Kdy jste začaly nakupovat výbavičku pro miminka?

petulka_zdenda
26. pro 2013

Holky od kdy jste začaly nakupovat výbavičku pro svoje miminka? 😀

kachidlo
25. črc 2014

já začala po 3 MĚSÍCI tvořit seznam, sem tam jsem něco koupila, někdy PO 20.TÝDNU jsem začala hromadit věci. Kočárek, postýlku, Oblečky, plenky jsem koupila celkem brzo, protože jsem vše chtěla vyprat a vyžehlit a dost mi to s tím pupkem trvalo. Kosmetiku a plenky jsem koupila až nakonec do tašky do porodnice. V porodnici jsem dostala nějaké vzorky. Bepanthen, Sudokrém, Pampersky, tělové mléko od Hippu....Nakonec jsem používala Bepanthen na bradavky , na zadek malého a na jizvu. Sudokrém na rozjeté opruzeniny, po koupeli malého Aviril. Ten i na sebe, bo nebyl nějak čas. Neotálela bych s rektální rourkou, odsávačkou soplů, teploměrem....Na věci na kojení, odsávání mléka, ohřívače, lahve je čas až podle (ne)kojení. Přebalovák taky není nutný, stačí omyvatelná podložka, co se dá přenést podle potřeby kdekoli po bytě...a tak

petraemma
12. srp 2014

Já jsem začala nakupovat asi v 6. měsíci, když jsem čekala první. Měla jsem strach dřív, aby bylo všechno v pohodě. 😀 Ale pak jsem nakupovala o sto šest, vůbec jsem to neodhadla a nějaký věci malý pak ani nebyly. No manžel nadával, ale pak pochopil, že se to nedalo odhadnout. Když jsem čekala druhé, tak už jsem tolik nenakupovala. Akorát jsme měli nejdřív holčičku a pak chlapečka, takže jsem si to užila podruhé. Ale fakt jsem se už mírnila 😅

siima12
5. bře 2021

Ahoj děvčata, obnovuji diskuzi😁 jsem 13 týden je tu někdo kdo už něco málo koupil ve 13 týdnu? Koupila jsem dnes 2 dudlíky 😊

lachtanice86
5. bře 2021

@siima12 s prvním až někdy kolem 26tt, s druhou jsem ted 21tt, ale kupovat budu jen par věci, tak je ještě hromada času

siima12
5. bře 2021

@lachtanice86 Je čas ale když koukám na net tak mě to hrozně láká koupit set jeden 😊 na 1 screeningu už nám řekli co to bude 😊 ale nechci kupovat určitou barvu

ema90
5. bře 2021

@siima12 Cekame dvojcata, takze vsechno dvakrat a aby to nebylo financne vse zaraz, tak jsem zacala nakupovat nekdy v 16tt. Ted jsem 27tt a uz skoro vse mame.
Nerada neco nechavam na posledni chvili a s dvojkama chci byt proste nachystana, protoze porod muze prijit o dost driv.

siima12
5. bře 2021

@ema90 právě chci mít něco nakoupeného dopředu neříkám že bych teď nakupovala jak šílená. Jen nějaký set přemýšlím 😊

lachtanice86
6. bře 2021

@siima12 taky vím pohlaví od 1.screeningu, ale čekala jsem hlavně na výsledky druhého

siima12
6. bře 2021

@lachtanice86 Mám objednaný jeden set. Ale taky nakupovat budu kolem toho 20tt po 2 screeningu😊