Kdo potřebuje výbavičku?

dada074
7. kvě 2014

Holky,potřebuji radu.Neznáte někoho,nebo alespoň nějaký odkaz,kdo by potřeboval postupně doplňovat výbavičku na mimčo,nabízím samo sebou jen ty lepší kousky třeba by to někomu mohlo pomoci. 😉 ?

veruska007
7. kvě 2014

Zkuste oslovit nějakou charitní instituci u vás. Slyšela jsem, že existují různé charitní bazary pro chudé rodiny. Jistě by Vaši pomoc uvítali.

mymetka
7. kvě 2014

A to chceš prodávat, darovat nebo pomoci někomu v nouzi?

berenika39
7. kvě 2014

zavolej do kojeneckého ústavu, dětského domova, rádi přijmou pomoc.

rioko
7. kvě 2014

Taky mám v plánu věci postupně darovat, až z toho miminko vyroste, všechno jsou krásné věci, jenže vím, že některé kojenecké ústavy chtějí jen nové věci. Budu to muset víc pozjišťovat, ráda bych posílala věci hned jak jich bude víc

wimisci
7. kvě 2014

@dada074 Ahojky sice ještě brzo a předem moc nechci kupovat, neboť věřím na pověry, ale určitě i nám by se to hodilo neboť jsme mládi a moc těch peněz nemáme ☹ Tak budu rada za každej odkaz nebo za každou radu kde co a jak. Děkuji moc

olusenka
7. kvě 2014

nejlepší je domluvit se s někým, kdo čeká miminko, na pravidelném odběru, přes bazar to jde po pár kouskách a je to na dlouho, nebo kontaktovat azylový dům například v místě bydliště, tam můžeš mít úspěch, kolikrát tam přijde žena s dítětem s pár věcmi v igelitce a někdy ani to ne, nebo charitu, nebo tady skupiny Věnuji, Sháním za poštovné nebo Pomáháme konkrétní mamince (v nouzi), tam je možnost poslat více věcí naráz na sklad, odkud se to pak přerozdělí potřebným lidem.
@dada074

veruska007
7. kvě 2014

Ještě sledujte, když jsou bazárky - u nás na bazárcích bývá možnost darovat oblečení na Charitu nebo vybraným rodinám v nouzi.

dada074
autor
8. kvě 2014

Díky holky za rady.
@mymetka chci darovat možná to někomu pomůže 😉

jancip
8. kvě 2014

@dada074 Kojňáky, děcáky apod. toho dostávají poměrně dost. Já bych spíše oslovila někoho ve svém okolí přes třetí osobu (fara, lékař, sociálka, MŠ), zda neví o někom, kdo to opravdu potřebuje, a kdo si toho bude vážit.

domorodka
8. kvě 2014

Také bych hledala spíše konkrétní maminku než ústavy apod... hodně lidí potřebuje pomoci, ale nenapadne je či se stydí si o pomoc říci... 😉
A to jak přes faru, lékaře, MŠ, tak třeba i tu v některých těch diskuzích... 😉

andyjoane
19. kvě 2014

Ahoj, ja cekam mimco chlapecka a davam pomalu dohromady vybavicku takze se mi hodi spousta veci, prave vubec nevim co vse je potreba, takze uvitam jakoukoli pomoc

hanulkapal
23. kvě 2014

Ahojky, pokud by se někdo postupně "zbavoval" výbavičky, třeba i za nějaké symbolické částky, ráda bych se přihlásila. Momentálně jsem na ÚP a přítel, ač miminko chtěl, tak se nějak nestará.. ☹

misellkamb24
24. kvě 2014

Nabízím sadu lahviček Avent. Je tam komplet všechno, dostala jsem jí bohužel 2x. Pošlu i poštou a nebo osobní předání Brno.

hanulkauh
24. kvě 2014

Holky shanim lahvicku avent pro 6mes mimi....

luciazik
8. zář 2014

Dobrý den všem. Pracuji v občanském sdružení Romano Jasnica ve Štětí. Právě sháníme výbavičku pro maminku roční holčičky, která čeká 2. září další miminko-chlapečka. Mimo kočárku nemáme zatím nic a porod se kvapem blíží. Mezi klienty máme také další matku s dvojčátky, která přišla na svět předčasně v 8. měsíci. Hledáme pro ně pomoc všude. Pokud by jste tedy některá z vás nebo kdokoli chtěl našemu sdružení materiální pomoc věnovat, budeme velice vděčni. Osobní převzetí je možné v Praze, Mělníku, Štětí ( v naší kanceláři) a Roudnici nad Labem. Pokud budou třeba další dotazy, ráda je zodpovím na mejlu lucie.zikmundova@post.cz.

rozarkaz
3. dub 2015

Dobry den,jsem se synem sama a byla bych vdecna za cokoliv treba za postovne nebo symbolickou cenu.Cekame dvojcatka holcicky.

vera1410
22. kvě 2015

Ahoj, čekám holčičku v září. Budu ráda odebírat výbavičku po dohodnuté ceně 🙂