy narazím na nějaký nový internetový obchod pro miminka.... Co takhle si navzájem doporučit internetové obchůdky, popsat zkušenosti, najít nejlepší ceny, ochotu apod?

Momentálně projíždím www.sweetbaby.cz 😉

vojtisek2007
10. říj 2011

@pajoslava já ráda nakupuju na www.marandy.cz nebo na www.amalkamimi.cz 🙂 🙂 🙂 nebo ještě www.detsky-obleceni.cz

pajoslava
autor
11. říj 2011

Tak já teď čekám na objednávku z www.nejbaby.cz komunikace zatim vyborna

pajoslava
autor
11. říj 2011

Tož maminky, vy nenakupujeteeee??? 🙂)

naty
11. říj 2011

já sem nakupovala taky na marandy.cz - naprostá spokojenost a na benito.cz - taky vždycky v pohodě...občas na nextik.eu - taky žádný problémy...asi sem zatím na žádný problém nenarazila, takže ochotu je řašit až tak posoudit nemůžu, ale komunikace naprosto v pohodě...
Jinak nejvíc nakupuju na MMB, ale o bazárky ti asi nejde...

iv45
12. srp 2012

za české bílé slůně, za levnější dupy dup a obchůdek u lucinky 🙂

gaka
1. říj 2012

www.webbroucek.cz, www.nejbaby.cz, www.amalkamimi.cz - s těmi mám nejčerstvější zkušenost a vše naprostá spokojenost 🙂
Jinak hodně mimibazar.

mafeska
19. říj 2012

nejčastěji nakupuji na www.detsky-obleceni.cz (max spokojenost) a občas na www.mamitati.cz
Oblečení nakupuju pouze přes internet, v kamenných obchodech možná tak dudlíky 😀

cicacica
19. říj 2012

Nejslepší zkušenosti mám s www.kojenecke-obleceni.eu, taky dobrý je www.feedo.cz. Jinak taky mimibazar a aukro.

nikkysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkahla
24. říj 2016
Uživatel katkahla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katkahla.

Ahojda, já nakupovala u různých, ale kočárek a autosedačku jsem měla z kasparek-baby.cz, Byla jsem na návštěvě u tety, tak jsem si prohlídla jejich prodejnu a pak si objednala vše dom. 🙂 nevím, jak bych to tahala z Prahy. Od objednávky mi to došlo do 2 dnů. Jinak spíš když kupuju hračky dávám si do vyhledávače co chci a pak hledám dál, dle ceny.

sofie112
9. lis 2016

Já nakupuji v různých obchůdkách i neznačkového oblečení,ale některé oblečky jsou sice levné,ale nevydrží..takže body a takové ty oblečky co používám pořád dokola raději nakupuji na kasparek-baby.cz ..mám odtud i kočárek a teď se do tohoto obchodu ráda vracím jak na nákup hraček tak oblečení, je z kvalitního materiálu..nevytahuje se nežmolkuje a miminko je spokojené🙂..hračky jsou taky pěkné a s atestem..,ale ráda se podívám i na vaše typy, děkuji 🙂

janickaakrat
11. lis 2016

Maminka zatím ještě nejsem, ale mám spoustu těhulek kamarádek 😀 😀 hrozně se mi líbil obchod prodeti.cz, nakoupila jsem tam pár kousků body jako dárek, mají celkem i vtipné a roztomilé potisky 🙂 jediné mínus bylo, že mi to na poště někam zašantročili 😕 mrkla bych třeba i na tipli.cz, tam toho mají spoustu 🙂 budu vděčná za podobné nápady, třeba i stránky s českými potisky, zatím jsem našla mraky zahraničních 🙂 děkujuu

petul81
11. lis 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

Nakupuju ráda na hpbaby.cz takové ty potřeby pro miminka a tak... mají dobré ceny 🙂 Akorát co se týče oblečení taky nemají rozdělení podle velikostí, což mi trochu vadí. 😖

kaczenka92
22. lis 2016

Ahoj, já nakupuju na kocarkyballi.cz
Teď přemýšlím nad lehátkem od Bright Starts, nevím, jestli mám vzít s melodií do 9 kg nebo vibrační do 18 kg. Potřebovala bych od zkušenějších mamin poradit, jestli to větší využiju. Díky 🙂

kaczenka92
22. lis 2016

@pajoslava , já nakupuju jak o život, dokud ještě můžu 😀

lidadv
16. pro 2016

Taky mám ráda mimibazar. Někdy nakupuji i na Aliexpressu nějaké drobnosti. Ono stejně všechno je z Číny. U toho Aliexpressu je možný cashback z nákupů přes casbhack portály jako Vrácené peníze nebo teď používám Tipli. Nabízí nějaká procenta nazpátek z těch nákupů.

popelka1984
17. pro 2016

Hracky kupují v drtivé většině jen přes internet, je tam větší výběr a když koupim několik najednou tak i s poštovnym na tom usetrim. Pekné hračky mají např. www.prodeti.cz
levnější hračky mají v www.easytoys.cz , www.ok-hračky.cz , teď na vánoce jsem koupila všechno na www.mrakyhracek.cz
oblečení sice kupuji v obchodech ale třeba pyžama a trička mam taky z prodeti.cz a bonprixu.
Když kupuji větší hračku jako třeba odrazedlo, dětský gauč atd. tak najedu na heureku a pak si nějakou dětskou stránku vyberu

acikra
20. pro 2016

Najlepsie veci co som zatial videla boli na stranke market24.sk, kde je aj kopu zliav cez den, veci za vyhodnejsie ceny. Urcite si tam vyberies, z kazdeho rozka tam nieco je. Ak by si si vybrala, skus potom pouzit zlavu z http://www.kuponyzdarma.sk/market24-sk/, určo pomoze. Taktiež kukni na stranke bambino.sk, aj tam najdes kopu zaujimavych veci za dobre ceny ;)

84ivuska84
8. led 2017

Ahoj holky potřebuju poradit. Mám termín v červnu a nevím co přesně nakoupit a kolik pro mimi. Jestli jen body bez rukávu a s krátkymi rukávy? Nebo i s dlouhými? Zda nějaké teplácky nebo jen kraťásky? A ještě se chci zeptat zda se hodí světle zelená pro holčičku? Ještě nevíme, co to bude ale já bych si chtěla už pár věcí pořídit. Děkuju moc za rady

popelka1984
9. led 2017

Mám synka na konci května. Muže byt zelena,ja mela v prvnich mesicich veci v barvách zelené, tyrkysové, žluté, krémové. Určite i body s dlouhym rukávem na chladnejsi dny,navíc čerstvé miminko nemůže byt ani ve vedrech vysvlečené jako třeba půlroční. My začali velikosti 52 ale mela jsem něco i v 50 pro jistotu. Pro začátek bych koupila aspoň 4 body krátký rukáv, 3 body dlouhý rukav ve velikosti 50 i 52, lehký látkový kabátek dva kusy v 52. Jedny dupačky v 50 a dvoje v 52. Ponožky 0-3 měsíce, tepláky se čerstvým miminkam spíš nedávají kvůli nepohodlne gumě v pase, raději polodupačky ty mají gumu širokou a pohodlnou. Já na ne nedala dopustit. Mela jsem jich spoustu v každé velikosti než si začal stoupat.Jestli to neznáš tak tady je příklad https://www.prodeti.cz/detske-body-overaly-dupacky Dále lehkou čepičku.Stejne az budete doma s mimcem tak zjistíš co ti chybi a jak je velke a začneš dokupovat. Ted mě zrovna dal nic nenapadá

popelka1984
9. led 2017

Ještě overal na spaní s dlouhym rukávem a do kočárku když je teplo s kratkym rukávem pro inspiraci https://www.prodeti.cz/detske-overaly/4

vrzilka
18. led 2017
Uživatel vrzilka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vrzilka.

Ahoj všem. Já jsem si pro své dítko nakoupila spoustu nádherných věcí na www.fontanela.cz
mají super výběr zboží, krátkou dobu dodání a super přístup. Když se mi něco líbilo a náhodou to neměli v té barvě nebo velikosti co jsem chtěla, snažili se vše vyřešit a objednali zboží i když nebylo skladem. Kvalita zboží je super a hlavně ty věci jsou nádherný!

Mrkněte třeba tenhle nádherný mantinel do postýlky je už náš 🙂 https://www.fontanela.cz/polstarkovy-mantinel-6-kusu-polstarku-6x-40x40cm-1-1.html

freddyq
19. led 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Já vím, že to je jak pro malé tak i ty velke deti (rozuměj chlapy) :D asi nejlepe duplo, ktere jsme kupovali
LEGO kostky https://www.veselekostky.cz/lego-princezny/

ajinka0991
6. únor 2017

Ahoj, pro miminko, zejména do pokojíčku nakupujeme tady:

http://www.eurokosik.cz/

Máme odsud postýlku a přebalovací pult Emily : )

blahoska
10. únor 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Ahoj holky, tak já jsem si oblíbila dětský e-shop www.mimulo.cz, tam jsem nakoupila většinu výbavičky. Naposledy, asi před měsícem jsem poprvé vyzkoušela ještě www.kojenecke-obleceni.eu a taky jsem byla spokojená.
Ale opravdu většinu nakupuju přes internet, nerada jezdím někde po obchodech.

ajinka0991
11. únor 2017

Mimulo.cz je super, také tam nakupuji. Ještě jsem si vzpomněla na http://www.detske-pokoje-harmonia.cz/ , dají se tam sehnat levné dětské postýlky : )

katerina2608
Odpověď byla odstraněná
Zobraz