Kde seženu dobrou levnou výbavu?

dreana
17. bře 2011

Ahojky,

poradíte kde sehnat dobrou/levnou výbavu? budu rada i za konkrétní typy.

Díky

beruska2x
17. bře 2011

myslis obleceni nebo potreby - povleceni, atd???

katchi
17. bře 2011

Hodne veci jsem kupovala tady v bazarku nebo na MMB.

beruska2x
17. bře 2011

ebutik - ja jsme hooodne moc veci mela odtud - perinky, povleceni s mantinelem, dudliky, zinky, plinky, Avent veci, koupaci veci, prebalovaci podlozku, teplomer.. no fakt skoro vsechno to prakticke vybaveni....

obleceni maji pekne v Tesco , my teda meli hoodne od Nextu - ale z UK, tady jsou to palky 😝 ale zase kvalita - vydrzi, nezmolkuje, nestazi se, neobarvi se ti nic...

a ted teda hodne kupuju na MMB - maji tam nadherne nove veci za pekne penize - ve 2,5 letech je toho potreba hodne, ditko je cune 😀

sichatka
17. bře 2011

To je těžké, buď bude dobrá nebo bude levná. Pokud chceš oboje, budeš muset dělat kompromisy. Hodně se dá sehnat na mimibazaru, tady na modrém koníkovi, někdo kupuje na Aukru, popř. dětské burzy.

simonceli
17. bře 2011

@dreana Ahoj, já jsem koupila postýlku s matrací a dvěma froté prostěradlama na aukru dohromady za 2700 a super funguje a jsem s ní maximálně spokojená.... oblečení v tescu a nakapuju ho tam i dál + i v normál obchodech. Vaničku jsem kupovala v ikei, ale stejně jsem v ní malou nikdy nekoupala.Koupila jsem molitanového medvídka do velké vany a koupali jsme od malinka tam. Většinu jsem koupila na internetu.