Kdy jste začaly nakupovat výbavičku pro miminka?

petulka_zdenda
26. pro 2013

Holky od kdy jste začaly nakupovat výbavičku pro svoje miminka? 😀

chris_n
26. pro 2013

@petulka_zdenda ja ještě nezačla 😀 takže ti asi neporadím 🙂... záleží, zda dostaneš něco z okolí a tak 😉

petulka_zdenda
autor
26. pro 2013

@chris_n No my už jsme pár drobností dostali k Vánocům , a já právě nechci plašit moc do předu 🙂

baraz
26. pro 2013

asi 4m před začátkem snažení 🙂

zuza01
26. pro 2013

Až v osmém měsíci, dřív se mi nechtělo 🙂

lenus202
26. pro 2013

My čekáme prcka na březen a ještě toho moc nemám, jen co jsme dostali 😀 ale po novém roce asi pomalu nakupovat začneme...😉

akashka
26. pro 2013

@petulka_zdenda já až tak v pátém měsíci, ale i tak jen pár věcí spíš pro radost.. asi po novém roce někam nalítnu a udělám větší nákup, ale nějak stejně furt nevím co a jak velké kupovat 😀

berynka
26. pro 2013

u obou někdy až tak po 30tt, říkala jsem si... času dost 😉

pellullinka
26. pro 2013

Já vzhledem k první zkušenosti kdy sem od 27tt ležela až do porodu v nemocnici (do tě doby vše bez problémů),tak tentokrát nakupují postupně a pomalu. Nejdřív (cca od 18tt-20tt) větší věci jako postylka,kocarek,lehatko,autosedacka,kolotoc...a drobnosti začnu řešit asi po novém roce,kolem toho 30tt.

petulka_zdenda
autor
27. pro 2013

No my jsme si s manžou právě říkali že okolo toho 20 tt ,že by sme mohli pomalinku začít ,aby toho nebylo tolik najednou ! 😅

petulka_zdenda
autor
27. pro 2013

@pellullinka Právě tak to měla moje známá , měla jen pár věcí a taky ležela asi od 30 tt do porodu v nemocnici ,takže pak musel vše zařizovat manžel a vše pak řešili po netu ... a byla z toho hotová že si to nakupování neužila :(

bambulal1
27. pro 2013

My sme začali po 15tt a vše sme si pekne pomalu nakupovali.Sem za to ráda protože semmala i čas pozerat na net po slevách a nebylo to tak finančne náročné 🙂

pellullinka
27. pro 2013

@petulka_zdenda já si osobně myslím,že je to lepší,začít od toho cca 20tt hezky nakupovat. Pak už s pupikem v 8.,9.měsíci se ti nemusí chtít. A pak se musí taky vyprat,nachystat taška atd.takže když je to postupně,je to dle mě více v klidu 🙂
alespon se můžeš rozhlédnout a vybrat si 🙂

petulka_zdenda
autor
27. pro 2013

@pellullinka Děkuji za radu 🙂 No už se na to popravdě mooooooc těším 🙂 No my hlavně teď čekáme na to až nám řeknou jestli to bude holčička nebo chlapeček :D

pellullinka
27. pro 2013

Ono to taky nemusí být vidět 🙂 ale tak některé věci se dají koupit i bez toho,aniž byste věděli. Pokud teda nechcete mít celoruzovou holcicku nebo celomodreho chlapečka 🙂

pisjutynka
27. pro 2013

Já jsem začala nakupovat až někdy kolem 26. tt, pořád jsem měla na všechno dost času 😀 . Pak jsem zase šílela, že to nestihnu, pže kamarádka porodila předčasně, ale stihla jsem všechno. Kupovala jsem hodně neutrální věci, kdyby se doktorka třeba sekla 😉, ale je fakt, že máme i dost růžových věciček.

petulka_zdenda
autor
27. pro 2013

@pellullinka haha nestraš u nás v rodině se na to všichni klepou až to budeme vědět :D Já jsem původně říkala ,že si to necháme říct ale nikomu to neřeknem 🙂 Ale copak to těm našim babčám můžu udělat ? 😀 Já doufám ,že mimí bude hodný a příští čtvrtek se nám pěkně ukáže 🙂

mafeska
27. pro 2013

začala jsem od 20. týdne. ve druhém trimestru jsem nakoupila skoro vše, na konci těhotenství jen kosmetiku a věci pro sebe do porodnice. na lítání po obchodech a spolu s tím i spojený cestování už nebyly síly 🙂

whitelilith
27. pro 2013

Já mám zatím jenom slíbenou vaničku :D
Ale je pravda, že jsem už dělala "průzkum trhu", hodně toho chci pořídit z inzerce použité a tam se to stále vyvíjí. Počkám si na pohlaví a ještě, jak dopadne případné stěhování a nejpozději na konci února jsem si slíbila, že ve velkém začnu.

kachidlo
29. pro 2013

Začala jsem asi od šestého měsíce.Vypsala jsem si seznam a odškrtávala. Oblečky a látkovky dřív, ty se musely stihnout vyprat a vyžehlit. Bepanthen, olejíček, plenky,...až na konec.

mochenkaa
29. pro 2013

Prebalovak, vanicka, autosedacka.... prisly 1/6. Syn se narodil 15/6, TP 30/6. Kocarek dosel z vyroby tyden po porodu.
Ted uz mi bude stacit dokoupit jen par veci ktere jsem v prubehu zjistila ze bych radsi. Napr koupaci kyblik misto vanicky... Relativne drobnosti

ness21
3. led 2014

už mám skoro vše sem 25+6 🙂

nininka23
3. led 2014

My začali okolo 20tt kočárem, vaničkou atd. a ve 30tt už vše okolo (to už jsme 100% věděli, že bude holčička, takže vše přizpůsobeno tomu).

marketmax1989
5. kvě 2014

ahoj Holky jsem ve 22 tt a říkám si že by asi bylo dobré už začít něco nakupovat nebo pak naráz se z toho asi zblázním :D

lerda
5. kvě 2014

Já začala hnedka cestou od gyndařky, když mi potvrdila, že jsem těhotná... takže někdy v 8.týdnu 😀 ze začátku pár neutrálních věciček a od té doby, co se potvrdilo, že to bude chlapeček, tak se strhla lavina zelených a modrých věcí 😵

anulilinkaaa
5. kvě 2014

V 6 měsíci jsem pomalu začala nakupovat. 🙂

barunka1985
8. kvě 2014

a je hloupé kupovat pár věci dopředu? ještě než otěhotníte, protože pak toho je docela dost co se týká financi ne? těhotná nejsem, mimi zatim taky neplánuju, ale když jsem kupovala pár věcí pro synovce tak to co nechtěli jsem si nechala

radamax
22. čer 2014

Já jsem začala ve 3 měsíci nejdříve akcema na plíny a tak od 6 měsíce jsem začala postupně pořizovat věci,ale chtěla jsem to mít do konce 8 měsíce vše nakoupené,abych potom už byla v klidu a nemusela nikde běhat,pak už jsem byla i ráda protože už jsem sotva lezla 🙂

kriza1
30. čer 2014

Ahoj, já jsem začala kolem 20tt. Nejdřív jsem nakupovala oblečení, nemohla jsem odolat těm krásným věcičkám 🙂. A asi 2 měsíce před porodem jsem měla vše nakoupené, i kočárek, postýlku, matraci a další věci...

lola1204
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ninive211
18. črc 2014

Já pár věciček měla dokonce ještě předtím, než jsem byla těhotná 😀 nějaká neutrální bodyčka a tak. Říkala jsem si, že kdyžtak když by se delší dobu nedařilo, že to někomu podaruju. Pak jednu neutrál soupravičku jsem si koupila po cestě od gyndy, když mi potvrdila těhotenství, další věci jsem nakoupila po NT screeningu. No a od 21.týdně se strhla nakupovací mánie, hlavně co se týče oblečení :- )